Пиете ли алкохол през бременноста?

  • 3 802
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
И биричка, и винце, и ракийка, и уиски... Абе пийвам от всичко за "Наздраве!". По глътка-две от твърдия алкохол, по чаша вино... , но с биричката виж Grinning и чипс или пържени картофки Crazy Мнооого ми е кеф Grinning

# 16
  • Мнения: 1 037
От време на време пия биричка и чаша вино.Онзи ден на консултацията,доктора ми каза че мога да си пийна 30-40 грама концентрат,действал противоконтракционно(ако имаш такива проблеми)

# 17
  • Мнения: 2 755
Не, но аз по принцип не пия. Само на някой празник по чаша вино.

# 18
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Не съм пила, но това е защото не ми се е пиело.Не мисля че една чаша вино или бира е толкова фатално

# 19
  • Мнения: 463
Не,не пия,макар ,4е преди доста оби4ах,в компания и по разни поводи.

# 20
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
За двете бременности ми се събират не пове4е от 2- 3 4аши вино.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 559
М да - за цялата бременност - 3-4 мартинита и 2-3 чаши вино - после мъжо ме гледаше лошо  Imp  Mr. Green  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 3 562
Пиете ли алкохол по време на бременност? - НЕ
И какпка не съм изпила  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 228
По време на бременността ми съм пила 2-3 пъти по половин чаша вино, когато бях на сватби разни, иначе и аз като Чоколина имах направо отвращение към алкохола, особено първите месеци.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пия по 40-50 грама бира от време на време.Просто ми се допива.Мисля,че и вино бих си пиийнала.Скоро четох,че 20 грконцентрат за майката са нищо,но за зародиш от няколко грама.........няма да повтарям думата.Обаче лекарят ми казва да си пия каквото ми се пие,дори и малко твърд алкохол.Въобще нямам намерение да го правя.

# 25
  • Мнения: 4 187
Да! Вино! Не мисля, че е навредило!  Flutter

# 26
  • Мнения: 948
По Нова година пих половин чаша вино.Иначе и биричка си пийвам в последно време - разбира се в рамките на нормалното - по половин чаша. Stuck Out Tongue

# 27
  • Мнения: 5 140
Позволявала съм си по поводи по малко вино и бира,а нали е малко полезна за бъбреците.Естествено не съм прекалявала,а пък  не ми се отдава много да пия.

# 28
  • Мнения: 137
аз като бяхбременна не сам пиела но пак преди да забременея и преди да се омажа доста пиех в смисал като сме излизали де а по време на бременноста пушехно по една дже цигари на ден

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами по чаша винце на седмица, да не забравя вкуса и новите тенденции. Мисля, че нищо прекалено не е хубаво, а специално виното не е като твърдия алкохо, надявам се. Вече съм като дегустатор-половин чашка, че отвикнах, ама как си мечтая за водка, чиста с много минерална водица. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт