~::~ЧНГ2008~Сана саида фи лбейт араби ~Весела година в арабската ни къща~47~::~

  • 21 866
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ето тука е тънката нишка на проблема как да се държим с мъжа, кате! Laughing ако го разглезиш много, свиква лесно и после не иска да се върне назад, ако решиш да си глезлата, ще каже, абе аз защо се мъ4а 4ак бг да си взема, като мога да си командвам една арабка,само като скърцна с поглед ,не със зъб, хахаха! Joy и скандал с арабка е по-сладко, може да си я върна при мама да си я нау4ат на обноски с мене!  Naughtyшегувам се вси4ко е до мъж и възпитание, без оглед нации и страни! Peace

# 286
  • Мнения: 720

Амалче, значи и ти си за Амр Диаб, 2:1 значи за него Sad  


дайде да го видим тоз Амр Диаб? newsm78 вие сигурно си го знаете де,ама дайте за ''непросветените'' Wink

# 287
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Здравейте, момичета! Много сте изписали, не мога да ви изчета.

Камелчо, честит ти кръщелник! Голяма радост е това, ама и отговорност. Пример ще трябва да даваш! Simple Smile

Креми, да го нацелуваш Сами. Нали знаеш, той ми е любимия сладурко! Laughing

Аватарът с Науал Ал Зогби много ми харесва.   Flutter  За мен най-красивият арабски мъж е Амър Диаб! Hug

Иска да знае, най-красивия арабския мъж е моя Laughing. Амър Диаб не е за изхвърляне, ама нещо сладникав ми идва на мен.
И не е лошо мъжа да е властен, по-добре от някой мекушав, дето не знае какво иска. Арабите наистина са властни, но извън къщите си. С децата и жените не са такива. Повечето, де. Не може всички да са еднакви.

Амал, Светле, питахте дали усещам бебето. Мисля, че да. Докторът пък вика, че е рано, още 2 седмици трябвало да почакам. Той верно е доктор, но пък бременен не е бил, та си мисля че мойте усещания са по-верни.

Дани, леко раждане! Hug

Пина, радвам се, че намина.    bouquet
По край твоя въпрос сетих да попитам нещо, което ме вълнува от много време.
Аз искам да отида в Мека, по възможност по време на хадж. Разпитвала съм разни познати, но всички казват различни неща. Дали мога? Голяма мечта ми е това, ако може някой осведомен да ми отговори.

Хелена, добре дошла!   bouquet

На всички ви желая лек ден! Аз ще се навъртам наоколо, че днес мисля нищо да не правя.

П.П. Спрете се малко, не мога да си публикувам отговора Laughing

# 288
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 12:28 от jasmin

# 289
  • Мнения: 800
хариет, ето го
 хубавец  е няма спор. Нещо много взехме да се заглеждаме по чужди мъже Embarassed

# 290
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ясмин, само мюзлим могат да стъпят в мека, запознати с корана, молещи се и спазващи корана! християни не могат! имаше забрана май и в града да влизат, доколкото си спомням като съм разпитвала, 4е било скверно!елито можеше да каже за кой места е забранено за християни, в по-голям мащаб, град,местност и тн!гледах един филм за една американка отишла на хаж, много ми беш? интересно, доста проблеми й баха създали и недоверие в сините и о4и! показваше някакви серитфикати, 4е е мюзлим и 4е даже е била посветена , у4и корана и се моли! това е задължение поне 1 път, ама който има поне 8/10000 евро както тука казват да направи истинска хаж, с вси4ките изизсквания!подаръци и курбани!отивам да 4истя, ина4е направо ми е мързелко!
кате ,както е на снимката, мммммммм, много сладур, както вика линда!я виж на 45 как изглежда, а!

# 291
  • Мнения: 800
Питах момченцето, кой е най-хубавия мъж,а той каза "АЗ" Simple Smile  (само че не уточни в чии класации, освен в мойте),след него се нареждали  и melhem zein


а не мислите ли , че Саддам изглежда много мъжествен с тези черни мустаци

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 12:45 от tahmine

# 292
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Марси, благодаря!
Явно ще се задоволя с разказите на мъж ми. Той ще ходи следващия път. И с това, което гледам по телевизията.
Макар, че не се знае какви решения мога да взема в бъдеще. И как ще променя живота си. Може пък някой ден да отида...

# 293
  • Мнения: 800
Здравейте,  bouquetприятно ми е да се запознаем-както се вижда -нова съм тук-някой във абв форуми,беше така добър да ми даде линк към тази тема и ...много се зарадвах и приятно изненадах-да се представя-като още никой не познавам-омъжена съм за Ливанец-от10 год.имаме 3дечица-Мохамед-8,али-5.5 и Рабаб(бебка на 5месеца)много се обичаме-елхамдулилла-живеем в София,но ходим лятото в Ливан...ще пиша още като имам време ншаала-има ли мами дето живеят в Ливан,Сирия...да си побъбрим...

От много грешни мисли за чужди мъже, забравихме да те поздравим Embarassed
  bouquet

# 294
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хелена и от мене Hug! не са грешни ,а ина4е нямаше да ни даде о4и и усет за красивото!

# 295
  • Мнения: 468
Момичета, ето един линк, излезе ми при търсене, на различни джамии. Различни са най-вероятно защото във всяка ахритектура се намесват и други култури. В БГ и турските византийска, в иранските персийска и т.н.  

http://www.sacred-destinations.com/sacred-sites/mosques.htm

Хелена, здравей. Добре си дошла, тук си сред свои. От Сирия са dtti, Jasmine, аз, Манел, Лорекса (отдавна не е писала newsm78), razan (ама тя не пише много), Катя (кандидат-сирийка) Simple Smile. Която мама съм пропуснала, да си каже. Peace С впчатления от Ливан беше Монда, но тя изчезна някъде.

Ясминке, точно така е, хареса ми това с доктора, няма той да усеща по-добре от тебе я. Mr. Green

По темата за многото деца - аз искам 3, но надали някога ще ме е огрее. Confused Понеже бях самичка и много ценя дори шумотевицата, в нея има живот, а ние с баба ми като в санаториум живеехме. Ама тя жената не можеше да ми уйдисва на детските занимания, с всичката тая работа, която имаше да върши.

Е, Кате, и аз му казвам на моя, че съм първа в неговата класация, преди Анджелина Джоли даже. Laughing

Саддам много приличаше на или по-точно на Саддам приличаше един БГ режисьор, Христо Христов ако го знаете.

# 296
  • Мнения: 800
като заговорихме за свети места, някой чувал ли е дали има гроб на свети Виктор, някъде в Сирия?  На една жена починало момчето й, кръстено на светеца, постоянно го сънувала и й казали да ходи в Сирия на гроба на светеца... Само, че Ахмед не не знае нищо за такъв гроб.

И джамиите като и църквите са повлияни от различните епохи и култури. В Бг често са превръщали цурквите в джамии. В Самоков навремето е имало 5 джамии, сега е само една-превърната в музей- Байракли джамия, дори е рисувана от известни самоковски иконописци:) Като гимназистки с мойте дружки ходехме там мног често и молехме да се качим на минарето, Изгледа е супер, ама докато се добереш на чист въздух е голям зор, стълбичките с атолкова тесни и стръмни, ако е бил някой по-дебел ходжа, как ли не се е заклещил:)

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 14:00 от tahmine

# 297
  • Мнения: 11 747
amal, тоя сайт е супер! Hug Мога да се заровя там за години, докато разгледам всичко и прочета (предвид колко ми е слаб английския, всичко ми върви по-бавничко... Mr. Green )!!

Ех, не се появи някой от Емирствата да внесе яснота по джамията Шейх Зайед... Tired

# 298
  • Мнения: 3 804
ХЕЛЕНА добре дошла от по горе изброените само аз съм постоянно в сирия и разан ,но тя само 4ете
ей то вярно си е до вкус,но аз Амр диаб не го харесвам,а за моето предпо4итание никой не писа Crossing Arms като пример
КАТЕ  имам приятелка женена на християнин ще я попитам и ще ти пиша
на обидените свършвам с това и отивам на ли4ни Wink
ДРУГАР4Е къде си newsm78 4акаме новата тема
тук в джамиите пускат и християни,както беше писала и А мал  до голямата джамия има стая в която раздават покривала,без такова никоя 4ужденка или 4ужденец които не са с подходящо облекло не може да влиза-същото се отнася и до местните-плаща се такса която е символи4на за местните и 1 $ за 4ужденците
тук днес е топло и слън4ево но в4ера беше доста студено излезнахме с децата и Даяна понеже за пръв път и беше студено -хем махна ръкавиците и шапката хем пла4е 4е е студено
а е такава маймунка-знае няколко думи на арабски и наро4но когато говори с мен ги казва аз карам да ги каже на бги тя отговаря -не думата,и я повтаря на арабски и се смее
ДАНИ 4акаме добри новини Praynig
ЯСМИН -не им се връзвай на лекарите важното е ти да си добре,моите и те рано се размърдаха и досега са си диви

# 299
  • Мнения: 800
Деска, добре че се появи   bouquet. В нета открих, че този светец е живял и умрял в Дамаск, ама точно къде  е гроба не намерих.
Значи, Амр отпада, ама не разбрах кой е твоя фаворит Simple Smile Я дай бързо снимки, да го огледаме  Mr. Green
Да са ти живи и здрави децата, а малката е голямааааааа сладурка

Общи условия

Активация на акаунт