REFAN-имитации на парфюми?

  • 23 180
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Не бих си взела нищо тяхно.Само оригинала. Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не съм купувала,ама така като чета май и по-добре  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 414
Май най-много ги ползват бабите и лелките Simple Smile Има няколко особено предпочитани вида, които са толкова силни и отблъскващи, че не знам как не се задушават тея хора. Но така или иначе ментето си е менте, дори и сполучливо.. усеща се разликата, няма как Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 362
Всички ми миришат еднакво и много сладникаво.Като ученичка съм си купувала,но тогава наистина нямахме кой знае какъв избор,а и като се появиха на пазара бяха хит Crazy Mr. Green

# 19
  • Мнения: 990
Ползвам ги като ароматизатори в къщи  Mr. Green

# 20
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Ползвам ги като ароматизатори в къщи  Mr. Green
И аз така, само дето много бързо се "изпаряват" от машинката, сравнено с оригиналната течност на ароматизатора /ползваме Амби Пур/ Peace

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
И на мен не ми харесват особено много. Единствено сапуните им стават.

# 22
  • Мнения: 4 965
Аз ги мразя - всички ми миришат еднакво.
  това и аз исках да напиша Laughing Laughing Laughing

Принципно, ползвам оригинални парфюми.
Като става въпрос за имитации - поне си купувай на Галерия - някои от ароматите им са наистина лицензирани и са по-близки до истинските.
Но пък по-добре си вземи оригинали - нито са кой знае колко по-скъпи /особено ако си поръчваш по нет-а или попаднеш на прИмоция/, но пък поне са наистина трайни и по-трудно можеш да получиш алергична реакция.

Не харесвам нищо на Рефан - прекалено са "ароматизирани и омаслени" - това е моето усещане.
Хубави ароматни сапуни си купувам на Касиопея.

# 23
  • Мнения: 779
 Взех си ANGEL,.... Той е просто 1 към едно!!! Simple Smile Grinning Grinning Grinning
 light blue,nina,boss и т.н. въобще не си отговарят,но този е 1 към 1,..нали е по-сладникъв
 сега трябва да си взема и AFTER FIVE на EA,но истински,4е ми свърши,а навсякъде са напускали 5то авеню,но не и after five-5то авеню ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 187
 Наши приятели отвориха магазин на Рефан,  мъжът е много зарибен. Ароматите били едно към едно, някакви капки се слагали за трайност......
 Не знам, от тази фирма си купувам само сапуни и свещи (доволна съм, но ги ползвам май предимно за декорация  Grinning), парфюм обаче не бих взела никога.

# 25
  • Мнения: 7 418

Но пък по-добре си вземи оригинали - нито са кой знае колко по-скъпи /особено ако си поръчваш по нет-а или попаднеш на прИмоция/, .
        Confused Confused Confused По-скъпи са си оригиналите.И то доста,според мен.
        По-добрия вариант е,като че ли,да си купиш оригинал на не толкова известна марка,който може и да не е толкова шик,но пък си е завършена приятна ароматна композиция Simple Smile докато Рефаните са някакви бъркочи,които си миришат на евтино! Sick

# 26
  • Мнения: 6 039
Редовно си купувам сапуни от Рефан, много съм доволна, добре се отразяват на кожата по тялото ми. Зарибявали са ме с парфюми, мирисала съм любимите ми, нямат нищо, ама нищо общо.
Каквото искат да ми говорят. Naughty

# 27
  • Мнения: 3 622
И аз си взимам редовно от сапуните им. Този ми е любим http://www.refan.com/product_info.php?products_id=555&osCsid … f72015dc5f22d2d18
Взимала съм веднъж парфюмче, но не е никак трайно  Naughty

# 28
  • Мнения: 581

Но пък по-добре си вземи оригинали - нито са кой знае колко по-скъпи /особено ако си поръчваш по нет-а или попаднеш на прИмоция/, .
        Confused Confused Confused По-скъпи са си оригиналите.И то доста,според мен.
       
От където и да си ги купиш оригиналните са си мнооого по-скъпи. Парфюмите в шишенца на Рефан /50мл./ са 7-8 лв., което е несравнимо с цената на оригиналите...
Мнение за трайност не мога да дам, защото не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 372
Наистина основно лелки ги купуват, но имам познати коио миришат почти като с истинския - напр. с имитацията на Aqua di Gio. Но се пръскат на всеки 30 мин. А остатъчната миризма изобщо не е същата като при оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт