Да се представя в този форум

  • 4 010
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Дали все пак да взема да я оскубя тая?
шегичка викаш

абе... аз нали гледам мечо пух та да си кажа. Та Мечо Пух в такива случаи обича да казва:  "Въпреки, че съм мече с много малко ум, не виждам причина да не го сторя."

Така че... слушай Мечо.  Joy Wink

Аз това съм го обещала  Laughing

# 16
  • Мнения: 463
Ясно ми е че няма да е готино...особено това малкото като го гледам, най - истинска му е реакцията.
Оня що вика само че "не бил го зарязал как" не мога да разбера.
Те всичките една и съща песен пеят.Все едно го слушам мойто БНД,мисля че тайно от нас имат някакъв наръчник,за слузести създания.Вече 1 месец го гледам какъв е баща,всяка вечер се обажда за лека нощ на дъщеря ни,ще спечели приза "сънчо на годината",с това се изчерпват задълженията му.Детето болно,ами има си майка,а татко му си има задължения към онова издание дето неискам да го оскубя.Аман! #2gunfireКато ми мине малко ще ви разкажа какъв номер спретна на детето с коледния подарък,толкова ми стана гадно,че още не мога да го проумея,камо ли да го напиша.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 010
Дано сълзите ти са тези, с които поливаме нелепо счупената, скъпа... ваза. Само задето си свикнала да живееш с предателската гадина да са....
А по повод срещата с виртуалния пич: това е най, ама най, най, най-доброто възможно лечение. Ако с този не се появи искрица, пробвай още, продължавай, не се оставяй да те нападнат черни мисли!
Дадеш ли си "почивка" без истински да я желаеш - лошо. Мозъчето, оставено насаме, може да измисли толкова гадости, дето не си си и представяла!

# 18
  • Мнения: X
Ама все пак умната по сайтовете де.  Wink Нали знаеш.. да не се потретяме...  Laughing

# 19
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Булке,Минка все едно съм разказала моята история.Нащият баща и той ни заряза по празниците на 22.05.07. и пак заради любовница.РАЗБИРАМ ТЕ И ТО ПРЕКРАСНО.
Пращам ти една голяма прегръдка  Praynig Hug

# 20
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Все по празници им идват гениалните идеи, да се страхува човек празник да дойде smile3537 smile3537

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ели,ти пък на нашият боклучец не му идват никакви идеи,няма значение празник ли е или не Mr. Green

# 22
  • Мнения: 179
И моят ве4е бив6 мъж ни заряза с децата заради лубовница,ама то4но след развода и тя го заряза-бе6е ми много весело.Оттогава минаха 4 години и се 4увствам много добре като знам 4е е дале4,за децата си се се6та отвреме на време,а те си го тарсят-все пак им е ба6та.Сега живея с 4овек,които гледа децата ми като свои и даже си имаме о6те едно слън4ице Габи.

# 23
  • Мнения: 911
Ама все пак умната по сайтовете де.  Wink Нали знаеш.. да не се потретяме...  Laughing

Минкеей!  Flutter Мноу хубу звучиш, булка! Само така!  Party

Не ми се ще да помрачавам празничното настроение и веселата тръпка на очакваната среща с "мистериозния пич", дето ще ходите на кино с него...ама само да предупредя: аз като бях взела да се церя по сайтовете (когато ме смениха с една пикла, дето можеше да му е дъщеря на "любимия"  Sick) на такива...бедствия налитах! Просто си е за отделна тема - траджеди пълно!

та да не се пренавиеш и да се чувстваш гадно както аз се чувствах

 Rolling Eyes а! аз сега чак поглеждам датите на постингите - май съм закъсняла с предупрежденията  newsm78
Нищо не казваш = как беше киното?  Wink

# 24
  • Мнения: 588
Мани, пълна трагедия Simple Smile
Но - и не съм се пренавила де...
Отказах се за момента от излизания с който и да било от тези сайтове.

Излизам само с познати изпитани приятели.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493


Излизам само с познати изпитани приятели.


това май е най-разумното което можеш сега да направиш  Peace
Остави да мине малко време и тогава се хвърляй в авантюри  Hug

# 26
  • Мнения: 6 315
Булке, на тебе никак не ми се иска да казвам "добре дошла", щото тук не сме от най-най-веселите. Ама... какво да се прави. Като ти гледам аватара си една от най-щурите ни Wink.   bouquet

# 27
  • Мнения: 588
Simple Smile Margarita   bouquet
Абе пия, пуша, сега вече и по мъже ходя...до къде ще я докарам Simple Smile не е ясно

Но - главното е че взех да се съвземам Simple Smile по мааааааааалко, по мааааалко.
Той губи, някой друг мъж ще спечели Simple Smile Simple Smile
Ей! Глей колко усмивки съм напущала по - горе!

# 28
  • Мнения: 48
Булкееее, квото ти е писано не можеш го избяга smile3512
Така, че ...за добро или лошо - дръж се мила. И знай, че не си единствена. Много сме. Времето лекува. Ти друг баща за детето си ще намериш, ама той не може да намери друго дете като вашето.
Смело напред.  newsm10

# 29
  • Мнения: 48
Самотна бременна съм, но оставих бебчето, въпреки да знаех от самото начало, че ще сме сами. И въпреки всичко не ме е страх. Чакам го с най-голямо нетърпение.  Heart Eyes
Пии си, пуши си, гледай да си емоционално стабилна за да можеш да зареждаш с положителна енергия всички около теб и най вече детето и ще видиш как ти ще излезеш победителка от тази война.
Той ще бъде този, който няма да спре да страда и да присъствате всяка нощ в  сънищата му, будейки го.

Общи условия

Активация на акаунт