Холандска Тема - 19 (новогодишна)

  • 15 593
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • NL
  • Мнения: 520
Калина според мен най-добре с преварена водичка и мек тампон да овлажняваш около очите на бебето.Водата по принцип изсушава кожата но пък околоочната зона е толкова деликатна,че колкото по-малко третиране и козметика,толкова по-добре.Питай си най-добре педиатъра да ти е мирна главата.



# 61
  • Мнения: 216
Ами от консултацията вече ми препоръчаха от оная цинковата паста, ама аз много не и се доверявам, затова попитах вас

# 62
  • Мнения: 316
След 3 дни с много висока температура, Ан-Мари се сдоби с още два зъба  Hug Много трудно излизат тези зъби, ей! Засега са 6, а колко много има още  Cry
Звезди, много хубаво, че Ерик е вече по-добре. Добре, че и антибиотика избегнахте! Дано не се разболяват детенцето пак  Hug
И на всички други болни скоро да им сввтне   bouquet
Ан-Мари пък не иска вече с лъжичка, май се сметна за голяма и си надига сама едно шишенце с водичка  Hug Днес й купихме ел. пиано - леллеле кава радост. Мисля, че няма да е музикален инвалид като майка си  Joy
Нашите данни:
01.08.1978, Дъблин /засега/
Ан-Мари 30.03.2007
Мъж - 1 бр. /засега/

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 18:57 от Morki

# 63
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Калина, и ние така бяхме с гурелясали очи. После ми казаха, че всички бебета, родени в болница, били така. Варяхме отвара от лайка и с тампонче промивах очичките. И кърма пробвах. В началото не видях никаква разлика. Отмина в един момент.

Илче, съчувствам ти за колата Hug И ние имахме какви ли не преживявания с нашата. Като се развали разбираш какъв лукс е! Дано бързо да ви я оправят.

Морки, дано следващите зъбки излизат вече по- безболезнено Hug

Сладка хапка, пак заповядай Hug

Мопи, трогната съм, че си запомнила рождения ми ден Hug То нашите рождени дни (моя, на двата хубостници в къщи, нашите) са всичките лесни за помнене де- кой на имен ден, кой на баба Марта, кой на 29-ти февруари.
Каква е тази оризова вода? За какво се пие и как се приготвя?
 
А сте дали и година на раждане...как да не се засрами човек (демек аз) на колко ставам Embarassed

Звезди, нищо по- хубаво от оздравяващо слънчице в къщи Hug
А рождените дни:
моя на 7-01-72; Александър Юлиъс (че Алексчета са доста из чужбинския форум)- 8 март 2004.

Картинка, драсвай по някой ред и тук Hug

Стерче, как сте вие?

Бързо оздравяване на всички болни Hug
Спокоен уикенд на всички  bouquet

 

# 64
  • Мнения: 216
Не става въпрос за гурлясали оченца, този проблем вече го минахме Simple Smile,
става въпрос за кожата отстрани на очичките, там му се зачервява много от плаченето

# 65
  • Мнения: 1 559
megan79
да не би и вие да се местите? newsm78


Ами със сигурност ще сменяме къщата,това е решено вече,защото става тясно за всички Joy..За сега имаме планове дори да търсим ,пак някаде в нашия раён(самостоятелна къща,със сутерен за фирмата на мъжо)..,но не сме изключили на 100% варината и извън града(засега)... Thinking
Ох,тези малки зъбчета,толкова малки,и толкова проблематични...и нашите горни кучешки избиха..станаха 16( а те колко са между другото newsm78)

# 66
  • Мнения: 7 914
Morki
 теб шЪ тЕ пиша забегнала да знаеш Crazy Joy

Milenski72

 ми то ще си е само за нас, така, че ние Алекс си го знаем... но ще му добавя и второто име- много е хубаво Hug

Kalina_I

 ако е само зачервена кожата, не минава ли от само себе си? newsm78 иначе да ти кажа Судокрема и  Бепантена чудеса правят Peace

megan79

 той мъжа ти при вас ли си работи? Thinking... и моя мъж искам все да ми е под ръка... а той забегна да работи на 70 км Whistling Mr. Green

# 67
  • Мнения: 581
Урааа, оправиха колата - все пак се оказа акумулатора. Бил се разредил от студа явно, а мыжо нещо не включил кабелите както трябва да го зареди и затова не трыгвал. Лелее, този акумулатор ако види една былгарска зима, сывсем ще го хване депресията и ще откаже да работи.

Меган - и аз не знам колко за тези кучешки, но подозирам, че след като израстта всички познати зыби, започват да растат слонски бивни и тигрови. Аз все си мисля, че всичко е пораснало на нашия и все се оказва, че още нещо има за растене....Успех сыс тырсенето на кыща. Нашата е отскоро, но и аз в едни хипотетични мисли за второ бебе се виждам в друга по-голяма Simple Smile. То това е хубава мотивация за правене на бебе  хе хе хе.

# 68
  • Мнения: 1 559
megan79[/color]
 той мъжа ти при вас ли си работи? Thinking... и моя мъж искам все да ми е под ръка... а той забегна да работи на 70 км Whistling Mr. Green

Не,но ще го ползва като офис,и склад за материали Wink(има фирма за реновация на къщи)

Илче,аз знам че зъби до 3 годишна възраст им растат,така че не може да няма още... #2gunfire

# 69
  • Мнения: 1 110
Меган , мле4ните зъбки са 20, така 4е ви остават само още 4  Peace

За списъка : карилуис- 1.12.1977
                     Александър Ерик - 6.07.2005
                     

# 70
  • северно море
  • Мнения: 321
Добро утро от мен Калина и снежна Балгария Hug  Много здраве и късмет през новата година Hug
След малко стягам шейната и заминавам с Калина да се пускаме
Лек ден на вси4ки Peace

# 71
  • Мнения: 7 914
megan79
 3 години... ееех остават още две и половина за нас Whistling

kariluis
 на Алекс второто име е Ерик и да си мълчиш досега Naughty Crazy Hug Hug

Mari-7

 теб да те включвам ли в списъка? Hug ееех как е в БГ? помагат ли бабите... внимавайте в снега.. че доста е натрупало Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 559
Добро утро от мен Калина и снежна Балгария Hug  Много здраве и късмет през новата година Hug
След малко стягам шейната и заминавам с Калина да се пускаме
 

Как ми е домъчняло за снежец..,имам толкова хубави детски спомени с шейната.. Heart Eyes Flutter Heart Eyes
Меган , мле4ните зъбки са 20, така 4е ви остават само още 4  Peace


сааамооо 4  Tired...,и те ще са сигурно най трудните Sick #Cussing out

# 73
  • Мнения: 1 110
Меган, не са най-трудните, и аз така си мислех след едно зъбоникнене с по 39 градуса темп. Нооо за моя изненеда просто един ден докато му миех зъбите и преброих 20, последните 3-4 изобщо не съм разбрала кога ги е изкарал Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 559
Меган, не са най-трудните, и аз така си мислех след едно зъбоникнене с по 39 градуса темп. Нооо за моя изненеда просто един ден докато му миех зъбите и преброих 20, последните 3-4 изобщо не съм разбрала кога ги е изкарал Simple Smile

дано Praynig

Общи условия

Активация на акаунт