Бяло като слуз , възможно ли е да е тапата ?

  • 19 091
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
в този дух да попитам момичетата които са имали такава тапа -еднократно ли падна?в смисъл- на мен вече 3 ден ми се точи....всеки път преди да се появи имам неприятни менструални болки и знам че до 20н мин ако ида до тоалетната ще я има....незнам,друг като моите преживявания да е имал или има???

# 16
  • София
  • Мнения: 2 348
на мойта тапа и бяха необходими няколко часа. Беше толкова различна от всички течения, които съм имала, че нямаше начин да я объркам. Родих 15-20 часа след падането на тапата

# 17
  • Мнения: 476
При мен падна наведнъж цялата. Родих няколко дни по-късно.

# 18
  • Мнения: 9 973
възможно е,но не задължително да раждаш веднага Peace

# 19
  • Мнения: 11 004
Моята тапа падна 1 час преди плановото ми секцио. Беше розово-бяла на цвят. Не е задължително да започне раждане веднага след като падне, на някои им пада седмици преди това.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 121
При мен пада няколко дни по малко....ама на не помня колко точно, но беше повече от 3 дни...но пък си беше кафеникава....падна около седмица преди да родя...

Хубаво е да се посъветваш поне с лекар....рано - не е мн рано, вече си в 9 месец(нали така, щом остават 31 дни), та може и утре да стане, така да се каже...

# 21
  • Мнения: 1 186
Моята беше бяло-розова Peace...падна ми и след 4 дни родих Peace

# 22
  • Мнения: 422
ам , да бе  ! Наистина , аз така свикнах да съм бременна, че наистина не усетих кога мина това време и нямам търпение вече и все си мисля , че има ужасно много време още  ooooh! , боже как лети времето !  на 9-ти съм на консултация , ще каже докторката кво , що и скоро ли ще се гушкаме вече Simple Smile ,,,,, нямам търпение ! имам изпити сега на 4-ти и на 10-ти ,,, а съм толкова разсеяна ,само мисля как ще се роди ще си я гушна и така  smile3521 

# 23
  • София
  • Мнения: 44 121
Ам то може би е добре да й звъннеш ако можеш утре да ти каже дали не е хубаво да се видите и преди девети Wink

# 24
  • Мнения: 422
ми май така и ще направя Simple Smile   bouquet

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Аз също имам такова бяло жълто течение и питах лекаря си, а той ми предписа едни вагинални таблитки в слечай, че е нещо бактериално. Аз обаче пия едни прахчета магнезий и едни витамини ОМами дето в тах пише, че магот да оцветят урината и предполагам и вагиналното течение в жълто за това мисля, че е от тях и засега не се притеснявам

# 26
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз също имам такова бяло жълто течение и питах лекаря си, а той ми предписа едни вагинални таблитки в слечай, че е нещо бактериално. Аз обаче пия едни прахчета магнезий и едни витамини ОМами дето в тах пише, че магот да оцветят урината и предполагам и вагиналното течение в жълто за това мисля, че е от тях и засега не се притеснявам
Ти мнение по темата ли изказваш или имаш въпрос, защото, ако е първото то авторката на темата отдавна е родила Laughing.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
еееее ми не знаех, че е родила. Един вид успокоявах и себе си да Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 10 331
Абе важното е лаф да става.
Откъде ги изравяте тези стари теми не ми е ясно?  Wink
И впрочем какви вагинални таблетки в случай? Изследвания не си ли прави? И какво е общото между оцветяването на урината и вагиналното течение?

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ми от лекарствата дето ги пиех, нормално е да се оцвети според мен. А изследвания за бактерии си правих и уж нямаше, но гинеколога каза да ползвам таблетките за всеки случай....... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт