Ужасна кашлица помош

  • 5 840
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Лекарят на децата ми отказва да мисли за лекарства, преди да е видял ЦРП и СУЕ. За антибиотик, въобще да не говорим. 

С такива диагнози като червено гърло, бронхит и не занм какво още, с най-различни антибиортици, изписани на око една лекарака преди пет години докара дъщеря ми до болница с двойна и много тежка пневмония. Болници, системи, ужас - лекарите в болницата ми се караха, като на най-долната циганка, че съм докарала детето до такова тежко състояние. В резултат на това, че повече от месец пи антибиотици, имахме една разрушена имунна система, която никой вирус не подминаваше, отключи се астма, с която още се борим и куп други алергии.

За това сега винаги изследване на кръв, гърлен секрет и ако се наложи снимка.

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
благодаря на всички.Вчера бяхме на лекар гърлото е вече много добре надолу е чиста и гадната кашлица доста намаля.Докато не и мине хремата няма да спре да кашля.Но вече е много по добре.Пожелавам на всички много здраве през новата година.

# 17
  • Мнения: 1 044
Лекарят на децата ми отказва да мисли за лекарства, преди да е видял ЦРП и СУЕ. За антибиотик, въобще да не говорим. 
За това сега винаги изследване на кръв, гърлен секрет и ако се наложи снимка.
Това в България ли се случва? Направо не вярвам да има още такива лекари. Ако е от София, моля дайте координати, може и на лични

# 18
  • Мнения: 191
Лекарят на децата ми отказва да мисли за лекарства, преди да е видял ЦРП и СУЕ. За антибиотик, въобще да не говорим. 
За това сега винаги изследване на кръв, гърлен секрет и ако се наложи снимка.
Това в България ли се случва? Направо не вярвам да има още такива лекари. Ако е от София, моля дайте координати, може и на лични

За този лекар е писано много по форумите - д-р Масларски от Вита.

Напоследък и личната ни лекарка, която е GP на цялото семейство, но е педиатър започна да пуска изследвания, макар, че още има склонност веднага да изписва антибиотик. 

# 19
  • София
  • Мнения: 2 019
tonev, благодаря за поясненията. Дано бързо да се оправи детенцето. Явно трябва да си търсим правата, защото педиатрите няма нужда да ги коментирам. Тъкмо щях да питам и аз dvakare къде е този лекар. Хубаво е човек да знае, че има добри специалисти на които може да се разчита, ако се наложи.

# 20
  • Мнения: 511
рядко срещани са такива доктори...с лупа да ги дириш.в днешно време е направо късмет че още ги има.

Общи условия

Активация на акаунт