Заедно ли си лягате с половинката?

  • 4 376
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 908
Аз си лягам почти винаги по-късно от него,защото се застоявам я пред телевизора,я пред компютъра.Той е все зверски уморен и не издържа.Не влияе по никакъв начин на отношенията ни.

# 31
  • Мнения: 3 675
Ние никога не лягаме заедно,аз лягам първа.Просто съм си едно абсолютно моткало и докато се приготвя за лягане мъжа ми не може да заспи.Имам навика така да тряскам вратите по стаите, че къщата ще падне, освен това ходя като слон.Щом майка се качва до горния етаж, за да провери какво става, явно не съм една от най-тихите.Затова, ако той не може да стане на следващият ден съм виновна аз.Може да не се изразих правилно, заедно си лягаме, но ме чака да заспя, защото ако той заспи първи, ще бъде събуден на 100 процента. hahaha smile3502

# 32
  • Мнения: 3 675
Явно и на моя да заспива пред тв му става навик.Така е всяка вечер почти.Тази нощ ми се схвана крака и като нададох един вик, като го изплаших, все едно, че ме колят.Сигурно след мен не е мигнал, респективно на сутринта изобщо не мога да го събудя.Всяка вечер ме моли да си лягаме рано, а стоим поне до 24 часа,пак заради моя милост.

# 33
  • Мнения: 2 161
Винаги заедно,но при нас е обяснимо и оправдано.

# 34
  • Мнения: 421
и ние до този момент винаги си лягаме заедно.Ако само на мен не ми се спи - той задремва пред ТВ-то...не след това го сръчквам и отиваме  заедно да си легнем и през цялата нощ се гушкаме - или той мен или аз него

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 17:56 от ProstoAz

# 35
  • Мнения: 1 317
Почти никога. Аз приспивам детето и сядам на компютъра и стоя до късно 1-2-3 часа, а той заспива рано 10-11 часа.

# 36
  • Мнения: 103
И при нас е нещо като традиция да си лягаме заедно. Не можем да заспим без да се нагушкаме. Понякога се случва единият да изпревари другия, но само при "форсмажорни" обстоятелства   Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 228
Почти никога. Аз съм нощна птица и си лягам по малките часове.

# 38
  • Мнения: 1 224
Винаги заедно ! Сигурно 1/2 пъти съм си лягала преди него и ми е много търсене.. Любов,любов..  Heart Eyes

# 39
Много търсене ли ти е?

# 40
  • София
  • Мнения: 586
Ние не Sad  Той става доста по-рано от мен и работата му е доста по-уморителна, така че обикновено си ляга поне 2-3 часа преди мен - аз съм нощна птица Grinning
Но покрай празниците наваксахме с едновременното лягане и гушкането Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 224
Нещо не разбра или реши да се направиш на важна ? Ако искаш да взема да ти обясня ,а ?

# 42
Честно не разбрах какво това значи.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 224
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

# 44
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
На мен също ми е много кофти когато си лягам сама слава Богу ми се случва много рядко. newsm10 1dating luvbed txtloves

Общи условия

Активация на акаунт