въпрос,за втирия брак...трети....

  • 2 570
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Живея с третия си мъж  Blush без брак
Не прие детето ми нормално....реагира като пубер/разликата им е 14г  ooooh!/
И той има дете,но никога не е живял с него....не знае какво,как и кога... Tired
За мен нещата са както сам си ги направиш..........когато има ответна реакция се стараеш пове4е и нещата щът не щът вървят,но.....

# 16
  • Мнения: 385
Аз нямам втори брак,но много мисля дали да не прекратя първия. Ужасно ме е страх, че после ще остана сама или пък ако се намери някога някой друг дали няма да е същата история като сега. Много добре се почуствах като прочетох по-горните постове, защото ми дават надежда, че все пак има шанс за щастие в живота на човек, макар да е сгрешил в преценката си веднъж.

# 17
  • Мнения: 2 401
Страха е най-пагубното нещо в живота на един човек.  Нищо не може да те съсипе така, както страха, само той може да те лиши от втория шанс.   

# 18
  • Мнения: 41
Ами на мен ми предстой скоро втора сватба, все още нямаме брак, но сме много щастливи заедно! Прие дъщеря ми много добре, както той, така и родителите му! Тя много го обича, аз също! Така че аз съм "ЗА" с двете ръце- трябва само да си намерила човека Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
А щастливи ли са браковете тогава,когато от първият брак жената си има дете?Българските мъже не са дорасли до там,че да възприемат чуждото дете като свое собствено.Има изключения,разбира се,но нищожни.
Все още нямаме брак /а и това е без значение за мен/, заедно сме от доста време - смея да кажа , че и тримата сме щастливи /чукам на дърво/. От самото начало дъщеря ми го прие като мой приятел, не гадже, докато на него му трябваше малко повече време за да осъзнае какво е да имаш дете /той няма собствено и покрай него не е имало малки деца/. Той прие детето ми с обич - грижи се за нея, учи с нея, пише домашни и т.н. - той я научи да плува, да кара ски и т.н. Дъщеря ми често пита - защо той не ми е татко, защо не си го избарала първо него - мисля че това е достатъчно за да ти отговори на въпроса - Дали има щастливи втори или трети бракове и когато жената има дете.  Ако това не ти стига ще ти кажа още, че когато моята половинка говори за нас тримата или за детето, казва "нашият Цветунчо"

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Щастлива съм с настоящият и надявам се последен мъж  Grinning
Прие детето ми от бившия като свое, родителите му също казват, че големият ми син им е внук и никой не дели децата на нашето и твоето.
Моя мъж има 2 провалени брака зад гърба си, аз 1 неуспешна връзка с дете...Поучили сме се от грешките си, от грешките на другите и се оценяваме още повече взаимно.

# 21
  • Мнения: 4 736
 Нямаме сключен брак, но живеем на семейни начала. Различно е от първия ми път и усещането, и начина на живот, и отношенията. Не мисля, че клишето " с всеки мъж един ден става като с предния " е достоверно. Хората са различни, възприятията им за живота също и не е възможно начина ан живот с двама различни души да се преповтаря.
 

# 22
Аз също имам втори , но за сметка на първия много щастлив брак Joy Joy Joy
thumbsup

# 23
  • Мнения: 1 311
Има щастливи втори бракове, дори по-щастливи от първите Grinning

Ние нямаме брак. И двамата имаме по един предишен. И за двамата ние сме щастливо семейство. Даже, както той казва, сме "повече от семейство"!

....

Мъж ми има дете от предишния брак, а двамата си имаме малка принцеска Heart EyesСина на мъж ми се чувства много добре с мен, когато е при нас (той живее с майка си, а ние го виждаме по режим).
...

Общо взето, няма какво повече да се иска!



Същата е ситуацията и при нас, само дето нашите деца са вече две Laughing

# 24
  • Мнения: 238
Първото при мен не беше брак, но продължи 10 години и имаме дете. Нито за миг не съжалявам, че прекъснах тази връзка. Вярно е, че човек го е страх как ще остане сам и как ще си намери новата половинка в живота, но при мен се получи Heart Eyes!
Намерих мъж за милиони - да ми е жив и здрав! Peace
А как се разбират със сина ми... просто нямам думи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт