Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 379
  • 584
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 276
summer__, поздравявам те за добрия старт днес  smile3501

# 76
  • Мнения: 13 837
Summer__,  Blueberrygirl, объркали сте нещо момичета! Как може при тези мерки на  summer__ да са 8 блоковете!? 11!!!

# 77
  • Мнения: 276
Ти колко ги сметна?

Друг е въпроса, че аз на никого не препоръчвам под 11 блока на ден.

# 78
Започвам с 11. Обаче не е ли много храната  newsm78 все пак вярвам че ще има ефект   chef

# 79
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,  Hug Hug Hug
Как се справяте с режима? Нещо темичката ни замря. Да не сте се отказали? smile3506

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 21:00 от blueberrygirl

# 80
Ето малко Линкчета от мен

За изчисляване на блоковете ето този линк (иска  регистрация) : http://www.zonediet.com/BodyFatZoneBlockRequirementCalculator/ta … /159/Default.aspx


За конвентиране в инчове: http://www.zonediet.com/BodyFatZoneBlockRequirementCalculator/ta … /159/Default.aspx

За конвентиране в Паундове:http://www.healthyweightforum.org/eng/converter.asp

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 19:30 от summer__

# 81
Здравейте,момичета по съдба.Миналата година спазвах тази диета и за месец и половина свалих 6кг.-супер ,пардон това не е диета ,а начин на хранене.Една докторка от Пловдив ми изготви програма за хранене,която е много лесно приложима,и както ви казвам има ефект-6 кг,но проблема е в това ,че една година по-късно аз си върнах килограмите.Аз съм си виновна,защото си хапвах сладко ибяло хлебче.Докторката ми я изпрати по пощата,разбира след като и бях дала точните си размери(кг,ръст,ханш,и т.н),а те бяха-168см/75кг,сега нямам време ,но довечера ще ви пусна цялото примерно меню.Решила съм твърдо ,че този път ще съм сериозна и постоянна, а сега имам и вашата подкрепа.Заедно сме силни,трябва да се навиваме една друга и ще успеем.До довечера

# 82
Много хубаво,че имаш желание. И на мен не ми липсваше, но заради стомашните проблеми спрях, по точно от страх.Сега пак се колебая, и може и да си взема везничка и кантар и да започна,много съм объркана. Успех!

# 83
Знаеш ли като гледам моя режим на хранене не би трябвало да има някъкви стомашни проблеми ,а и кото го спазвах ми нямаше нищо.Сигурна ли си ,че от него са ти проблемите newsm78

# 84
  • Мнения: 4 435
Оооооо   sladurca ,ако си пуснеш менюто много ще ми помогнеш.Само заради него още не съм започнала с диетата.Ти по колко блока ядеше на ден.Иначе и аз искам 5-6килограма. Rolling Eyes

# 85
аз по принцип си ги имам взех си днес везничка и започвам :Р

# 86
  • Мнения: 4 435
аз по принцип си ги имам взех си днес везничка и започвам :Р

Меню ли имаш?

# 87
 Party

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 18:42 от summer__

# 88
  • Мнения: 276
Здравейте момичета Simple Smile

Slav4e_Av4e, ти изтегли ли си книгата от интернет? Там имаше и една страница с блоковете с основните хранителни съставки. Мисля, че с нея без проблем ще можеш да се оправиш. Ако искате можем да си пишем и кой какво е ял и така да се ориентираме за примерни менюта.

Ето и какво хапнах аз днес:
Закуска: 4 ч.ч. гъби (2В), 200 гр. печени чушки (1В), 2 яйца (2П), 30 гр. сирене (1П) - всичко това объркано на тефлонов тиган с 1 ч.л. зехтин (3М)
Обяд: 600 гр. домати (3В), 90 гр. свинско филе (3П), 9 зелени маслинки (3М)
Вечеря: 400 гр. кисело мляко (2П, 2В), 200 гр. краставица (1В), 3-4 ядки орехи (3М)- всичко това на таратор Simple Smile + 30 гр. сирене (1П)

Днес си пропуснах следобедната закуска, но утре ще се постарая повече  newsm03

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 21:21 от blueberrygirl

# 89
  • Мнения: 4 435
Божеееее  ooooh! Blush чак сега ги видях.Точно си мислих,добре де как на всички им е лесно,само аз се затруднявам. hahaha Е,то с това няма проблем. На тебе 9 блока стигат ли ти.Аз последно реших да започна с 11. Mr. Green Според вас за колко време ще се свалят 5-6 килограма,любопитно ми е.

Общи условия

Активация на акаунт