Орифлейм - тема за консултанти 5

  • 15 708
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Привет и от мен! Честита ни новата 2008-ма година! Дано сме здрави и имаме повече успехи на попрището "Орифлейм" Peace

# 16
Честита нова година на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой дали ще снима нов каталог, 2-ри имам предвид  Praynig

# 18
  • Мнения: 688
Здравейте и от мен. Честита Нова Година!
Аз съм отскоро консултант от есента и да попитам това за таксата обработка, дали съм разбрала правилно - значи до набиране на 100 БТ от поредни поръчки ще взимат 2лв., а след това при над 50 БТ - без такса а под 50 БТ - 0.75лв, така ли? Извинете за неразбирането  Crazy , но аз поне засега съм с малко поръчки и не съм много "навътре" (дори в началото се регистрирах, за да си купувам за мен само, но не щеш ли се появиха мераклии - е засега са мноого малко, но дано да се увеличат  Party)

# 19
  • Мнения: 2 726
Здравейте и от мен. Честита Нова Година!
Аз съм отскоро консултант от есента и да попитам това за таксата обработка, дали съм разбрала правилно - значи до набиране на 100 БТ от поредни поръчки ще взимат 2лв., а след това при над 50 БТ - без такса а под 50 БТ - 0.75лв, така ли? Извинете за неразбирането  Crazy , но аз поне засега съм с малко поръчки и не съм много "навътре" (дори в началото се регистрирах, за да си купувам за мен само, но не щеш ли се появиха мераклии - е засега са мноого малко, но дано да се увеличат  Party)

Ами май правилно си разбрала Simple Smileпреди да достигнеш 100 точки плащаш по 2 лв,а в поръчката в която достигнеш 100 т. не плащаш 2 лв.,след 100-те точки ако имаш поръчка за 50 т. не плащаш нищо,но ако е под 50 плащаш 0,75 лв.Абе както и ти си го написала,ама айде пак да го обясня Crazy

# 20
  • Мнения: 2 323
Oх, искам малко да се оплача, че да ми олекне. Като пуснах поръчка от малкия каталог миналия месец, си написах 3 червила за супер блясък и системата упорито не искаше да ми даде кутийката за червило за 0.90, ами ми я засичаше на нормални пари  Cry Какво ли не правих, колко ли не трих и писах наново и пак не стана и накрая си останах без нея  Sad Другия път ще питам май някой по - вещ преди да се мъча....  Thinking

Гали-портокали, как разбра, че ти ги фактурира на старата цена - като набереш поръчката кликаш ли на проверка? Чак на втората стъпка дава цените с намаленията .... Или е бил друг проблема. Защо не се обади на спонсора си да питаш или тук, сега за съжаление е след дъжд качулка  Wink

# 21
  • Мнения: 812
Някой ще снима ли новия каталог?

# 22
Здравейте!Някой знае ли,дали някой от Велико Търново си търси консултант да даде поръчка?Знам,че тук не е мястото за такива въпроси,но все пак... newsm78

# 23
  • Мнения: 414
Агата, ами точно стъпката преди да пусна фактурата видях, че е отчетено на нормална цена, не знам какво съм направила, но го преживях вече де..  Другия път ще питам тук, защото по принцип майка ми е консултантът, но не и се занимава много и аз от време на време и помагам така да се каже Simple Smile Довечера мисля пак да пусна поръчка по нета и се надявам всичко да е ок Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 323
Наистина, до сега не съм срещала грешка в системата. Аз поръчвах от тези червила и си бяха намалени. Да не би да е било след срока на минито? Или да си поръчвала код, който не е намален.../не помня дали всички бяха в офертата за кутийката/ Обикновено когато има нередност според теб, най-добре е да се обадиш в офиса и да питаш, вместо да се ядосваш напразно за неща, които явно не зависят от теб  Wink Успех следващия път Peace

# 25
  • Мнения: 414
Мен добре, че ми минава бързо ядосаното .. Само 5 цвята бяха в офертата и аз от тях поръчах, иначе всички ги взех на мостри и са разкошни... Честно казано не съм очаквала, че са толкова хубави тези червила. Даже моите приятелки ми викат е как като пиеш примерно не ти остава по чашата, какво е това червило якото. И после като им видя реакциите, като им кажа кво е, много се кефя  Joy Най - вече на предубедените... но да видиш как си поръчаха Simple Smile Май се отплеснах малко  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 035
пфууууу, и аз още чакам поръчка от 29.12. Rolling Eyes
моя консултантка пък пусна на 31.12. и така както върви няма скоро да си ги получим....
а днес пък пуснах 50т...та те май към 15.12. ще дойдат #Crazy
ама най-кофтито е,че срока на кредита ти си тече.... #2gunfire
т.е. поръчката от 29.12. е с дата на ф-ра 30.12. и до 13.01. трябва да я платя...а най-рано на 8.01. ще я взема...кога ще я разнеса и ще си събера парите, никой не го е грижа #Cussing out


п.с.
и аз да се приясъединя към очакващите к02..... има ли желаещи да го снимат...? някоя софиянка,не си ли е взела поръчката вече? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 726
Аз каталог 2 го имам,но не е в мен фотото,а пък скенер нямам. Tired

# 28
  • Мнения: 812
Нещо интересно има ли?

# 29
  • Мнения: 2 726
Нещо интересно има ли?

Ами не знам теб нещо по-конкретно ли те интересува?
Иначе има нов мъжки парфюм "Signature",доста ароматни серии са намалени,червилата супер блясък са на 5,90,има някои нови бижута,които въобще не ми харесват(като,че ли са от някоя сергийка Confused),има нови 2в1 на Вижънс спирала и молив в 4 цвята,последните червила,които пуснаха "Цветно привличане" са на 5,50лв.,кралската серия е намалена,"спри времето" също,има 2 странички с разпродажба и последните няколко страници са с подаръчни кмплекти-шампоан+балсам;почистващ гел за лице+тоник;крем за лице+околоочен;гел за стройно тяло+ексфолиираща ръкавица;гел за душ+лосион за тяло;ексфолиант за ръце+крем за ръце.На последната страница има нов крем за ръце"Св. Валентин".
Ами в общи линии е това,ако нещо по-конкретно те интересува-питай Hug
Горе-долу става каталога.

Общи условия

Активация на акаунт