Как бихте постъпили?

  • 1 865
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 715
Аз пък ще го оставя да си тръпне човекът, да си слуша сърцето, може пък да го тресе голяма тръпка, що да му развалям кефа.

# 16
  • Мнения: 1 172
Не мисля,че ще мина в някаква графа,особено след като има доводи,които са съмнителни за мен,нали за това съм ги изтъкнала.
Остава си за негова сметка това,което прави и впечатлението което оставя заради постъпките си.

Аз мисля, че всички тук -аз, Рени, ЕАSpirit - споделяме едно и също мнение, но сме се изразили по различен начин. ОК е да искаме обяснение за всичко, което ни тревожи. Но трябва да го правим по подходящия начин, така че да не остане горчилка у другия. Например, едно е да питаш коя е тази девойка, дето всеки ден му се обажда по 2-3 пъти и тогава да си вадиш изводите. Друго е  първо да обясниш съмненията си, че му е любовница, а после да го поставяш в ситуация да ти обяснява каква му е Wink

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи и какви са установените отношения между двамата партньори. Аз директно си казвам болката, той- също. Не мога да живея в съмнения. Нито в угризения, че съм го обвинила несправедливо.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ооо,веднага ставам Шерлок Холмс .Знам,че това няма да доведе до нищо добро,защото малко или много човек някак си се самонавива в такъв момент.Но...аз пък да не съм най-голямата шматка мамка му. Twisted Evil Twisted Evil
Като иска да подържа връзка да си я подържа,ама не аз да понасям задълженията пък той хи-хи -ми - хи с няква к....
А...не да си го прибира,и да си го гледа. Naughty

# 19
  • Мнения: 581
  Събиране на доказателства, яко издояване до стотинка, разговор.И ако се окаже, че наистина има връзка с друга жена (или недай Боже с мъж) един голям шут в задника.

# 20
  • Мнения: 473
В никакъв случай няма да го притисна до стената или да правя някакви отчаяни сцени на ревност. Отношенията ни много трябва да се влошат, за да предприема сериозен разговор. Понякога е по-здравословно да оставиш бурята да отмине, отколкото да създаваш по голяма такава.

Общи условия

Активация на акаунт