Каква ТВ гледате?

  • 2 729
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
гледам само испанска телевизия . 4есно казано ве4е не ми е интересна бг телевизията, не  намирам интересни предавания. отвреме на време гледам новини по интернет .

# 16
  • Мнения: 434
Гледам предимно френските канали.Много са добри!
Покрай майка ми се заглеждам и в БТВ("Белисима")Гледам през интернет!
Заради нея ще търся начин за гледане през сателит?Заинтригувахте ме с itv partner!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 526
Българска сателитна с http://www.itvpartner.com/  на единия ТВ. А на другия израелска.
Но аз май повече вися пред РСто  Mr. Green.

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Тукашни канали, абонати сме на Virgin media.
Преди време си взехме карта на Булсатком, уж децата да гледат детски на български, но не останах доволна и не сме подновявали абонамента. Казват че ITV партнер имали по-интересни канали  Thinking

# 19
  • Мнения: 3 932
Местна, френска и английска, кабел нямаме, не се застояваме много пред тв-то. Рядко пускаме бг тв...

# 20
  • Мнения: 6 390
абонати сме втора година на Булсатком и от доста години сме с местен пакет сат.тв та

# 21
  • Мнения: 2 032
Хъката-мъката -почти никаква. Тъпее ми. Някъде около час-два на седмица ми се събират, и то само ако има нещо интересно за мен.
Новините предпочитам да ги чета с анализи, във вестниците. Професионално-свързаните новини пък ме заливат по цял ден, не мога да ги изчета всички.
Филмите-на двд или кино.
Не си правя труда да записвам неща от телвизията, защото знам, че няма да ги гледам (пък и че ще ги повторят 18 пъти).

Но като ми идват на гости нашите (например в момента) ще ми е полезно да знам как те могат да гледат българска телевизия. Та как?

# 22
Търся инфо zа всички бг канали, zаклйучени или свободни _ спътници, честоти...фирми, предлагаЩи карти, пакети и т.н. не ме интересуват...мерси предварително

# 23
  • Мнения: 3 804
Търся инфо zа всички бг канали, zаклйучени или свободни _ спътници, честоти...фирми, предлагаЩи карти, пакети и т.н. не ме интересуват...мерси предварително
www.lyngsat.com
натискаш Европа и се отваря списък с вси4ки страни,намираш България и натискаш и ти излиза цялата инфо която търсиш

# 24
Dtti, ти си истинско съкровиЩе. Ако zнаеШ колко време ми спестяваШ така!!! ОЩе веднъж невероятно много благодаря.

# 25
  • Мнения: 3 804
няма за какво и аз съм минала по същия път

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Нямам много време за телевизия. Дори много рядко успявам нещо да гледам и то е от холандската телевизия. Липсват ми, обаче, сериозни предавания и документални филми ( дали могат да се намерят някъде из нета?). Понякога ми се приисква да видя нещо от българската телевизия, но вече не познавам нито много личности, нито много предавания.   

# 27
  • Мнения: 1 817
Сателитна с итв партнерс  Peace . Струва 8 лева на месец!

# 28
  • Мнения: 1 101
Цитат
Сателитна с итв партнерс   . Струва 8 лева на месец!

къде я намери тази цена? Thinking

# 29
  • Мнения: 4 111
Цитат
Сателитна с итв партнерс   . Струва 8 лева на месец!

къде я намери тази цена? Thinking

Икономичният пакет е с такава цена.

Аз след дълго ровичкане се спрях на Булсатком. А за пакетите се спряхме на "Стандартен" + HBO, HBO Comedy & Cinemax + "Премиум", заради филмовите канали, мъжът ми е телеманиакът в семейството. 

Общи условия

Активация на акаунт