Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 078
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Подкрепям за Тeint idole на Ланком - издържа по цял ден. Единствено, че е за по-мазна кожа.
Ти защо искаш матиращ, ако ти е суха кожата?

Другият, който бих ти препоръчала, е на Шанел Пролюмиер (за разлика от Виталюмиер не е лъскав), а и няма да ти стои сухо:
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=278&goChar= … ;LineId=5457#5457

# 16
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Подкрепям за Тeint idole на Ланком - издържа по цял ден. Единствено, че е за по-мазна кожа.
Ти защо искаш матиращ, ако ти е суха кожата?

Другият, който бих ти препоръчала, е на Шанел Пролюмиер (за разлика от Виталюмиер не е лъскав), а и няма да ти стои сухо:
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=278&goChar= … ;LineId=5457#5457

Да, наистина ми е суха кожата, но като си сложа хидратиращ крем и после ФДТ ми стои много "лъскаво". Та за това си мисля, че с  матиращ няма да имам такъв проблем newsm78...

# 17
  • Мнения: 22 437
Аз съм доволна от ФДТ на LUMENE. В момента ползвам един, който се смесва.

# 18
  • Мнения: 5 228
и аз го харесах ружа и Simple Smileа тази палитра колко струва?Wink

Не знам, аз спечелих от една томбола на Лумене много продукти, включително и този. Но по  принцип не са скъпи - горе-долу колкото продуктите на Лореал и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз съм много доволна от Photogenic Ultra Confort на Lancome. И аз съм с нормална към суха кожа, този ФДТ се нанася лесно като кремче и е предназначен точно за такъв тип кожа.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 368
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

# 21
  • Мнения: 5 622
Сори за оффа, ама искам да питам Буба с какво е на бузите? Защото се утрепах да търся такъв руж но никой не ми казва какъв е точно.

Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

и аз го харесах ружа и Simple Smileа тази палитра колко струва?Wink

Не знам. И аз го харесах. И блясъка също ми харесва адски. Уви, не видях какво ми слагаха. При всички положения, обаче не беше нещо марково. Блясъка беше даже в нещо като малко шишенце, но ми го слагаха с апликатор за сенки. Това успях да видя с едно отворено и едно затворено око, докато ме гримираха.  newsm78

П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата  Thinking

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 18:08 от БУБА

# 22
  • Мнения: 5 622
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

Абе моята кожа не е нормална към мазна, а нормална към сухо-смесена и пак съм с тоя ФДТ. Наистина е много добър. А дали наистина 03 е универсален цвят? Защото така ми казаха в магазина. Първият ми опит с тоя ФДТ беше с една мостра, която ми я дадоха с един крем на Ланком. МОстрата беше в малко шишенце (което, обаче ми стигна за доста време) и аз бях скептично настроена към нея, защото цвета не е такъв, да съм го пробвала преди това. Но след като го пробвах, разбрах, че това е моят цвят. И след това си купих голям ФДТ Ланком, същият цвят като мострата  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 368
Цитат
Абе моята кожа не е нормална към мазна, а нормална към сухо-смесена и пак съм с тоя ФДТ. Наистина е много добър. А дали наистина 03 е универсален цвят? Защото така ми казаха в магазина.   

Незнам дали е универсален, моя е 04. Аз поръчах на "сляпо" от Ягодка и улучих. Но аз съм малко по-тъмна.

# 24
  • Мнения: 1 368
Цитат


П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата 
А Лумене е масова марка, ще я намериш в Бонжура, магазините, където има Лореал, Буржоа и т.н.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.

# 26
  • Мнения: 5 622
Цитат


П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата 
А Лумене е масова марка, ще я намериш в Бонжура, магазините, където има Лореал, Буржоа и т.н.

Благодаря! Ще го потърся. Че май е и руж и блясък в едно. Дано само да мога да го нанасям така, както трябва, за да се получи този ефект, защото съм много лява в гримирането  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 407
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!

# 28
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!
Мила, на моите характеристики, или на тези на Софф :
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.
, че сме с различни кожи с нея Laughing?

# 29
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Моят цвят на Тен Идол е 6. Но аз съм по-тъмна май.

Общи условия

Активация на акаунт