Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 214
  • 198
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 830
На Диор са отлични фон дьо тените! Peace

# 91
  • Мнения: 375
helena rubinshtein

# 92
Не съм съгласна, че Колор стей на Ревлон прави лицето червендалесто. При мен действа точно обратното- много лесно се изчервявам, направо съм щипана мома  Laughing,  но ФДТ ми решава проблема. Мисля че пясъчно бежово беше нюанса ми, довечера ще погледна, че ми е у дома. Чудесно изравнява тена и е много добре покривен. И не личи, че съм с ФДТ.

Той обаче не е скъп - 18-19 лв.

И аз съм от доволните,не ми става червено или розово лицето.Засега съм нацелила точния цвят и ми пасва идеално.Не си личи,че имам фдт,а покрива добре

# 93
  • Мнения: 2 152
Хубав е този на Ревлон - и аз съм доволна Simple Smile

Бубка,
кажи нещо повече за тази база . Сефора продават в Букурещ и нали е до нас, дет се вика, мога да си я купя. След две седмици ще ходим да
пазаруваме и мога да си я купя

# 94
# 95
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хубав е този на Ревлон - и аз съм доволна Simple Smile

Бубка,
кажи нещо повече за тази база . Сефора продават в Букурещ и нали е до нас, дет се вика, мога да си я купя. След две седмици ще ходим да
пазаруваме и мога да си я купя

Дадоха ми разрешение за спам и продължавам Simple Smile

Базата е идеална, на пипане е като Идеалиста на ЕЛ, абсолютно изглажда повърхността на кожата. Като сложиш отгоре ФДТ, не се виждат пори, защото вече са запълнени. Освен това държи цвета отгоре по-дълго. Има и други варианти, аз предпочитам този с фактор, но ако примерно имаш зачервяване на кожата, можеш да си вземеш по-зеленикава база.

Емпрес е права, че тези за царете на базите, може би Лора Мерсие също (и те се продават в Сефора).

Още нещо да отбележа, линка, който дадох, е за травъл сайз продукт (извинете безобразния ми език, моля), ето го продукта в пълен размер:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P140903&categ … ouldPaginate=true

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Днес си взех МАТ ЛЮМИЕР на ШАНЕЛ - изпробвах какво ли не в магазина и се колебаех между него и Тент Идола на Ланком, но наистина ми се видя доста покривен. Този на ШАНЕЛ е много приятен на консистенция и сьщо дьлготраен.
Момичетата в магазина ми показаха и професионалния фдт на ШАНЕЛ, но той е универсален, няма за различните типове кожа - иначе и той много ми допадна.

# 97
  • Мнения: 404
Ползвал ли е някой Futurist - Estee Lauder http://oth.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=282&LineId=2834#2834
Може ли отзиви

# 98
  • Мнения: 451
Днес си взех МАТ ЛЮМИЕР на ШАНЕЛ - изпробвах какво ли не в магазина и се колебаех между него и Тент Идола на Ланком, но наистина ми се видя доста покривен. Този на ШАНЕЛ е много приятен на консистенция и сьщо дьлготраен.
Момичетата в магазина ми показаха и професионалния фдт на ШАНЕЛ, но той е универсален, няма за различните типове кожа - иначе и той много ми допадна.
За pro Lumiere ли говориш Laughing

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Не - говоря за новият фдт на ШАНЕЛ:
MAT LUMIERE
TEINT FLUIDE LONGUE TENUE

Не схванах кое е смешното  newsm78

# 100
  • Мнения: 451
Aми че те не нямат про фдт-ни може би...

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Бюти консултантката ми показа един от фдт-ните на ШАНЕЛ, който се води професионален /беше в черна туба, сьжалявам не обьрнах внимание на името му, защото се спрях на МАТ ЛЮМИЕР-а / Доколкото знам Про Люмиер е в стьклено шише или бьркам...

# 102
  • Мнения: 451
Единственото им нещо в ''туба'' е това
http://uma.chanel.com/product.php?chnprd=MAFMU55D
и крем- пудрата им Double perfection, която имаш предвид, предполагам.

А за pro Lumiere говоря, защото се казва professional finish...Koeто пак не значи, че е професионален...

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз сега гледах в сайта им, в такава черна тубичка беше, но името ми убягва. Тези дни ще ходя пак до ЛЕРО и ще попитам отново защо момичето го нарече "професионален" и ще пиша дали е този

# 104
  • Мнения: 451
То това дори не е фдт.Просто исках да ти кажа, ако търсиш наистина професионален фдт( не че на шанел не са едни от най-добрите и прочие, но понякога про фдт се търси с цел), да не се подвеждаш:)

Общи условия

Активация на акаунт