Цветът на косата на Камелия...

  • 2 741
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 430
Наистина е перука а цвета е опушен лешник мисля ,но не е пепелно рус

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И аз мисля, че е перука много изкуствено изглежда  hahaha

# 17
Tова е най-отвратителният цвят на косата, който Камелия е имала от началото на кариерата си, специално това лято от немай къде се окепази с тая перука, която на всичко отгоре и толкова изкуствено и стоеше.

# 18
  • Мнения: 412
Просто попитах какъв е цвета, не съм искала мнение дали е отвратителен или не.

# 19
  • Мнения: 9 093
Аз също залагам на медно рус - има такъв цвят в почти всички каталози на марките бои, така че с намирането на цвят няма да имаш проблем. Можеш да го постигнеш обаче едно към едно само ако косата ти е светло руса - тоест, основата да не пречи на новия цвят и да го променя.
Успех!

# 20
  • Мнения: 412
Мерси,Стеф, и аз точно по този въпрос се бях замислила. Едва тази година успях да се преборя с манията си за русо, която ме бе обсебила от ранна детска възраст, едва сега успях да постигна един прекрасен кестеняв цвят, почти естествен и сега пак отново обезветяване. Май ще се откажа... Макар, че наистина много ми хареса този цвят.... Не знам, не знам.

# 21
  • Мнения: 3 830
И според мен е перука.

Дано да е меднорус, защото другият вариант не ми харесва особено Peace

# 22
  • Мнения: 9 093
Разбирам те за манията, аз също бях така, но стигнах момент, в който реших че трябва да спра Flutter
Сега и аз съм с моя си цвят, едвам го постигнах, израснала ми е доста от моята си коса - и макар, че понякога се изкушавам да се боядисам пак, отрезвявам навреме. Просто няма смисъл да си тормозим косите...

# 23
  • Мнения: 412
Подкрепям с две ръце, ама да ми беше дошъл акъла по-рано, а не когато ми останаха два косъма на главата. Mr. Green
П.п. Сетих се за оня виц за мъжа, който имал 3 косъма на главата си и отишъл на фризьор да му направят прическа...

# 24
  • Мнения: 1 247
МНОГО МИ ХАРЕСВА Peace

Общи условия

Активация на акаунт