За часа на раждане

  • 4 120
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз раждах секцио, но когато я извадиха погледнах часовника на стената - точно 11 часа, а и ми го казаха.

# 16
В болницата,в акта за раждане и в Общината.Аз така разбрах в колко часа съм родена,питах в Общината!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз раждах секцио, но когато я извадиха погледнах часовника на стената - точно 11 часа, а и ми го казаха.
За изчисляването на асцендента е необходимо да знаеш преди или след 11 е.

Аз също погледнах часовника. Второто раждане го знам, но при първото бях много зле физически, и не помня точно- малко преди 9 или малко след 9.

Ако в Общината знаят- супер! Ще ги питам.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 766
Раждах нормално, съобщиха часа на раждане. Не знам дали го пише някъде, не помня за епикризата. След това си го записах на гърба на акта за раждане Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 314
         и аз родих секцио (с пълна упоика) но 4аса го пи6е6е в епикризата а и на табелката която е на коли4ката на бебето   Peace   даже си ми я дадоха тази табелка и си я пазя

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Как може да се разбере в колко часът е родено бебето (за тези, в чийто свидетелство за раждане не пише)? Дали се пази като информация някъде? newsm78
Аз бях толкова омагьосана от упойките, че хич не съм сигурна.

Скоро ходихме с баща ми да си вади нов акт за раждане и в него пишеше часа на раждане. Много се учудихме, защото той е роден 1951 г.

# 21
  • Мнения: 872
Като гледам кога си раждала,малко ме съмнява вече да намериш информация за това,но пробвай в общината.Успех  Peace

# 22
  • Мнения: 1 317
Родих секцио, обявиха часа, записан е и в епикризата и в акта за раждане.

# 23
  • Мнения: 1 008
Освен това, в болницата,в която си раждала има книга-регистър,в която също е записан часът на раждането.

# 24
  • Мнения: 11 607
Не знаех,че някъде се записва часа на раждане....Може би, защото си знам кога са родени децата ми......

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи и в Майчин дом мога да проверя?

Аз пък взех, че се сетих какво показваше часовникът ooooh! Mr. Green Едното беше в 9.15, другото- 9.25 ч. А за определяне на асцендента е необходимо да се знае между кои кръгли часове е родено детето, напр. от 9.00 до 10.00 ч.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 173
И аз раждах секцио. Спомням си, че в момента в който я извадиха и ми казаха часа, аз се огледах и на дясната стена имаше часовник. Показваше точно 9:00  Grinning
Радвам се че си се сетила  Peace

# 27
  • Мнения: 3 456
Значи и в Майчин дом мога да проверя?

Аз пък взех, че се сетих какво показваше часовникът ooooh! Mr. Green Едното беше в 9.15, другото- 9.25 ч. А за определяне на асцендента е необходимо да се знае между кои кръгли часове е родено детето, напр. от 9.00 до 10.00 ч.
Браво на теб!
Не си спомням в акта за раждане на дъщеря ми да пише часа на раждането, нито в епикризата имам спомен да съм го виждала. Раждах нормално и си спомням, че първото нещо , което направих, след като я извадиха беше да погледна часовника.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз не си спомням в епикризата да пише Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
Добре,че си се сетила..тъкмо щях да ти пиша,да направиш справка в болницата/там пазят епикризите и книгите поне 10години/...макар,че като ги пишат часовете малко закръглят-аз заради пустите асценденти все в часовника гледах докато раждах.....чак странно ме гледаха що броя минутите.

Общи условия

Активация на акаунт