Зима бяла е дошла, ДОБРИЧ дреме под снега (39)

  • 12 591
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 110
Ние днес ходихме на преглед при Искрен Димитров.Вече диагнозата ни е потвърдена и от него-увеличена трета сливица 2-3 степен.На пролет най-вероятно ще ни предстои операция да я махнем,колкото и да не ми се искаше.Засега ще изчакаме резултата от секрета в носа да видим дали ще покаже нещо и тогава ше реши какво ше правим,каза,че си сттрува да опитаме с лечение поне до пролет и ако не  успеем тогава.ама то досега какво ли не давахме,резултат има-успяхме да спрем сополите,но остана една кашлица давеща и кънтяща,която е от секрета който се стича от тая сливица.Ще стане края на седмицата какво ще правим.

# 76
  • Мнения: 774
Честит имен ден на Ванко!  baloni
Честито на патерици и на Божана!  baloni


Да почерпя и аз cook beer2,че си имам двама именника.

# 77
  • Мнения: 2 821
Павлетке, много сладък Дани Hug..пупу - пухче Wink

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мари, да са ти живи и здрави именниците и много да те радват!  Hug
Алекса, опитахте ли с хомеопатия? Ако ли не, го направете, защото дава доста добри резултати и за това. Във Варна има една много добра лекарка в тази област. Ще потъря координати, ако желаеш. Доколкото знам и в Добрич имаме специалисти. Има и друго, не е гаранция, че като махнат третата сливица, няма да "избие" отонво. Това е лимфен възел както знаете и наистина може отново да създава проблеми. Каквото и да решите, дано е правилното!  Praynig Hug

# 79
  • Мнения: 643
долен чаршаф-6лв.
горен плик-12лв.
олекотена завивка-14.40лв.
калъфка- -2.40
с р-ри120/220за чаршафите и калъфки-с р-р50/70
първа оферта на Геомар!


 Долен чаршаф 130/215 - 4.50 лв
Плик 135/210 10.00 лв
Калъфка 50/70 1.20 лв
Олекотена завивка 130/205 15.40 лв
Олекотена завивка 130/205 12.10 лв
Цените са с включено ДДС.
Оферта на СКития, Кеми им е пратила ново запитване, но още не са и отговорили.
 Вчера Геомар ми направи още едно предложение, за комплекти от хасе, същите размери като предишните, цял комплект 28,80, но и аз и тя имаме притеснения как ще пристигнат комплектите в това време. За сега това е най евтиния варинт ми се струва.
 Събрах офертите на едно място, защото все пак времето тече.

И забравих
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!


# 80
  • Мнения: 392
ЗА МНОГО ГОДИНИ, добричлийки!!!

Имам няколко въпроса към вас, защото последните 12 години живея в Гърция и не съм изобщо наясно с условията за раждане в нашия град. Понеже ще раждам през юли, а тук са страшни жеги лятото и не мога да издържам в нормално положение, камо ли бременна, мисля да дойда да родя на наша територия или във Варна. Оствен това ще настоявам за секцио. Какви са условията в нашата болница за хора, които нямат бг осигуровки (имам гръцка, която може би важи вече и у нас, след като станахме европейци). Към кой лекар бихте ме насочили и какви са цените за секцио по желание.
Благодаря ви предварително!

# 81
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Арчелка, тази оферта от хасето е много хубава и за сега е най-изгодната. Тази фирма, която ги произвежда има ли ги в наличност 14-те комплекта? Ако да - можем да изчакаме да се пооправи времето и тогава да направят доставката. Всъщност къде е локализирана фирмата? Мерси за събраното инфо на едно място!  Hug
Тези дни трябва да идем и да купим патечките.  Wink Ясно е, че няма да стане всичко наведнъж, но можем да занесем първо килимите и приборите, а после матраците и спалните комплекти.  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 821
а после матраците и спалните комплекти.  Simple Smile
нали матраците само ги плащаме на варненките, а те ги доставят там заедно с леглата..или нещо съм се объркала newsm78

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
нали матраците само ги плащаме на варненките, а те ги доставят там заедно с леглата..или нещо съм се объркала newsm78

По принцип - да, но няма да е лошо да отидем при доставката и ние и тогава може да занесем и комплектите.  Simple Smile Абе, както го направим и решим в крайна сметка, важно е да получат всички тези неща децата.  Peace

# 84
  • Мнения: 2 821
А те кога ще ги носят?

# 85
  • Мнения: 2 821
maryloo , вероятно болницата си има цени за манипулации за неосигурени граждани. За съжаление не ги знам лично аз.
Незнам защо, на при това ти положение бих те посъветвала да избереш частна клиника. Тук такава няма, затова във Варна.Много жени са доволни от Майчин дом.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 17:47 от МамиБлю

# 86
  • Мнения: 41
А ПОСЛЕДНО ПАТЕ4КИ ОТ КАДЕ ЩЕ СЕ КОПУВАТ?

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Бори, не съм говорила с варненки тези дни, но казаха, че ще е след НГ.
Хриси, аз предлагам да ги вземем от този магазин до бившия Дет-маг. Там има голямо разнообразие, цените са добри и имат и безплатна доставка.  Simple Smile Ти имаш ли предложение за магазин?

# 88
  • Мнения: 41
АЗ БЯХ ПРЕДЛОЖИЛА ЗА БРИГОЛАЖ,НО ВИЕ КАЗАХТЕ 4Е ЦЕНИТЕ СА АБСУРДНИ  НЕМОЖЕЛО   ДА Е ТОЛКОВА ЕВТИНО.КАКВИ СА ЦЕНИТЕ В ТОЗИ МАГАЗИН?АКО СИ ЗАСЛУЖАВА АЗ СЪМ СЪГЛАСНА. Wink

# 89
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ, ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС И ВЧЕРА!
НАЗДРАВЕ ЗА ВАШЕ ЗДРАВЕ!
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт