Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 752
Да,погледни книжката  Praynig

# 226
  • Мнения: 82
Шошии,добре дошла у дома при нас,да знаеш,че и ти ни липсваше много!
Теди,това с пералнята е много гадно,дано да намерите решение на проблема,а относно теорията на Тиги и аз съм убедена че е вярна!
За спането какво да ви кажа,ние с мъжо по принцип много спим и искаме и Мирката да го научим така,но той милия когато сме в къщи за целия ден спи два пъти по 20 мин.,но аз му намерих цаката,лягам с него да го приспивам и заспивам и аз,така заедно спим по 2 часа,после ставаме,папкаме ,играем и като се изморим пак си лягаме,ама заедно.А когато тати почива си спим тримката и то детето явно се успокоява и си спи!Това е!
Кажете ми кърмата колко време можеше да стои във фризера замразена,че имам още от август месец и я забравих,та сега се сетих като ви четях???

# 227
  • Мнения: 82
Честит имен ден на празнуващите!Бъдете здрави и щастливи!

# 228
  • Мнения: 117
   Добро утро,
днес моето малко момиче празнува своя първи имен ден, черпя Ви от нейно име, да ми е жива  здрава, честито и на всички именници които празнуват днес.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 567
ДОБРО УТРО!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!


ХАЙДЕ НА КАФЕТО:


# 230
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! СЪС ЗДРАВЕ ДА НОСЯТ ИМЕТО СИ!

Птигра, спиииииш, изпреварихате за кафето  Mr. Green  Hug
Лоли, благодаря, ще изпия едно   bouquet
Шоши, добре завърнала се  Hug И ти ни липсваше  Heart Eyes

# 231
  • София
  • Мнения: 5 752
Саше,да ти е жива и здрава именничката!  bouquet Heart Eyes Hug
Честито и на всички други празнуващи!  bouquet

# 232
  • Мнения: 229
Честит имен ден на всички именници !!!   bouquet
Честитити месечинки  на бебе Ирен, бебе Виктория, бебе Александър, бебе Владислава, бебе Христо и бебе Жасмина!!!  Hug

# 233
  • Враца
  • Мнения: 173
Черпя че днес правим 5 месеца  Grinning. Добре че sheherezada ме подсети   bouquet.
Ние сега мислим да отидем на църква, да запалим свещичка и да се  Praynig на дядо господ за здраве на всички нас и на нашите слънца  Hug
Честит имен ден на Божидара и на всички именници днес. Да ви пребъде името!!!

# 234
  • Мнения: 1 037
Здравейте майчета!Днес сядам направо да драсна няколко реда,а след това ще чета.Все правя обратното и докато напиша нещо ме грабват ангажиментите.
Ние сме добре,от няколко дни давам на Радо по малко плодово пюре,добре се приема.В тая връзка искам да питам (Франческа ако не се бъркам,и ти даваш на твоето пате само плодово още,друг не се сещам) дали мога да въведа първи зеленчук морков,но в комбина с ябълка и след това постепенно само зеленчука да остане?Забравила съм как съм процедирала с големия именник днес
Честит имен ден и на всички празнуващи днес!Черпя за здравето на голямото ми слънчице  party023
Айде до скоро,че Радо се събуди!

п.с.-Ей Шоши84,17.01, е голяма дата,на нея са родени мъжа ми,баща ми и снаха ми,орисана съм с тая дата.Сина ти ще стане успял човек,да знаеш Wink

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 10:53 от Дидка-ръжената питка

# 235
  • Мнения: 4 546
Честито на всички именници и месечинки!   bouquet

аз съм бясна - вече втора въртележка за леглото ни се чупи, а той с нея се приспива  #Cussing out

# 236
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Шоши Hug

Честит имен ден на Божидара на Сашето Heart Eyes и на всички останали, бебковци, или техните батковци и каки   bouquet

Ние тази нощ си спахме цялата в креватчето, без да помръдне.
Явно беше уморена, защото вчера бехме на рожден де на един 1-годишен мъник и емоциите и бяха в повече.

Сутринта обаче като се събудих аз, пипам случайно тапета зад леглото-целия във вода.
Погледнах-цялата стена така-зад гардероба, зад спалнята, зад детското легло-ужас.
Тая стена е цялата външна, има вътрешна изолация, ама май не помага.Дано не мухляса.

# 237
  • Мнения: 1 554
Дидка Simple Smile да на плодово сме аз давам цяло буркан4е на хип на обяд ,но понеже той не се нахранва с него след 1 4ас му давам и кърма за зелн4ука си мислех да купя смесено пюре плод с зелен4ук и после да мина само на зелен4ук така си мисля поне newsm78 да видим какво ще стане.Мисля 4е ина4е няма да яде ако направо му дам зелен4ук Tired  дано съм ти помогнала Peace
май много мисля Joy

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 11:10 от ФранЧеска

# 238
  • София
  • Мнения: 1 388
Добре че ме подсетихте та и аз да почерпя, че днес ставаме на 5 месеца.

Честито на всички именници!
Аз да ви питам, а замразената кърма като се размрази няма ли някаква по-тежка миризма, имам чувството, че не е съвмсем същата като прясно изцедена. Нормално ли е да е така?

# 239
  • Мнения: 1 554
честито на вси4ки месе4инки,на именниците да са ви живи и здрави много послушни

Общи условия

Активация на акаунт