С кого ви замениха?

  • 24 087
  • 485
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Исках да видя с какво ме е сменил, а той ми каза че не било какво. Не било вещ.
Аз съм разказвала за външен вид, за умствен багаж и т.н., пък за морал не искам да коментирам. Няма да падам на тяхното боклукчийско ниво.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
Jaly и canadianmom според мен са хванали същината - няма абсолютно никакво значение каква е другата/другия.
Според мен той е спрял да ме обича преди да се появи тя,въпросът е защо е спрял да ме обича. Аз за себе си в общи линии съм си отговорила, не търся оправдание/отдушник/извинение в кифлата. Можеше да е всяка.

П.С. Джали, обичам си те още  Joy дори след като наскоро се присетих, че в една моя анонимна тема от миналата година яко ме сдъвка  Laughing - даже ми стана по-симпатична  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 863
АЗ да те сдъвча???.. не може да бъде, аз съм толкова добра Mr. Green
Я ми припомни ако може, че нали съм любопитка сега няма да заспя hahaha

# 18
  • Мнения: 463
Jaly,харесваме те.Аз също съм била,но преди много години,т.е. била съм и от едната и от другата страна.Въпроса ми беше защо ни заменят и за какво.Сега кифли много,всеки застава от своята позиция,всеки сам си обсъжда неговата кифла.Аз моята нямам причини да я харесвам,нито да я уважавам.Действаше подмолно и лукаво,аз бях открита и честна.Всъщност по скоро питах,ние ли им омръзваме,или те се променят.Дали пък не им писва от отговорности,защото за мене аз олицетворявам отговорностите,а тя пък свободния живот?Неискам да съдя никого,не съм безгрешна,просто търся отговори на въпросите си.Или пък дали не търся къде ми беше грешката(съвсем се побърках вече) #Crazy

# 19
  • Мнения: 451
Мда, аз понеже съм била " кифла"," онази другата "и  бля- бля ви казвам, че не търсите отговорите, където трябва и където са.
Съжалявам, ама това  е истината.  
Хм, според дотук написаното излиза, че не съм и стойностна.. Ха сега да видим как ще решите тази дилема... до скоро ме харесвахте, сега ще спрете ли понеже не отговарям на критерия непорочност Mr. Green

Цъ,няма да спрем Naughty,поне аз Simple Smile
Знаеш,връзката ми не е провалена заради  жена.От наблюдение,не от мой опит виждам,че се котират повече "послушните",жените без претенции,който да кукуригат непрестанно колко е велико ЕРД-то.А доколкото те познавам не си от тоз отбор.

И за протокола-не съм казвала да имам претенции любовника ерген ли да е или женен,този път ще си намаля претенциите,а за непорочността си и дума няма да отварям hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 408
За по нов модел, между 7 и 15 години, по нова година на производство.  Rolling Eyes
Още се търси, това го разбрах случайно от Интернет.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Всъщност по скоро питах,ние ли им омръзваме,или те се променят.

Всички се променяме. Като общество и като отделни хора.
Аз съм различна от това, което бях преди 5 години и след 5 години ще бъда още по-различна. За мен е нормално хората да срещат други любови и да разлюбват... Не е приятно, но е ...нормално.  Tired
И аз съм била и от едната и от другата страна на 'барикадата' и знам, че 'другия' се появява тогава, когато във връзката нещо си е или е на път да си отиде за винаги или когато в тази връзка нещо изначално й липсва.

Мъжът, с когото аз замених нашия БНД, беше тотална негова противоположност във всяко отношение. Девойките, с които той ме 'заменя' са най-различни. Предполагам, че има 1-2-10, които приличат на мен Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
АЗ да те сдъвча???.. не може да бъде, аз съм толкова добра Mr. Green
Я ми припомни ако може, че нали съм любопитка сега няма да заспя hahaha

Тц, срам мЪ е от онз тема  Tired

# 23
  • Мнения: 1 681
Прочетох, внимателно (доколкото мога Wink), цялата тема.
В заключение - явно (за кой ли път установявам!) съм повредена, не ме вълнува.
Ама изобщо.
Дали с някой или с нещо.
Времето ми е ценно.

# 24
  • Мнения: 357
Замени ме и аз незнам с какво ме замени, с разни ...... или по скоро избяга от отговорностите, които сме аз и детето и ни замени с тия леки момиченца, с чашката и шумните компании. Сега май е стигнал до извода, че е сбъркал, но това  мен не ме вълнува.
Той дали се е променил немога да кажа, мисля, че не. Знае, че е сбъркал, но това не означава, че ще направи нещо, за да поправи грешките си или пък ще си извлече поука от тях, просто се носи по течението, ден да мине, друг да дойде.
А аз, аз съм се променила и то много. Сбогувах се с илюзията за истинската любов, вече не вярвам в тия идеали, критериите ми много се промениха. Всъщност летвата се вдигна, защото разбрах, че мога и сама, стигнах до извода, че съм по-силна отколкото съм предполагала, че света не свършва с един човек.
Споделям наблюденията ви, че се котират послушните жени, които непрекъснато повтарят на мъжа си колко е велик, седят послушно зад него и го подкрепят. Е, аз не съм и няма да бъда такава! С риск да си остана още дълго сама, аз пък съм компетентна по всички въпроси, има си собствено мнение, мисля, че все пак съм отделна личност и няма да се превърна в сянка на някой мъж.
И стигнах до извода, че за да се чувства един мъж добре до мен, трябва да е достатъчно успял той самия, да знае какво иска и да може да оценява това, което получава и не на последно място да изкарва повече пари от мен, защото когато жената изкарва повече пари, това си е сериозен проблем за повечето мъже, автоматично им се срива самочувствието. ooooh!

# 25
  • Мнения: 408
mama_chrisy Има и доста паразити, които нямат нищо против, да ги издържат жените им.

# 26
  • Мнения: 2 274
Защо не се замислите (независимо от ситуацията) с какво СЕГА са заменени те... newsm78
В смисъл - спокойствието, макар и на висока цена---поне не лъжат, обиждат и т.н, нали!
Може да се погледне и от тази страна  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
mama_chrisy Има и доста паразити, които нямат нищо против, да ги издържат жените им.
Остава да има и достатъчно жени които да са толкова глупави, че да са готови до безкрай да издържат разни паразити - да си ги отглеждат като ..................... само и само за да могат да кажат - ето аз имам мъж.

А сега по темата - първата , вторат и т.н. не знам какви бяха - не можех да ги видя - всичките ми изглеждаха "черни", но сегашният модел с който съм подменена, не е по-ново производство, а е по-скоро от някоя дефектна партида, защото безропотно си стои в къщи , докато той виси в София и ме кани с него да отида на ресторант и хотел  Wink, гледа си детето и не иска помощ за нищо, готви всеки ден, пере, чисти и когато и се каже нещо - просто изпълнява - това е!!!!, а може и да не е дефектирал модел, може и да е подобрен модел, а аз да съм дефектната  newsm78

След БНД - всички мъже са били негова пълна противоположност - дори и на външен вид и някой ако дори името му започва с буквата на БНД е  ignore2, камо ли жест или отношение което да ми напомня на него  Sick

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493

В смисъл - спокойствието, макар и на висока цена---поне не лъжат, обиждат и т.н, нали!
Спокойствие - има го когато не се обажда, Лъжата - продължава да лъже и то не мен - детето си и т.н.
Това мисля, че е закодирано в някой хора и никога няма да се промени

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
mama_chrisy Има и доста паразити, които нямат нищо против, да ги издържат жените им.
Остава да има и достатъчно жени които да са толкова глупави, че да са готови до безкрай да издържат разни паразити - да си ги отглеждат като ..................... само и само за да могат да кажат - ето аз имам мъж.


Не живеем ли в една и съща държава?  newsm78
Под път и над път има такива жени. Не само че издържат мъжете си, гледат децата, готвят, чистят и т.н.... ами и слушат обиди колко са прости и неставащи за нищо от същите тези мъже. Също им се изневерява много редовно.  Tired

Аргументът им: Той е баща на децата ми  Sick

Общи условия

Активация на акаунт