Къде раждахте и доволни ли сте?

  • 13 970
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
И двата пъти в Шейново при Др. Славкова - изключително съм доволна.
Трети път ако има - пак там  Peace.

# 16
  • Мнения: 5 393
В "Лозенец"(Правителствена).Доволна съм. Лекарката ми е  Христова.

# 17
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз родих в 2 градска и съм страшно доволна Peace

# 18
  • Мнения: 577
аз раждах във Олкръжна болница,много съм доволна

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Родих в Шейново без уговорка и съм доволна.
Второто, живот и здраве, сигурно пак там ще родя. Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Раждала съм в Брюксел, но мога да ти препоръчам също Света София /бившата Тина Киркова/, добри са лекарите там  Peace

# 21
  • Мнения: 183
Родих в Токуда-изключително съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 195
Аз родих в Токуда и я препоръчвам с две ръце.
Там в момента са най-добрите  специалисти. Има един екип от неонатолози който се грижи за бебето и един екип от лекар и акушери които се грижат за родилката. Страшно внимание се отделя на всеки пациент. Всеки ден има визитация на бебетата и ти показват как се прави тоалет на бебо как се къпе какви мазила да ползваш, как да се грижиш за пъпчето....отговарят на въпроси. Изобщо невероятни хора.
Условията са страхотни - поддържат страхотна чистота а за мен това беше едно от най-важните условия.  Храната е много вкусна носят я на поднос в стаята и после ти отсервират.
Ако имам второ бебе определено пак там ще раждам. Разликата с другите болници е от небето до земята. Лежала съм и в медицинска и в Шейново така че имам база за сравнение.

# 23
  • Мнения: 1 335
В Шейново, много съм доволна, бях с избор на лекар, отношението си беше супер; от условията не се оплаквам нормални, чисто е ... е за тоалетна и баня и аз съм чакала... но не ми било кой знае какъв проблем Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Родих в Окръжна болница-София при д-р Красимира Жекова. Доволна съм!

# 25
  • Мнения: 1 155
Родих в Тина Киркова при д-р Рени Ковачева и пак бих родила там. Платих си за секциото и за двойна ВИП стая. Останах много доволна! Peace

# 26
  • Мнения: 1 008
аз раждах във Олкръжна болница,много съм доволна
Peace И аз съм много доволна от Окръжна-София. Но второто бих го раждала в Токуда.

# 27
  • Мнения: 865
Аз родих в Токуда и я препоръчвам с две ръце.
Там в момента са най-добрите  специалисти. Има един екип от неонатолози който се грижи за бебето и един екип от лекар и акушери които се грижат за родилката. Страшно внимание се отделя на всеки пациент. Всеки ден има визитация на бебетата и ти показват как се прави тоалет на бебо как се къпе какви мазила да ползваш, как да се грижиш за пъпчето....отговарят на въпроси. Изобщо невероятни хора.
Условията са страхотни - поддържат страхотна чистота а за мен това беше едно от най-важните условия.  Храната е много вкусна носят я на поднос в стаята и после ти отсервират.
Ако имам второ бебе определено пак там ще раждам. Разликата с другите болници е от небето до земята. Лежала съм и в медицинска и в Шейново така че имам база за сравнение.

същото мога да кажа и за Св.Лазар Peace.лежала съм в Майчин дом и не бих повторила ..

# 28
  • Мнения: 351
Аз родих във Видин!Платих си,защото бях с уговорка и мога да кажа че от лекаря съм доволн,но условията са под всякаква критика!
Доста мога да изпиша за това.... newsm11

# 29
  • Мнения: 159
Родих в Шейново. Доктор Велев - като специалист съм доволна, добре мина раждането, но иначе като отношение много не съм доволна. Не че се държи грубо, напротив, но не ти се обръща според мен нужното внимание. Аз дори бях доста разочарована от това, защото плащаш пък... и бях решила да не му се обаждам когато раждам ами да раждам при който се падне, но акушерките му се обадиха. Не съжалявам. Справи се отлично. Иначе мизерията си я има - няма достатъчно чисти чаршафи за смяна, на втория етаж бях ами има само една тоалетна, другата е обща с родилките с клизмите. Храната - нали знаете как е като в болница. Иначе е купон ако всичко с теб и бебето е наред и майките в стаята са готини. Общо взето платих на Велев 700 - 800 лева  и за тези условия и вниманието, което ти се обръща направо е баснословна сума, но поне всичко мина наред. Така че за второто се замислям дали да не е в Токуда, там ражда една приятелка и е много доволна от условията и вниманието - показали са и всичко - как да къпе бебето, как да го повива, как да го кърми и така. На леглата имало бутон за регулиране на нивото, а в тоалетната имало и биде, което си е удобство. Тя обаче е човек, който не би търпял лошо отношение  и си смени лекаря дори и там. Имай предвид, че в Шейново бебето не стои в една стая с майката - носят ги през три часа, а през нощта не. Хранят ги с адаптирано мляко - Фризолак. Поне август 2007  беше това мляко. Така, че не знам дали е много добре за закърмянето, но можеш да се по наспиш. Едната от родилките в моята стая точно заради това беше избрала Шейново. Каза, че Шейново преди и сега разликата е огромна - сега не се обръща никакво внимание. Да не говорим, че никой не дойде да ни покаже как се слага бебето на гърдата и т.н. Каквото бях чела това правех и така. Успех и леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт