Къде раждахте и доволни ли сте?

  • 14 063
  • 174
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 514
В Шейново много съм доволна бях с много разкъсвания и вътрешни и външни много добре са си свършили работата хората не съм оговаряла предварително екип ,но попаднах на професионалисти!Шапка им свалям и им пожелавам спорна нова година и много бебета  bouquet smile3501
P.S.Имам 3 приятелки който също раждаха там аз и още една бяхме нормално а другите 2 секцио!Успех на бъдещите майки  newsm10 newsm10 newsm10

# 76
Вита- при д-р Хаджиев, а акушерките са страхотни

# 77
  • София
  • Мнения: 4 903
В Тина Киркова, при д-р Кирил Киров.
Изключително доволна съм! Пак там бих родила!
Като цяло съм с добри впечатления от всички лекари там!

# 78
  • Мнения: 168
Раждах в Свети Лазар - София. Не пропоръчвам раждане там, по ред причини..
Но след като разбрах за случая с Елвира съм доволна, че сме добре - аз и дъщеря ми.
 Sad

# 79
  • по света
  • Мнения: 1 587
Раждала съм в МД,под всякаква критика е там,раждала съм в Окръжна от там съм доволна.

# 80
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Родих в Плевен във Втора клинична база при д-р Пенков и съм му страшно благодарна

# 81
  • Мнения: 1
Жена ми роди в Селена-Пловдив,много сме доволни. Присъствах и аз,незабравимо изживяване,неописуемо!Невероятен екип,др.Топалова,акушерката Гери(забравих и фамилията,работила е 10години в английска клиника) Анестизиолога др.Кючуков. Дежурната докторка и акушерка,които ни приеха,ще попитам за имената,защото от вълнението ги забравих. Усмихнати,внимателни,изключително компетентни. Такова отношение до сега,не съм срещал. Аз съм доста критичен по природа(дева).
И след раждането,обучението по кърмене,акушерката Мяшкова,много вниматена и лъчезарна,както всички от екипа! БЛАГОДАРИМ ВИ от сърце! Hug И специални овации за др.Топалова,следеше бременноста и пое отговорноста за 11 дни след термина. Родихме нормално и бебо е ок.
Казано с две думи: Работа с любов!
Мартин се роди на 1.1.2008 в 14,35  Joy

# 82
  • софия
  • Мнения: 636
родих в Шейново - условията не са кой знае какво, но нямат нищо общо с кошмарите от Майчин дом, София. Много съм доволна от моят лекар - д-р Тодор Димитров!Втория път живот и здраве пак там ще е при него!

# 83
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Родих в Шеиново,доволна съм Peace

# 84
  • Мнения: 472
Аз раждах в болница Лозенец при това платено и въобще не съм доволна от целия екип. Включила съм дори израждащият ме д-р Станев в черния списък, там съм описала защо. Вчера близка ми се обади, че детенцето и е настанено в Токуда с много тежка пневмония, след лечение в Лозенец и едвам са го спасили.

# 85
  • софия
  • Мнения: 25 774
Раждах в Св. София (Тина Киркова), защото моята докторка е там (д-р Арабаджикова). Раждането ми е прекрасен спомен, но свинщината в стаите, без извинение, и неонатолозите, които те гледат с досада трудно ги понесох. Ако има следващ път, много ми се иска да е в Токуда, но пък от друга страна много си обичам докторката.

# 86
  • Мнения: 864
И трите си деца съм раждала в Шейново.
Голямото преди 15 години и сега третото пак там. Доволна съм от лекарите  Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 928
Родих в МБАЛ Вита. Супер доволна съм. Ако сега някой ми каже - хуквам да раждам отново  Peace

# 88
  • Мнения: 127
раждала съм в шейново преди 13 год. всичко мина гладко като изключим мизерията за онова врвме сега не знам как е но раждах и в пловдив във хирургиите уж при най големите специалисти за малко да ни изпуснат и двамата от немарливост.бях във вип направо ужас и там мизерия.на никоя бъдеща майка не и препоръчвам да ходи там.
успех бъдещи мами newsm30  bouquet

# 89
  • Мнения: 367
Аз родих в клиниката на Мазнейкова - МБАЛ Света София и като цяло съм доволна. Лекарят ми беше много добър, анестиозолога също. Условията в болницата са добри - чисто е, всяка стая има баня и тоалетна. Като негатив бих посочила лошата храна и това че веднага дават на бебетата изкуствено мляко, а не подтикват майките да кърмят.

Общи условия

Активация на акаунт