Атопичен дерматит и захранване???

  • 1 586
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Не тя е на 5 м.и яде мляко милумилНА(отскоро до сега си беше на милумил2)тиква,картоф,морков,ябълка,круша...все неща,който са хипоалергенни

# 16
  • Мнения: 59
А твоето детенце от какво е алергично,как го откри ина кой лекар да я заведа?

# 17
  • София
  • Мнения: 431
Според някои лекари АД не е алергия към храна, но децата с дерматит са предразположени към алергии от всякакъв род (включ. и храна) и обривите може да се влошават от някои храни. При моето дете не съм забелязала пряка връзка с храна (избягвам да му давам храни-алергени), обаче 2-3 седмици преди да му излезе зъб се влошава доста и после поутихва.
Щом не си въвеждала скоро нова храна, най-вероятно не е от храна. На моето дете, когато беше най-зле, за всеки случай му спряха и тиквата и моркова, но аз не мисля, че беше необходимо. Моят съвет е да го заведеш при личния лекар, защото детето все пак има проблем, а и да си спокойна. Успех!

# 18
  • Мнения: 32
А твоето детенце от какво е алергично,как го откри ина кой лекар да я заведа?
от Варна ли си?

# 19
# 20
  • Мнения: 32
Ами на кожен лекар.Тук във Варна съм доволна от един,но на теб не ти върши работа като не си от тук

# 21
  • Варна
  • Мнения: 443
Лунно цвете, може ли координати на лекаря? И моя син е с АД, но нито Боаронските перлички му помогнаха, нито класически хомеопат. Вашият кожен лекар не е фен на кортикостероидите, надявам се...защото и това ни предписваха  #Crazy

# 22
  • Мнения: 32
Лунно цвете, може ли координати на лекаря? И моя син е с АД, но нито Боаронските перлички му помогнаха, нито класически хомеопат. Вашият кожен лекар не е фен на кортикостероидите, надявам се...защото и това ни предписваха  #Crazy
д-р Дюлгеров преглежда в медицински център Надежда(но не работеха с направление преди 2 години)
Изписа ни Кларитин и някакъв мехлем за мазане ,но не се сещам как се казваше.Трябваше  да я мия 3 месеца само с белтъка на яйцето и да спазваме определена диета.Каза,че ако  не спазваме тези неща може тази алергия да и остане за цял живот.Опитайте дано помогне и на вас  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт