Има ли за какво да се притеснявам?

  • 2 812
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
АМи точно в момента нямам нужда от иронични и саркастични подмятания.
Според мойта гледна точка, няма какво да се заплоди, тъй като цял месец съм била на хапчета, и нямам овулация. Исках да видя и друго мнение по въпроса, а не по принцип къде какво пишело.

# 16
  • Мнения: 4 435
7, 8 дни. Спрях хапчетата преди 2 дни.


Еми възможно е да си бременна.Рано е теста да ти даде 100% сигурност,въпреки,че пише на него 3 дни.Ти на колко години си?Интересно ми е,че питаш дали има кафяво течение при бременните.

# 17
На 18 съм. Как ще е рано? Минала е седмица от тогава, че и повече. Колко да чакам, 1 месец ли? На теста пишеше че е early detection.
Кое толкова ти е интересно за кафявото течение? Питам, за да знам, дали е началото на цикъла или е възможно да е друго.

# 18
  • Мнения: 4 435
На 18 съм. Как ще е рано? Минала е седмица от тогава, че и повече. Колко да чакам, 1 месец ли? На теста пишеше че е early detection.
Кое толкова ти е интересно за кафявото течение? Питам, за да знам, дали е началото на цикъла или е възможно да е друго.

Еми рано е,ако не ти дойде до 5 дни,направи си пак.Не гледай какво пише,аз знам за един на който пише,че три дни след секса,показва точно,ама изобщо не позна. Mr. Green.

# 19
Е ти що гледаш кво пише по листовките тогава? Или май някой друг беше. Simple Smile
Последно, има ли кървене при бременност?

# 20
  • Мнения: 4 435
Е ти що гледаш кво пише по листовките тогава? Или май някой друг беше. Simple Smile
Последно, има ли кървене при бременност?

Момиче,ти имаш проблем,не аз.Какво се заяждаш?Казвам ти го,за да не се успокояваш напълно.Защото имам случай с тест,който излъга.Т'ва е положението,за това ти казвам,не да не ги четеш,а да не се доверяваш.Нямам намерение да отговарям повече,не ме кефи наглото ти държание.

# 21
Имам проблем да. За това реших да пиша тук, с надеждата че може да ми помогнете. Нито се заяждам, нито нещо подобно, това че съм по-остра примерно, е за това защото не ми е до шеги и съм стресирана в момента.
Съжалявам ако съм обидила някой.

# 22
  • Мнения: 4 435
Имам проблем да. За това реших да пиша тук, с надеждата че може да ми помогнете. Нито се заяждам, нито нещо подобно, това че съм по-остра примерно, е за това защото не ми е до шеги и съм стресирана в момента.
Съжалявам ако съм обидила някой.

Аз не съм се шегувала и ти казах да не се доверяваш,защото има възможност да греши теста и да останеш още по-зле изненадана.Кафяво течение може да има и в началото на цикъл и при бременност може да се случи зацапване,има и цветна бременност,може и да се появи такова течение от инфекция.Просто се успокоий и да изчакакме 2-3 дни да видим дали ще ти дойде.

# 23
# 24
  • Мнения: 19 310
АМи точно в момента нямам нужда от иронични и саркастични подмятания.
Според мойта гледна точка, няма какво да се заплоди, тъй като цял месец съм била на хапчета, и нямам овулация. Исках да видя и друго мнение по въпроса, а не по принцип къде какво пишело.

не се шашкай и изнервяй.най-вероятно не си бременна,но направи още един тест ако не ти дойде или ако течението не е като при нормален цикъл.аз бях на противозачатъчни и 2седмици преди това ги бях спряла като стана фала.пих и хапче за след това,но явно и то не е хванало.през цялото време имах признаци като пред цикъл и все чаках да ми дойде.така че затова ти казват да не се доверяваш и да направиш още 1 тест.

# 25
според мен е по -добре консултация с гинеколог

# 26
 Ами, аз не съм се успокоила от тестовете. Ни най-малко. Ако не дойде до 2 дни, си правя друг тест разбира се и отивам на лекар.
Искам да попитам, спрях хапчетата преди 2 дни, предполага се че днес, утре, вдругиден трябва да ми дойде. Имам лека специфична болка в стомаха като при цикъл, почти не се усеща, но я има. Също така бръкнах с клечка за уши отдолу, имам и течение. Не мога да преценя дали е цикъл, защото още не е тръгнало да тече, а е само вътре. Струва ми се леко по-светло от цикъл, не мога да преценя адекватно. Много ми е едно такова мокро отдолу, все едно ми е дошло, но няма нищо на бельото все още.
А това дето писах по-рано, че съм нямала овулация и няма какво да се заплоди, така ли е или аз имам някаква извратена логика? Как мислите? newsm78

# 27
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
както са ти казали...просто изчакай почивните дни и вторник, сряда рано сутринта си направи още един тест. Предполагам колко си изплашена, но нищо не може да се направи. в момента и гинеколог не може да ти каже 100% дали си бременна или не....освен с кръвен тест. Успокой се,  а ако не издържаш и не ти дойде в понеделник иди при гинеколог.

# 28
Мерси. Аз съм чувала че притеснението може да забави цикъла..ама какво да правя. Simple Smile Шаш и паника.

# 29
  • София
  • Мнения: 897
Само да добавя, че е напълно възможно теста да е отрицателен, да имаш нещо подобно на цикъл и все пак да си бременна. Така че непременно посети гинеколог, най-добре след около 7-10 дни за по-сигурно.
Личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт