Банички рулца

  • 3 120
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
Габи, ще ги пробвам. С такава форма - рулца - правя една празнична пита.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
tonita12, изглеждат страхотно!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 248
Мерси,да ги пробвате!!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 032
Момичета, колко горе- долу брашно ви отива, за да направите средно твърдо тестото. Аз не съм много силна в месенето и предпочитам да имам някакъв ориентир за количеството брашно, което е нужно.

# 19
  • Мнения: 1 640
Чудесни и апетитни изглеждат,ще се пробвам.
 Аз бих ги нарекла охлюви/нали има такива сиропирани охлюви по сладкарниците/.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 392
вече ги записах в бележника си; тези дни ще ги направя - толкова апетитно изглеждат
благодаря  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, колко горе- долу брашно ви отива, за да направите средно твърдо тестото. Аз не съм много силна в месенето и предпочитам да имам някакъв ориентир за количеството брашно, което е нужно.
Присъединявам се към питането, че и аз искам да ги направя тези дни, но се притеснявам дали ще уцеля тестото.

# 22
  • Мнения: 382
tonita , страхотни бани4ки си направила.

gaby мерси аз пак 6те пробвам да ги направя, пък да видим.

# 23
  • Мнения: 22 867
Ето и моите, вкусни са! Малко на някаква питка ми заприличаха, сигурно защото много наблизо едно до друго поставих ролцата, но това са подробности. Grinning

       

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Запис...
Тези дни ще ги направя задължително,че така и така с детето сме си в къщи/...
Досега всяка рецепта от gaby_s ми е ставала страхотна,така че не се съмнявам и за тази...а и от новогодишнана питка ми остана 1/2 мая-трябва да я уползотворя Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета да ви попитам. С готови кори, дали няма да станат? С 3-4 листа и после пак нарязани по този начин? Мисля да пробвам довечера. Утре ще споделя резултата. Според мен ако се залеят и с яйце и мляко като баница ще станат превъзходни. Ще пробвам.

# 26
  • Мнения: 2 584
ей добре ме подсети, бях забравила за тази рецепта аз си я правя и сладка, като плънката е от смлени орехи, белтък, какао и захар, след като се опекат ги заливам със сироп ( може и сока на компот)

# 27
  • Мнения: 812
Малко на някаква питка ми заприличаха, сигурно защото много наблизо едно до друго поставих ролцата


Аз се опитах да направя импровизация по идеята...Забърках в машината тесто, оформих по указания начин и изпекох нещо като тутманик...незнам...май яйцето ми дойде много и като ги рязох една мацотия настана...и тавата дойде малка и се залепиха едно за друго... Sick Домочадието ги хареса и им се нахвърли...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Чак днес намерих време да ги направя. Станаха много вкусни. Благодаря за рецептата.  bouquet Ето и снимки:
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=209119');

# 29
  • Мнения: 656
Утре мисля да ги пробвам,много вкусни изглеждат.

Общи условия

Активация на акаунт