ваничка за крака?

  • 23 549
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
Във всички магазини, които сте изброили има поне по 2-3-5 модела от 60 до 180- лв., че и на горе. Странно, че в някои магазини са казали, че никога не били имали Shocked. Просто си попаднала на някой от "компетентните" им служители. Иначе това наистина е една много приятна глезотийка, която и според мен си заслужава. Моята е от Техномаркет (май беше) срещу Метро Люлин. Много съм доволна.

Здравейте, аз бих искала да Ви попитам как се ползва, защото вчера получих такъв подарък, но без упътване и не ми много ясно как се ползва....Благодаря предварително!
P.S.Тази "ваничка е закупена от "ТСМ". Wink    Rolling Eyes

Ами пълниш я с вода до отбелязаното максимално ниво, ако е без подгряване с топла вода. Сядаш и чак тогава си топиш краката. В упътването на моята изрично го пишеше. Пускаш и седиш 15-20 минути. Не се препоръчва честата/ежедневна употреба.
Хайде и приятен релакс Flutter

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Защо не се препоръчва честата употреба?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Защо не се препоръчва честата употреба?
Не съм 100% сигурна защо, но е нещо свързано с кръвоносните съдове. Пише продължителността да е между 10 и 20 мин. според индивидуалните нужди, но не трябва да се надхвърлят 20 мин.
Също пише, че ако има някакви здравословни проблеми с краката, стъпалата и вените първо да се консултираме с лекар. Те естествено се презастраховат, за да не ги осъди някой, както често става в белите държави Wink Все пак ще е хубаво, ако някой ме опровергае или потвърди думите ми с по-достоверна информация.

# 19
  • Мнения: 750
Имам!
Заслужава си да се купи такова нещо!
Верен приятел ми е тя! Flutter
Много и се кефя!
Крачетата ми са като на бебе! Sunglasses
Не съжалявам и за миг,че съм си взела такава ваничка!
Моята е на TCM. Peace
Мноооооого си я обичкам! Mr. Green
А като бях бременна беше неотлъчно до мен! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 679
В каталозите на Метро съм ги виждала

# 21
  • Мнения: 2 152
Моята е абсолютно същата, като тази която си показала. Мисля , че на Boш беше. Взех си я точно от Технополис и е много готска
Скоро не съм я ползвала, добре че ме подсети

# 22
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
В Метро има ваничка за  крака - Аласка - 29,99 лв.

# 23
  • Мнения: 337
Аз наскоро ги гледах в Техномаркет и доста се почудих. Не ми се даваха 120 лв, поне тогава имаха такава, но ще следя отзивите, и ако са добри може да си направя подарък и аз Wink

# 24
  • Мнения: 2 152
Много са 120лв - няма никакъв смисъл
Същата работа вършат и тези от 40-50лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Защо не се препоръчва честата употреба?
Не съм 100% сигурна защо, но е нещо свързано с кръвоносните съдове. Пише продължителността да е между 10 и 20 мин. според индивидуалните нужди, но не трябва да се надхвърлят 20 мин.
Също пише, че ако има някакви здравословни проблеми с краката, стъпалата и вените първо да се консултираме с лекар. Те естествено се презастраховат, за да не ги осъди някой, както често става в белите държави Wink Все пак ще е хубаво, ако някой ме опровергае или потвърди думите ми с по-достоверна информация.
Merси

Много са 120лв - няма никакъв смисъл
Същата работа вършат и тези от 40-50лв.
А тези от по 40,50лв. подгряващи водата ли са?

# 26
В Техномаркет имаше. Не знаех, че не се препоръчва честа употреба.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 358
В Метро има ваничка за  крака - Аласка - 29,99 лв.

А имат ли същите функции тези?

# 28
  • Мнения: 2 171
[А тези от по 40,50лв. подгряващи водата ли са?

Не ми се вярва. Поне аз никъде не съм виждала подгряващи водата ванички под 80 лв. Всъщност в ТСМ бях гледала една, която изглеждаше с много функции и струваше 60 лв, за нея не знам дали подгрява. Когато я видях не бях решила още да си купувам и не й обърнах голямо внимание.

# 29
  • София
  • Мнения: 478
Да се похваля, че най - накрая днес се сдобих с ваничка при това точно от Технополис, където ми бяха казали, че никога не са имали Shocked Реших се да отидя отново и да потърся сама благодарение на вас Hug Имаше 3 вида, но се спрях на средния http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=115 и даже вече я изпробвах Laughing Много съм доволна Simple Smile Изникнаха ми още някои въпроси...Слагам вода точно до чертата на максимума, но като пусна джакузи ефекта от време на време хвърчат пръски вода и извън ваничката...Притеснението ми е водата да не спука инфрачервената лапма, която се е нагряла много. newsm78 Може ли на нея да си качвам мокрите крака или трябва да я използвам със сухи newsm78 Другият въпрос, който ми изникна е как ползвате инфрачервената лампа Embarassed Имам още една на един масажор за тяло, но и нея не използвам, защото не знам какъв ефект оказва Embarassed   Може ли да се почиства с препарати и да се слагат соли в нея Praynig

Общи условия

Активация на акаунт