Сняг се сипе на парцали,в Пазарджик през януари(17)

  • 12 685
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
свиркането е чуто  Joy
е та то тъпанчетата щеше да ми спука hahaha Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 9
Добро утро от нас!
Благодаря момичета за топлото посрещане!
Е,не се  съмнявах де, ние пазарджиклии сме готини хора.
Ted и в Първомай не ни отстъпват, винаги ми е много хубаво като ходя там. Сватбата ни беше в ресторант "Ловен парк", голям купон стана". А иначе църковния брак си беше в нашта разкошна църква "Св. Георги". Много я харесаха.
Тука няма много сняг, ама е такава поледица и студ, че дори не си  помислям да си подам носа навън.
Ще се гушим с малчо на топло и ще чакам да се стопли скоро и да джиткаме по разходки.
Хубав ден.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 336
ViFresh честита ви първа месечинка да сте живи и здрави и много да се слушате и Ники много да Ви радва, ама много съм разсеяна пишем други глупости а най-важното пропускаме
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Laughing мерси, мерси ted_

# 19
# 20
  • Мнения: 941
Ще ми повярвате ли, ако ви кажа, че от 01.01. (само за сурвакането) не съм излизала от вкъщи  Simple Smile
Така сме се барикадирали - добре че хладилника е пълен и вече всеки член на фемилито разполага с персонален компютър, та вкъщи цари мир и разбирателство. Само милото изкарва малката след първия сняг, за да я повози на шейната  Simple Smile
Хоум,  суит  хоум  Laughing
Чух нещо, за вероятна дървена ваканция - учителките във форума знаят ли нещо  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 336
mother-of-pearl ще повярвам защото ние сме така. Таткото само ни доставя това което ни е необходимо. Иначе последното ни излизане и на нас ни беше тогава от 01.01 носа не сме си показвали навън Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Нали знаете,че ходя на училище... Mr. Green та сутринта докато чаках автобуса по косата си видях скреж,стана бяла.... Shocked
Да ме прощава университета,но утре ще се гуша на топло.  Crossing Arms

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А пък аз да ви кажа добре правите, че си седите в къщи. Такъв е студ. Аз вчера на фризьор и по магазините, днес до автогарата до един магазин (пеша от стадиона)   та умрях от студ Crazy

# 24
  • Мнения: 2 336
ViFresh и аз съм за фризьор вярно че няма на кой да оставя дребния ама и в този студ като знам къде се намира фризьорката ми Tired няма да тръгна Naughty ще си връзвам панделки Joyмного ще съм фейшън hahaha

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не бях ходила от преди да родя, та се налагаше.
Ама преди мен една жена каза, че си прибира диадемата за следващия път Joy Joy Joy , та и ти така с панделките Wink

# 26
  • Мнения: 1 938
Чух нещо, за вероятна дървена ваканция - учителките във форума знаят ли нещо  newsm78



    Чух за Добрич, но те там имат проблем с придвижването до училище.  ooooh! Ама им удължават ваканцията само с 1 ден.  Laughing За Пазарджик още нищо не съм чула.  newsm78
     

# 27
  • Мнения: 2 577
Айде и аз да се запиша!
Ние сме болни и аз и малкия. Малчо го закрепихме.
На всичко отгоре утре ще го кръщаваме. Датата е символична, отдавна го решихме - беше подтикната от мой сън. Така, че утре моят син Божидар, ще стане християнин.

# 28
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен. Да се запишем и ние в новата тема. Ние сме добре  , гледаме се в тоя студ на топло . ted гледам , че на Георги не си му написала датата на раждане - 16.04.2002г. Ако имаш желание може да го допълниш.  Еми , хайде чао , че малкия ме вика.
 

# 29
  • Мнения: 941
Айде и аз да се запиша!
Ние сме болни и аз и малкия. Малчо го закрепихме.
На всичко отгоре утре ще го кръщаваме. Датата е символична, отдавна го решихме - беше подтикната от мой сън. Така, че утре моят син Божидар, ще стане християнин.


Утре е Йорданов ден, разбирам че умишлено на тая дата, така ли?
Незнам какво се пожелава за кръщене, но най- подходящо за в момента май е: скорошно оздравяване и на двама ви   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт