Едно голямо разочарование - Спа Студио Сабина

  • 13 356
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Стига бе ,вие повярвахте ли?  ooooh!
Е що не?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 161
Не мога да разбера защо нападате управителката и служителите от студиото?
По-скоро трябва да се приветства желанието им за изяснаване на ситуацията и най-вече извинението им.

Можеше и да не се случи, нали?

Можеше темата да остане и в една страница с изявления от сорта на: "ох, колко лошо", "ах, как можаха тези", "ех, ако бях аз..." и така и да си отмре.. Но излезе ли някой с извинение - давайте да търсим под вола теле и да си чешем езиците.

  202uu

Стига бе ,вие повярвахте ли?  ooooh!

Да !
Е и ???

# 32
  • Мнения: 4 292
По принцип разбирам и двете страни. В ситуация като тази, всички са прави. Хубавото в случая е, че се разбра, че подобни гафове могат да бъдат с последствия и то в полза на обикновенния потребител.

# 33
  • Мнения: 782
А къде изчезна пострадалата???

# 34
  • Мнения: 3 830
Не мога да разбера защо нападате управителката и служителите от студиото?
По-скоро трябва да се приветства желанието им за изяснаване на ситуацията и най-вече извинението им.

Можеше и да не се случи, нали?

Можеше темата да остане и в една страница с изявления от сорта на: "ох, колко лошо", "ах, как можаха тези", "ех, ако бях аз..." и така и да си отмре.. Но излезе ли някой с извинение - давайте да търсим под вола теле и да си чешем езиците.
А, и аз това щях да кажа Peace


Да, така си е! Peace

А къде изчезна пострадалата???

И аз това питам. Thinking Нали е засегната, къде изчезна? Да се обади на управителката и да завърши всичко по най-добрия възможен начин. Разумни хора сме все пак! Hug Peace

# 35
  • Мнения: 87
Досадно ми става да чета плитко скроени реклами в нета!   Naughty
 #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 36
  • Мнения: 3 830
Досадно ми става да чета плитко скроени реклами в нета!   Naughty
 #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire



То това си стана направо като антиреклама, ако питаш мен. Повечето жени тук мисля, че не биха стъпили във въпросното студио Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 4 966
Досадно ми става да чета плитко скроени реклами в нета!   Naughty
 #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire



То това си стана направо като антиреклама, ако питаш мен. Повечето жени тук мисля, че не биха стъпили във въпросното студио Wink
Да,аз отдавна бях метнала око на това студио,и след изказването на потребителката се отказах и да стъпя там.
Обаче включването на управителката/собственичката на салона ме накара да променя намеренията си.
В крайна сметка винаги може да се случи нещо такова.Никое студио не е презастраховано...важното в случая е ,че собственичката видя грешката си и се извини на клиентката.Също така й предложи отново процедурите или връщане на парите.Което говори за коректността на студиото.

Няма нужда да се нахвърляме всички ...
Все пак истината има винаги две страни.В случая клиент/персонал

# 38
  • Мнения: 1 432
Аз не повярвах щото,толкова  е очевадно ,4е вси4ко е пързалка.  ooooh!
Едната се оплаква ,другата веднага се вклю4и ,4е и трета дойде....моля ви се  Crazy
Дали е било с цел реклама или анти такава ,това ве4е не мога да кажа  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 647
Аз не повярвах щото,толкова  е очевадно ,4е вси4ко е пързалка.  ooooh!
Едната се оплаква ,другата веднага се вклю4и ,4е и трета дойде....моля ви се  Crazy
Дали е било с цел реклама или анти такава ,това ве4е не мога да кажа  Rolling Eyes

Особено пък, когато темите са пуснати от анонимен потребител. Такива ги обичам най-много.

# 40
  • Мнения: 4 053
Аз не повярвах щото,толкова  е очевадно ,4е вси4ко е пързалка.  ooooh!
Едната се оплаква ,другата веднага се вклю4и ,4е и трета дойде....моля ви се  Crazy
Дали е било с цел реклама или анти такава ,това ве4е не мога да кажа  Rolling Eyes

Особено пък, когато темите са пуснати от анонимен потребител. Такива ги обичам най-много.

аслъ  Wink

# 41
  • Мнения: 18 542
E к'ви сте мнителни!
Аз ако исках да пускам пързалки, със сигурност щях да регна нов потребител, може би да пусна тук-там 1-2-3 поста, за да е по-достоверно.
Все пак има доста хора, които не пишат редовно по форуми и не смятат за нужно или не знаят, че може да се регистрират и след това да пишат, още по-малко предполагат, че писанията им ще се възприемат като пърцалка.

# 42
Здравейте отново всички,
Първо искам да кажа на всички които си мислят, че това е реклама, че не пожелавам такава "реклама", дори и на най- големия си враг. Бих направила всичко, ако можеше да не се стига изобщо до тук.
Второ на госпожата подхванала тази тема, искам да кажа, че сме вложили прекалено много средства, време и пари в това студиото, за да си позволим да има недоволни клиенти. Освен това продължавам да я очаквам да се обади, или да остави някакви нейни координати за да изясним случая.
Изводите, които направих за себе си:
Извод: 1. Явно българският потребител прекалено много е лъган и винаги си мисли, че някой иска да го прецака.  Аз също съм била на това мнение. Напълно разбирам всички които си мислят, че клиента винаги е онеправдан, но сега когато съм от другата страна виждам, че нещата не стоят точно така. Много е трудно да се работи с хора, характери всякакви, но вината понякога трябва да се търси в двете страни.
Извод: 2. Ако искаш да натопиш някой  - пусни някаква клевета и след това се покрий.

# 43
  • Мнения: 2 614
Както обикновено голямо недоверие, голямо чудо!!! ooooh!
Аз не съм била клиент на въпросното спа-студио, но отдавна се каня да отида....
Истина е, че авторката на темата, можеше да влезе поне да приеме извиненията Peace. Ако бях аз щях да го направя. И не бих пропуснала да си получа закупената услуга.

Нормална е реакцията на студиото да си защити реномето - ако Вас обвинят обвинят в нещо, в някоя клюкарска тема тук, веднага бихте се защитили, нали - форумът е свободно място, и всеки има право да остоява позицията си.
Защо не информирате модератор, като считате темата за реклама?  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 9 497
Защо не информирате модератор, като считате темата за реклама?  Peace
Модератор отдавна следи темата. Ако имаше нужда, щях да се намеся.
Засега смятам, че не се налага и че всеки има право на отговор...

Общи условия

Активация на акаунт