Чай за отсабване на д-р.Емилова???

  • 5 421
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Ииииии,ама и вие...Вече  съжалявам,че пуснах този постинг...Целта ми беше да разбера има ли пробвали чая и какъв е ефекта,а не да раздухвам старите спорове около личността на д-р.Емилова! Mr. Green
Хич  не ме и вълнува гладуването при нея и дали чаят е по нейната рецепта ,или не!въпросът ми беше дали действа по предназначение.Явно ще си отговарям сама на въпосът след като го свърша.
За всеки случай ще пиша какви са резултатите после!Я да се похвая,я да се оплача...знае ли човек! #Puppy dog

# 16
  • Мнения: 3 091
бубата, вместо мъж ти да си купува билки за язва - да отиде на лекар! от десетилетие язвата е лечима с медикаменти!!! и няма да се налага да купува билки, които няма да му помогнат радикално!
извинявай, че така се намесвам...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
ми той е малко скуптичен към лекарите...за което мнооого често се караме! #Bad Talk Билки поне пие,та по-добре поне тях да шпие,че му помагат.временно де,ама все пак по-добре от това да драйфа кръв като му се отвори язвата....
 Cry

# 18
  • Мнения: 3 091
Извинявай, бубата, ама май не съзнавате какво може да стане при кървяща язва?!? Това е показание за спешен прием в болница, защото застрашава живота!!! Пак повтарям - язвата е абсолютно елементарно заболяване - което се ЛЕКУВА!
успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
Няма какво да ми се извиняваш,той си знае язвата най-добре.И в болница са го приемали и т.н.,не му е от вчера...изобщо сега положението не е такова тежко,просто го понаболява,като не се съобразява какво яде.за това действа с билките,да не стане по-зле.мъжка му работа,ако бях аз вече да съм препитала 10 лекари,ама той не е такъв.Не мога да се бия с него!

# 20
  • Мнения: 2 032
И аз гледам скептично на шоковото лекуване с глад, то е подходящо може би само за клинично затлъстели хора или за да се облекчи веднага сърцето например, но за хора с наднормено тегло е губене на време по няколко причини: не се създава никакви ползни навици за хранене, така че след спирането на диетата и захранването, килцата пак се връщат, по време на гладуването се сваля отначало от загуба на вода, а после от разграждане на телесна тъкан-мускули, а по-малката мускулна маса довежда до намален метаболизъм (т.е., автогол за после), концентрираното, но краткотрайно насилване на волята за тази диета е безмислено, ако човек има проблеми с хиперглицемия или даже ниско кръвно, ще си припада като зряла крушка докато гладува.

Този шоков режим допада на хора, които искат внезапни резултати, и забравят, че дори и да гладуват 2 седмици, от много по-голямо значение е как се хранят и колко се движат през останалите 50 седмици в годината.

Аз познавам доста хора (мъже и жени), подложили се на тази диета, но не познвам някой, който после постепенно да не си е върнал килцата.

Така че да не се палим чак толкова за кампанийно гладуване, простата формула е по-малко храна и повече движение, другото е самозаблуда. Съжалявам, но преки пътечки за хитри лисички няма в това отношение.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Момичета , мога да ви препоръчам чайче за отслабване
Regulavit 2
Полско производство е ,пие се 3 -ти на ден , в една кутия има 20 пакетчета ,струва 2.50 лв и е приятно на вкус, трябва да се пие минимум 1 месец
съдържа:листа от сена,хибискус,шипка,ябълка,кора от портокал,черен люляк
Аз лично го пия от две седмици , препоръча ми го лекарката ми (с уговорката , че ако изхождането по голяма нужда стане диария, да мина на Regulavit 3, защото има по-малко количество сена)
Сега се чувствам олекнала , но не съм отслабнала( то и ми е рано да забележа), просто ми е едно такова по-леко не мога да го опиша , но ми е добре.Ако и отслабна грешка няма да има.

# 22
  • Мнения: 2 755
Цитат на: wellroundedwoman
...така че след спирането на диетата и захранването, килцата пак се връщат...

Това е по-благоприятният случай, обаче има и по-лош - анорексията. А при нея, много често изходът е фатален.
Но да не се отклоняваме от темата.

# 23
  • Мнения: 493

за Regulavit 2 и аз съм чувала една приятелка за 1 месец без дда се ограничава от храна отслабна 2 кг.
и тя спомена че се чуства екстра

# 24
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: wellroundedwoman
И аз гледам скептично на шоковото лекуване с глад, то е подходящо може би само за клинично затлъстели хора или за да се облекчи веднага сърцето например, но за хора с наднормено тегло е губене на време по няколко причини: не се създава никакви ползни навици за хранене, така че след спирането на диетата и захранването, килцата пак се връщат, по време на гладуването се сваля отначало от загуба на вода, а после от разграждане на телесна тъкан-мускули, а по-малката мускулна маса довежда до намален метаболизъм (т.е., автогол за после), концентрираното, но краткотрайно насилване на волята за тази диета е безмислено, ако човек има проблеми с хиперглицемия или даже ниско кръвно, ще си припада като зряла крушка докато гладува.

Този шоков режим допада на хора, които искат внезапни резултати, и забравят, че дори и да гладуват 2 седмици, от много по-голямо значение е как се хранят и колко се движат през останалите 50 седмици в годината.

Аз познавам доста хора (мъже и жени), подложили се на тази диета, но не познвам някой, който после постепенно да не си е върнал килцата.

Така че да не се палим чак толкова за кампанийно гладуване, простата формула е по-малко храна и повече движение, другото е самозаблуда. Съжалявам, но преки пътечки за хитри лисички няма в това отношение.



имам приятелка,която има волята да гладува по 30 дни,че и повече.Инаистина успява да свали 15-тина килца,обаче после за 1 седмица си ги възстановява.а хем се захранва по схема от д-р Емилова(правена лично за нея,а не за друг)
Така че според мене тази е супер шарлатанка
Д-р Байкова е 100 пъти по кадърна,при нея няма глад

# 25
Здравей! За първи път чувам за този чай на д-р Емилова. Не знам какво представлява, но знам, че нейните диети са с чай и плодове. И са много ефикасни. Ти с този чай можеш ли да ядеш всичко? Ако да значи няма да има ефект. #Splat
Аз правих нейната диета с чай и плодове и много се вталих след кърменето.

# 26
Какво стана с чая? Отслабна ли? Верно,че доста време мина от твоята публикация, но да попитам за ефекта Wink Аз също пия някакъв полски чай за отслабване Rolling Eyes, но се казва Пу-ерх. Пия го повече от месец, но нямам кой знае какъв ефект. На теб как ти подейства  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
...Regulavit 3...има по-малко количество сена
В този чай няма сена - това го отличава от Регулавит 2. Пих го - много е приятен и освежаващ и съчетан с подходящ начин на хранене /умишлено спестявам онази кофти думичка Laughing/, помага да се свалят към 3 кг за 1 месец. Лично аз приемам това за съвсем нормален темп на регулиране на теглото.
Сваляла съм килограми - 25 на брой, за период от 6 месеца, чрез зверски глад - кафе, череши, пак кафе, пак череши, после кафе и кайсии, кафе и праскови....Резултатът задържах без гладуване в продължение на 3 години, до бремеността. Но да се гладува така, е нещо, което тероризира и психиката, и физиката човешка. Само го потвърждавам - всеки сам решава за себе си. Втори път не бих избрала този начин.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Не питайте за резултата,може и да е имало,но минимален,защото аз го пих по време на диета,та не знам дали въобще е подействал!Пък и е адски гаден на вкус-по-добре Регулавит-а,за който са писали,много по-приятен е!  chef

# 29
  • Мнения: 4 176
Този филм за глада вече съм го гледала. И не ми харесва...............


А ако д-р Емилова чете този форум, нека поразгледа тук:

http://spidersport.com/forum/

С удоволствие ще чуя коментара й.
Боли я нея ХУРКАТА. Нали лапа мангизи.Simple Smile
Те тоя глад го изкараха УНИВЕРСАЛНО средство за всички болешки и човекши проблеми.
Който иска да вярва. Аз не вярвам и не искам да убеждавам никой в нищо, но моля нека и ние НЕвярващите имаме право на глас ( към Афродита)

Общи условия

Активация на акаунт