ШофьорКИ сами ли сипвате горивото или чакате ?

  • 13 144
  • 196
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 371
Мивката не е до колонката, обикновено е в магазина Wink

# 121
  • Мнения: 2 755
Да, на няколко метра от касата. Сега се пита в задачата, колко време ще ти отнеме това отклонение от няколко метра?  Laughing
Дуци, май го обърнахме на чат.

# 122
  • Мнения: 4 371
Не, не сме.
Дали ще чакаш някой да ти сипе или ще си миеш ръцете е все тая Peace

# 123
  • Мнения: 2 755
Тц, чакането отнема повече време.  Peace

# 124
  • Мнения: 1 849
Пътувам постоянно на седмица поне по 600 км. Но никога не си сипвам сама гориво. Преди няколко месеца един от работниците на Шел заля съпруга ми и колата с дизел, после, не ни дадоха дори да се измием, е последва оплакване на директора на фирмата, но ако един работник го е направил какво остава до мен. Трябва ли да се окъпя посред зима? А на тия работници за какво им плащат. Една сутрин в 3.30 на изхода за Пловдив не помня коя е точно бензиностанцията ходих да ги изритвам от вътре да ми налеят гориво и момчето ми се разлепя да съм се оправяла сама, е като му стана ясно, че не си поплювам и че ще стане достояние на шефовете му , дойде. Това е безочие, да съм сама на бензиностанцията, а те да си пият кафето!!!
Има си персонал за всичко, плащат им за това. Единственото което правя е да си мия сама стъклата, защото знам, че като ми видят старата кола няма да го направят, а за такива неща не ми се разправя.

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
И докато си ги измиеш - пак си направил колона Laughing

Кой е казал, че ще си ги миеш на бензиностанцията?
Да не би да имате режим на водата у вас ?  Laughing

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Никога не съм докосвала колконка. Дори не зная какво се натиска, за да зарежда.
Предпочитам да ме обслужат.
Не ми се е налагало да чакам. Докато сляза от колата  вече отзивчив младеж е до мен.
Има достатъчно бензиностанции в София, за да не стават  опашки по колонките.
Това , което бави е плащането на каса. Стои заредена кола, а чакам собственикът и да дойде и да я премести.

# 127
от 1999 откакто карам никога не съм си слагала сама бензин.Първо че незнам точно как се натиска и може да сгафя нещо или да олея.И второ-на една дама не й е това работата,затова си има обслужващ персонал. Wink

# 128
  • София
  • Мнения: 2 271
от 1999 откакто карам никога не съм си слагала сама бензин.Първо че незнам точно как се натиска и може да сгафя нещо или да олея.И второ-на една дама не й е това работата,затова си има обслужващ персонал. Wink
Не се притеснявай, че може да сгафиш - супер елементарно е!
И е много странно, че никога не си сипвала сама за 8 години  Thinking

# 129
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Емигрантките, шът! Какво пак се изявявате, не чухте ли аХ'Не!

а за охрана на труда не знам....какво толкова има да налееш бензин... Thinking

Ще те помоля иронията да си я прибереш в джобчето за някой друг път. След последното мазало на емигрантките,малко ми е в повече мнението им как е видиш ли при тях,в тема,която ама грам пък не става дума за това.  Naughty

ОК, значи опростявам отговора, без да обяснявам "как е при нас" - Да, наливам/сипвам сама.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 840
Никога!!!
Даже не зная дали мога, щото не съм го правила.
Ще си вися там, докато ме обслужат. Хич не ми пука за колони и т.н. - това не е мой проблем, а на персонала.
Вероятно не е сложно, но от 96 година насам, не съм виждала хора да се самообслужват по бензиностанциите.

# 131
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Зареждам и сама, когато няма кой, сипвам си и течност за чистачките и други работи. bowuu

# 132
  • Мнения: 2 755
И второ- на една дама не й е това работата, затова си има обслужващ персонал. Wink
Аааа, най-после изплюхте камъчето. Значи това да си сипете сами бензин, означава, че не сте дами.... Брей да му се невиди. Знаех си аз, че съм плебей.
Обаче да чакате някоя мърда от обслужващия персонал да благоволи да ви обърне внимание, да се правите, че не чувате псувните на изнервените шофьори от опашката, която сте направили, са далеч по-достойно отношение към една дама.

Karen, права си за касите.  Peace

# 133
  • Шумен
  • Мнения: 559
Аз също чакам да ме  обслужи някой младеж.  newsm03
Не знам как става, а и не ща и да опитвам. В крайна сметка те са за това там и си мисля, че не би трябвало да им се месим в работата. Все едно да отидеш на заведение и да идеш на бара да се самообслужиш при положение, че има сервитьори. Тогава шефовете със сигурност ще се размърморят затова на персонала.  Sad 
travel

# 134
  • Мнения: 2 755
kiva, не бъркай бара с бензиностанцията. Това са две съвсем различни места. Когато бързаш за някъде и нямаш време за губене, дали няма да бъде по-разумно да преглътнеш достойнството си на дама и да се "унижиш" сама да си сипеш бензин. Защо човек трабва да бъде зависим от някого за нещо толкова елементарно.

Общи условия

Активация на акаунт