жилав секрет зад носоглътката

  • 98 552
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 917
Благодаря ви за отговорите.Хубаво е,когато човек чуе различни мнения от хора със същият проблем.Ще пробвам на всяка цена лененето семе.АЗ лично виждам малко облекчение ог гаргара със смрадлика в която слагам малко сода бикарбонат.Миналата година пак след леко зачервено гърло/а през повечето време ме е така/започнах да поддържам субфибрилна температура 37.1,37.3 Започнаха се едни изследвания и в крайна сметка ми откриха автоимунен тиреодит на Хашимото #CrazyПосле последва вадене на сливиците,но никой не се е сетил да ми вземе гърлен секрет.Смятам да отида в най-скоро време на УНГ и да се помоля да ми вземат секрет.

astrid, тази температура постоянно ли я поддържаше?

# 16
  • Мнения: 73
не е постоянна.само следобед към 16-17ч. Откакто ми извадиха сливиците рядко я вдигам и съм забелязала че обикновено е в период когато трябва да ми дойде цикъла.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз мисля ,че можеби става въпрос за стрептококова или по-вероятно за стафилококова инфекция .За да се изчисти първо трябва да си направите изследване на нозиалния секрет ,т.е. антибиограма с направление от лич.лекар.След три дена излизат резултатите.След това при личния лекар или при уши-нос-гърло с резултатите да ви изпише подходящото лечение.

И аз се съмнявам, че е нещо такова и мисля да си пусна едно изследване на назален секрет.

# 18
  • Мнения: 809
При мен се образува от време на време. Успявам да го отстраня с много смъркания и храчене (извинявам се за неприятното онагледяване.).
Имам сенна хрема и когато бях малка, ме водиха при алерголог. Тогава си спомням, че тя кръцна нещо зад носоглътката ми. Не усетих нищо, докато го режеше, а бях без упойка.
Та си мисля, че там се образува нещо, което тя е отрязала, а аз успявам да отхрача.

Общи условия

Активация на акаунт