Кой е по-по-най

  • 10 449
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 4 229

близки срещи с лошия вкус и неадекватното поведение.
Аз лично предпазвам и себе си от участие в евтини масовки.

Просто ми е в главата:"Ти с кого си?Аха - с мама. Къде е мама? А, ето я! Помахай на мама.А къде е тате? Ей, много работи тоя тате, бре. Аха...а нощем работи ли? Май ако мама работи и тя нощем ще имаш повече играчки, а? А, ясно, мама не работи, нощем, защото съседът идва на гости да й поправя водопроводната инсталация...!!! ХА-ха-ха..."
Бате Енчо в хипотетичен разговор с момченце или момиченце.

Публиката се залива от смях.Мама се хили тъповато.Детето изобщо не вдява за какво иде реч. Слава богу, тате наистина работи достатъчно, че да пропусне излъчването на шоуто.

На закачки от този тип съм попадала аз, гледайки въпросното "детско" шоу.


Ето това мнение олицетворява защо преценката ми е различна от тази на някои други.

# 106
  • София
  • Мнения: 372

А за децата на артистите не е редно да се злобее,те все пак са наследствено обремени и е нормално да са по- артистични.


Никой не злобее срещу ничии деца, били те и деца на артисти.
Относно това колко са артистични децата на известните личности, мисля че това да имаш дарба музикална или каквато и да е тя определено не е наследствена... Примери за това колкото щеш.

за справка прочети предни постове с коментари за детето на Мавриков.

Далече съм от идеята за талантливи деца на ИЗВЕСТНИ личности. Shocked а известни не са само артистите,нали?Имах предвид ,че артистите се вглеждат и търсят ДАЛИ децата им имат талант,а не малко от тях имат,докато един счетоводител примерно не търси това у детето си.

# 107
  • Мнения: 417
Децата се избират по това да не са прекалено срамежливи и да са артистични.Сега ако всички ги взимат половината ще седят като темерути и няма да обелят думичка пред камерите.Няма нищо общо с връзки и подобни глупости.Ако на така наречения кастинг детето не си каже стихчето или да си изпее песничката не го избират.Има свити деца,които се стъписват и притесняват от камерите,осветлението.....Надали ще ви е приятно да гледате едно уплашено дете загубило ума и дума.И моята племенница не я избраха и какво да направим сега!?Просто се стъписа детето и не можа да си каже стихчето,но изобщо не ми е минало и през ума да пускам теми от рода,че всичко е нагласено и е с връзки.После пък идва другият момент родителите започват да се сърдят защо не са избрали неговото дете и хайде пак всичко е нагласено.

# 108
  • Мнения: 48 071
предаването е много хубаво, само бате енчо не ми харесва, още от началото на шоуто...въпросите които задава са ужасни, хуморът му не е подходящ за такова шоу, а къци пък съвсем
външният вид донякъде го приемам, все пак шоуто е забавно , така че клоунският му вид е приемлив
но безумните реплики към децата и родителите...
аз лично не бих си завела децата, докато той е водещ
иначе разбирам защо децата се избират на място, макар че предаването е на запис и могат да участват всички деца, а после да изрежат някои, така може би щеше да е по- приемливо, а и нямаше чак толкова много повече да се затормозят  newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 11 127

А за децата на артистите не е редно да се злобее,те все пак са наследствено обремени и е нормално да са по- артистични.


Никой не злобее срещу ничии деца, били те и деца на артисти.
Относно това колко са артистични децата на известните личности, мисля че това да имаш дарба музикална или каквато и да е тя определено не е наследствена... Примери за това колкото щеш.

за справка прочети предни постове с коментари за детето на Мавриков.

Далече съм от идеята за талантливи деца на ИЗВЕСТНИ личности. Shocked а известни не са само артистите,нали?Имах предвид ,че артистите се вглеждат и търсят ДАЛИ децата им имат талант,а не малко от тях имат,докато един счетоводител примерно не търси това у детето си.

galastra под известни имах предвид музиканти, певци, артисти и т.н.
Таланта на детето според мен не е наследствен. И защо според теб счетоводителя да не търси в детето си някаква дарба ?! Аз не виждам такава зависимост.... Например Никол Кидман е дъщеря на биохимик.
Относно това дали децата на артистите се ползват с някакво предимство в шоуто нямам идея...

# 110
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, да, не се ползвали. Ето пресен пример от тази сутрин. По БТВ имаше интервю с Аня Пенчева и щерката й - доколкото разбрах играят заедно в една постановка, май на Народния театър. Та те си разказаха житието и битието в кариерното развитие. Ако си спомняте, преди години ги бяха събрали няколко младежи и девойки, сред които бяха точно щерката на Аня Пенчева и щерката на Пепа Николова да водят едно музикално предаване на БНТ. Хайде, да кажем, на Пепа Николова дъщерята е завършила НАТФИЗ. Обаче, на Аня Пенчева, доколкото разбрах сутринта, дъщерята е учила нещо политическо или икономическо в Щатите и скоро се е "завърнала". Поправете ме, ако греша. Но ако момичето не е актриса що ще на сцената? И сега, горката, не знаела накъде да поеме - дали да е актриса или журналистка. И как се е озовала в БНТ преди години като няма нищо общо с актьорството?

# 111
  • София
  • Мнения: 2 840
Радостина, забравяш паметното участие и на кметската щерка Някоя-си Софиянска, която също красеше екрана от Мело ТВ мания.По това време, ако не се лъжа, въпросната още беше ученичка.
Манекена Ники няма да го споменавам, щото беше достатъчно красив, за да не го чувам какво говори Joy Но и той има "знатна" фамилия, макар малко хора да знаят този факт.Младежът не може да говори, но продължи да се снима в Елегантно по ТВ7.Всъщност, радост е за женското око, аз му прощавам.
Ако го направят водещ на "Кой е по-по-най", може да се прежаля и да заведа детето Crazy Mr. Green

# 112
  • София
  • Мнения: 62 595
Вярно, и на Софиянски щеркат асе подвизаваше там. А за другите нямах информация кои са.

# 113
  • София
  • Мнения: 372
жгмъц ,без да се обиждаш,но или не искаш да ме разбереш или обичаш да спориш.

На пример-за баба ми ,която е счетоводител,пеенето не е било професия и колкото и да е искала майка ми...й се е наложило да завърши МЕИ .Отчитайки това за грешка майка ни насърчаваше в това което ние с брат ми искахме да учим-аз съм балерина,а брат ми се занимава с рисване и компютърна графика.Та учейки в балетното  училище се убедих,че балетистите се вглеждат много повече в това дали децата им стават за балет или не.Сега и аз гледам децата си дали имат интерес и данни за балет .И през ум не ми минава   дали иска да стане счетоводител примерно.Но и аз като майка ми си мисля ,че е най-добре да се стимулира детето в областа ,която си е избрало само.
Та,подсъзнателно родителите се опитват да насочат децата си в област,в която те имат влияние и могат да съдействат.
А знаеш ли Анджелина Джоли на кого е дъщеря?

Не класифицирайте предаването като болно-родителсак амбиция все пак.Моя син сам искаше да отиде поблазнен от наградите,както предполагам и всички други деца заведени по тяхно желание

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 20:42 от galastra

# 114
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
За мен най- голямата глупост в това предаване е, че накрая победителите се "женят" и трябва да се целуват и се чудя чий гений го е сътворил това (не съм гледала от известно време- да не са го махнали?). Според мен също не трябва да има конкурсен елемент в такова предаване- децата го гледат и се забавляват, не защото някой печели накрая.
За хумора на бате Енчо- слава Богу, че децата не винаги го схващат.
Иначе децата никога не могат да ми изглеждат смешни или глупави.

# 115
  • Мнения: 335
Много приятно предаване. С много добър водещ.

Халтурата, в която го превръщат, като уплътняват с него "Господари на ефира" е неприятна.
За скрития смях, най-дърварския знак на едно предаване, че било смешно, да не говорим - при "Господарите" той е по-зле дори от озвучаването на смешките в някое комедийно ТВ-шоу на американска местна кабеларка от 70-те, откъдето всъщност е взаимстван.
Изхили се така на детенце или на мама му и повече не ги плаши - ни с бате Енчо, ни с друг конкурс.

# 116
  • София
  • Мнения: 572
Бях изключително негативно настроена и към предаването и към бате Енчо, но моята мома настояваше да я заведа.Взехме билети. Обясних и, че може и да не я изберат, но ние отиваме основно да се забавляваме и да слушаме децата как пеят.Не съм я подготвяла изобщо.В първото предаване не я избраха, защото пееше по-плахо. Обясних и, че трябва да пее силно.На второто предаване я избраха и даже стана Мис по-по-най. Една майка извика бате Енчо преди предаването и го помоли да не пита детето за баща и и той каза
" Казвайте като има такива неща за да не става неудобно" .Наистина не попита детето за баща и.
Атмосферата там е приятна.Нищо не изрязват при монтажа, всичко си излъчват.

# 117
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз искам да заведа малкия ... интересно ми е дали ще се справи ...

# 118
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз искам да заведа малкия ... интересно ми е дали ще се справи ...

Подложи го на тест!
Мини през консултации с МЕНСА и едва тогава рискувай, че да не се изложи на този тъй великоважен общонационален форум.

# 119
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз искам да заведа малкия ... интересно ми е дали ще се справи ...

Подложи го на тест!
Мини през консултации с МЕНСА и едва тогава рискувай, че да не се изложи на този тъй великоважен общонационален форум.


 Joy

Имам предвид, дали ще издържи на напрежението , той е срамежлив, но понякога ме изненадва... бих го пуснала в шоуто , преди детската

Общи условия

Активация на акаунт