Кой е по-по-най

  • 10 436
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 417
Бате Енчо не е никакъв педофил.  Naughty По-скоро е женкар, който се зазяпва след всяка фуста, макар че с жена си още се държат като младоженци. Не гледам предаването, защото започва убийствено рано за мен, но щом вече толкова години Къци го държи като водещ, явно няма по-сполучлив вариант. Пък и опитите на кабеларките да направят конкурентно детско предаване се провалят от години. Визията му обаче е потресаваща за тв водещ.  Tired

# 46
  • Мнения: 5 940
То пък Къци един критерий за успешност..... Както и да е, за мен подобни конкурси могат да донесат тежка психологическа травма на децата, особено на отпадналите.

# 47
  • Мнения: 205
На моменти такивавъпроси се задават на децата, че цялата сценка става трагикомична. Само, че е комично за зрителя. Ако след години детето се види на подобен запис, едва ли ще му е много добре. Част от децата дори изглеждат глупаво и не знаят какво да правят. Има разлика между това дали цялата случка ще е пред познати и близки на семейството хора и в студиото, на показ на твърде много непознати хора. Може на много родители да им се иска целят свят да види детето колко е талантливо и умно, но в много случаи се постига точно обратния ефект. Сигурно защото границата между гениалността и глупостта е почти невидима.

Подкрепям напълно newsm10

# 48
  • Мнения: 6 417
Що да не е успешен Къци? Купи си студио в центъра на София за 1 милион, живее в дворец, семейството му има доста висок стандарт на живот благодарение на него.  Thinking

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
Не гледам предаването често, защото започва много рано. Иначе винаги ми е приятно да гледам дечицата, не ме дразни нищо.

Относно избирането с връзки - пълни глупости са това. На моя приятелка избраха и двете и дечица в едно и също предаване, едното дори спечели. Предаването е излъчено на 03.03.2007г., децата и се справиха блестящо.

Когато сина ми стане достатъчно голям и ако поиска да го заведа - ще го направя. Ще му обясня обаче още вкъщи, че е възможно да си остане в публиката. Wink И няма да правя трагедия от това.

# 50
  • Мнения: 1 002
връзки нямаше - водиха моята племеница , и аз ходих с тях , ( болни амбиции няма в семейството )
за щастие нея я избраха да участва  , беше й харесало и искаше пак да ходи  ,
но избират само по 5 момичета и по 5 момчета , и другите деца остават разочаровани , което е лошо все пак ,а даже и билети се купуват .
според мен трябва да участват всички деца ( да пускат по толкова деца , колкото ще участват ) , да си кажат стихчето /песничката , да отговорят на въпросчетата , да им дадат по едно мече / зайче , и така у всички ще има хубав спомен .
за професията на родителите - наистина има по-малки деца , които не могат хубаво да отговорят на този въпрос - моята племеница така отговори все едно е от семейство на мафиоти или нещо от подземния свят , та отнесохме доста гневни погледи , а родителите й  работят  много яко всъщност и няма нищо подземно в цялата работа . може и повечко да се постараят за въпросите . ВЪобще предаването остави наистина впечатление за претупаност - както и с много по-стари предавания , за които никой не се старае вече достатъчно .

# 51
  • Мнения: 6 417
Бате Енчо е върл противник на връзкарството, така че едва ли някое хлапе е участвало или спечелило с връзки. Освен Биляна на Мавриков, Асен на Къци също спечели преди няколко години. Не ми изглежда много редно детето на продуцента изобщо да участва, но явно е имало голямо желание да участва.  Thinking

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 14:33 от Шушон

# 52
  • Мнения: 2 161
Диляна на Мавриков?Той голямо дете ли има?

# 53
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Диляна на Мавриков?Той голямо дете ли има?

Около метър   Simple Smile

# 54
  • Мнения: 7 114
Че дъщеричката на Мавриков Биби си беше едно много готино участниче. За две годишно хлапе говори прилично много. Издаде, че си има братче в корема на мама. Въобще всичко си изпя.
 Laughing
Гледах предаването специално заради една тема, че едва ли не заради детето на Мавриков някакво друго дете не било взело участие.  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако изпадна в някаква деменция, вероятно бих могла да се замисля за участие на детето си в това точно шоу.
Плюя в пазва, чупя пръсти, а дано не ми се случи.
Ако ли стане, дано някой ме възпре. Даже и насилствено. Twisted Evil

Сигурна съм, че всички нормални хора, които са си пуснали децата там, са били принудени по някакъв начин.Някаква емоционална принуда, обаче, не ще да са пари, щото няма такава сума, която да компенсира подобен резил.

# 56
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз гледах предаването с детето на Мавриков,и грам не съм се усъмнила,че е било избрано със връзки......що да е с връзки бе,ако и моето дете знаеше толкова много пак ли връзки ще ми трябват за да го изберат.Що не погледнете и другата страна,че детето е талантливо и затова са го избрали,и по случайност баща му е известен......Ейййййййййй,то големи размишления,че видиш ли щом майка му и баща му са известни ...и айде с връзки.Ами ного беше готино детето,и се кефя ,че него избраха и то спечели......
Темата май направи завой... Rolling Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 6 011
Кога са излъчвали предаването с детето на Мавриков?

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840
Какво се заприказвахте за детето на тоя и оня??!!
Предаването си е тъпо, а водещият ме плаши мен, хем съм минала възрастта на стресиране от Торбалан.
И всички онези безумни въпроси и задявки с публиката, направо обида за всеки нормален човек.

Признавам, че не съм го гледала отдавна.
Може при участието на детето на Мавриков да е имало някакво специално издание, в което Енчо да е бил адекватен на ситуацията и да не е "забавлявал" аудиторията с разни въпросчета към децата, които носят странни дебилни послания, вписващи се в понятието "остроумни" само за хора със съмнителен интелект и странна склонност към екстермни емоционални преживявания с неясен характер.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тоз ми ти бате Енчо Crazyпродължава да ме учудва с въпросите зададени към 2-3 годишни деца.Не става за тази работа...Някой няма ли да му го каже. Tired
Какво да му каже? Смешно става когато на мъничетата им се зададат сложни въпроси и кой разбрал кой не отговаря. Целенасочено е!
Аз пък харесвам предаването. Забавно е, децата имат някаква изява, има и подаръци. Вярно е, че само по TV- то го гледам, но искрено им се радвам. А и като гледам ефира май не изобилства от детски предавания, мда.
Е,кое му е смешното?Или ти имаш някакво странно развито чувство за хумор.Като попита детето какво е счетоводител или разни там други глупости и детето се чуди какво да му отговори-това ли е смешното? ooooh!Даваха и го в "Господарите"с някакъв бисер..ама пусто сега не мога да се сетя....Смешник отвсякъде.

Определянето на нещо като подигравка или като шега идва от отношението на този, който го казва към ардесата. Тъй като нищо не може да ме убеди, че Бате ви Енчо си е спретнал едно предване единствено и само с цел да подиграва и унижава малки деца, приемам с добро чувство въпросите му и ги квалифицирам като шега. И не, изобщо не са ми жалки дечицата когато се чудят какво е счетоводител, напротив, безкрайно са ми мили. Може би, защото не приемам, че изявата им е плод на болна родителска амбиция и не оценявам косвено родителите по поведението им.
Въпрос на усещане и гледна точка.
И на чувство за хумор.

Общи условия

Активация на акаунт