Ужасен вирус.............................

  • 3 810
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
Аз бях с кашлица, която ми пречеше да спя...Оправих се с хомеопатични. Подобрението започна от втория ден след приема на гранулките.

# 16
  • Мнения: 1 163
Благодаря за отговорите. И двете сме на антибиотик. Рали го пие вече 7 ден и промяна няма в състоянието й  newsm78 newsm78 според доктора да го пие 10 дена. И аз почнах да пия антибиотик ама кашлям като луда. Вече от три дена немога да спя от ка шлица. Сега ще си приготвя някоя от домашните Ви рецепти за кашлица за които съм ви много благодарна   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 340
Никола 4 дни беше с такава кашлица и Т, което за съжаление съвпадна с почивните дни по празниците. През първия работен ден го заведохме на преглед при неговата лекарка /лекуваме го с хомеопатия/ и още същия ден имаше подобрение, а на другия ден нямаше и помен от болестта - този път наистина много бързо подейства хомеопатията.

# 18
  • BG
  • Мнения: 390
 Sad и моята дъщеря от днес е на антибиотик. Имаше лека влажна кашлица от 20 декември, която кашлица отшумя преди няколко дни.  От снощи започна да кашля пък суха кашлица и тази сутрин вдигна температура. Запшочнахме Зинат и Вентолин и още куп сиропи и витаминки, не съм и правила снимка и се притеснявам да неизлезе някоя скрита пневмония.

# 19
  • Мнения: 1 475
аз също не се разминах с ужасната кашлица! При мен е без храчки все едно получавям пристъп и не мога да се спра по 5 мин,на мен нещо много ми дразни бронхите и аз незнам какво, всеки път като се разболея имам точно такава кашлица! Та да ви кажа как я спрях, ако искате и вие да пробвате! Преди това изпих два сиропа без никакъв ефект и хапчета за кашлица! Тук прочетох една бабина  рецепта и ми помогна точно тя да спра кашлицата! Една глава лук, тъй като нямаше как да извлека сока от него, я пасирах като пюре, 2 лъжици мед , 1 л. ракия! Всичко това разбърках добре и го изсипах в едно бурканче за пюре да престои 20мин, след което в продължение на 1 час през 15 мин изяждах по една лъжица! Ей ме на днес съм като нова дори и хрема нямам вече!!! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 539
За тази суха дразнеща кашлица ние пихме Хустагил. докторката ни каза че и проспан действа добре. а също и инхалациите.

# 21
  • София
  • Мнения: 113
Проспана действа добре в началото, но после кашлицата си остава. Трябва нещо по-силно. Малката го изпи и без червено гърло още кашля - 3та седмица.

# 22
  • Мнения: 1 163
Момичета страшна рецепта но само за мами против кашлица. Полвин пюряно бурканче мед, един лимон и полвин шише ментови капки. Като си го направих това и като сръбнах една лъжица мале мила всичките ми дихателни канали се отпушиха. Е отивам да си сръбна още една лъжичка  Joy Joy Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 753
И ние баш по празниците го преминахме този вирус. Имаше период от 5-6 дена, в който и двете ми дъщери се СЪДРАХА от кашляне. Отвратително беше.  Cry Чудех се коя по-напред да успокоявам, че те милите се опитваха да спят, ама не можеха от тази проклета кашлица. Ходеха недоспали няколко дена, но един ден, като на магия просто престанаха да кашлят. Т.е. сухата и дразнеща кашлица отмина и сега от време на време изкарват само храчки. Наистина е гадно, но трябва да си премине самО. Иначе от антибиотика аз не виждам смисъл  Thinking Бил е излишен според мен...

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Иние по празниците точно го изкарахме.Малката изпи 2 антибиотика проспан какви ли не капки и още е със сополи и кашлица.Това чудо няма излекуване.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 039
Аз бях с кашлица, която ми пречеше да спя...Оправих се с хомеопатични. Подобрението започна от втория ден след приема на гранулките.
Karil, какви хомеопатични гранулки пи? От 3 дни кашлям ужасно, в повечето случаи сиропите за кашлица изобщо не ми помагат.

# 26
  • Мнения: 640
Tри антибиотика ми минаха през главата и още не мога да отхрача тази кашлица ooooh!. Нищо не ми помага. Имам вече и бодежи в белия дроб. Помогнете! Какви са тези хомеопатични гранулки?

# 27
  • Мнения: 1 475
направи си тази бабина рецепта, дето съм я писала по-горе, гарантирам ти, че на другия ден ще си пушка, още няколко човека  я пробваха и подейства!!! Peace

# 28
  • Мнения: 1 163
Изпих ме антибиотика и сега сме със сополи и отвреме на време се закашляме. Ама това нещо наистина няма лекуване.

# 29
Много благодаря за рецептите.  bouquetВ къщи всички кашлят.Дори и бебо.Направо ужас #Crazy Тази с ябълката и картофа май ще я пробвам и на бебо.

Общи условия

Активация на акаунт