петна от пъпки?

  • 265 149
  • 734
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 37
  bouquetмога да ви препоръчам едно кремче което е по поръчка не е скъпо, ако някой иска мога да ви дам телефона да си поръчате но аз съм доволна и лекува всякакви работи освен пъпки

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 12:42 от Teodorka

# 106
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Привет, момичета и от мен! От темата за тайната на дългата и здрава коса - ето ме за малко и тук  Party

Ще споделя с вас нещо, което в другата тема с няколко момичета обсъждахме на лични, за да не смесваме темите. Рецептата си я бива и си струва да се пробва. Та, тя е следната:
Разтапя се пречистена свинска мас като количество около една чаша. Слагат се на око две шепи цветове невен. Сместа престоява така поне, докато замръзне, а след това се разтапя отново и се прецежда през марля. Получава се кремче. Момичето, което ми я даде сподели, че и тя, и майка й ползвали крема вечер, вместо нощен крем. Кожата им станала невероятна (като имате предвид, че майка й, както тя пише, е на 53 години и резултати били страхотни  Flutter) Сутрин кремът е попил перфектно и дори нямало нужда от почистване.
Ами това е от мен - надявам се съм помогнала  Peace

Направих си кремчето, много ми е мекичка и гладка на пипане кожичката. Препоръчвам го. Ще видим след продължителна употреба какъв резултат ще има. Докато се мажа с него направо ми идва да извадя една филийка и нея да намажа и да си я хапна  Mr. Green
И маската с маята и мляко пробвах, също много добре действа на кожичката ми.
Да помоля, ако може да сложите снимка на маската на Талодерма.   bouquet

# 107
  • Мнения: 551
Само да попитам цветовете невен сушени или пресни трябва да са и колко часа трябва да престоят.А и от къде мога да се сдобия с невена  newsm78

# 108
  • Мнения: 89
Здравейте!Аз използвам крем Pally и съм мн доволна 2.10 струва от него ми изчезнаха черните точки и петната по лицето,ако ти допада като идея пробвай ако не др поне не е скъп  Peace

# 109
  • Мнения: 630
Здравейте!Аз използвам крем Pally и съм мн доволна 2.10 струва от него ми изчезнаха черните точки и петната по лицето,ако ти допада като идея пробвай ако не др поне не е скъп  Peace

къде се продава-в аптеките или магазинчетата за козметика

Да помоля, ако може да сложите снимка на маската на Талодерма.   bouquet

В нета не намерих,а моята свърши и нямам в момента,но е в туба,мисля,че 50 мл май беше,жълто-кафява на цвят,на много места се намира,едва ли ще срещнеш трудности при търсенето.Струва около 7 лв

# 110
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Да помоля, ако може да сложите снимка на маската на Талодерма.   bouquet
Продуктите на Талодерма рядко се продават в пълния си диапазон в аптеките. Има почти всичките им продукти в магазините на "Лечител". В халите само има 2 броя.

# 111
  • Мнения: 250
Моля ви,кажете как се казва тази маска на Талодерма и аз да си я купя Simple Smile

# 112
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз използвах сушен невен от аптеката, струва 1 лв. Вечерта си направих сместа и на следващата вечер я изцедих в една чашка (като задържах марлята с щипки за пране), оставих да постои 2 часа, махнах марлята и започнах да се мажа.  Peace

Ще видя днес за тази маска и дано помогне. Ще си мажа и раменете, че зимата ми излизат червени петанца, които искат да станат пъпки, но не узряват, започват да ме сърбят и ги разчесвам. Това е от дрехите, кожата ми не може да диша през зимата. Искам да е лято.  grinning039

# 113
  • Мнения: 551
pepsi 80 благодаря за изчерпателния отговор

# 114
  • Мнения: 630
Според мен този крем  с невен е подходящ за суха кожа.Но така или иначе едва ли е лошо да си го направи всеки,защото невенът е известен с лечебните си свойства и сигурно ще действа добре на различни рани,изгаряния,възпаления и т.н.

# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Много съм доволна и от маската с мая и мляко, и от крема с мас и невен. Маската съм я правила 1 път, а с крема съм се мазала 2 вечери само. Не можете да си представите каква промяна има, кожата ми е прекрасна. Ще продължавам в същия дух.
Вчера си взех и тази маска на Талодерма, днес ще я пробвам и ще споделя впечатления.  Peace

# 116
  • Мнения: 630
Много съм доволна и от маската с мая и мляко, и от крема с мас и невен. Маската съм я правила 1 път, а с крема съм се мазала 2 вечери само. Не можете да си представите каква промяна има, кожата ми е прекрасна. Ще продължавам в същия дух.
Вчера си взех и тази маска на Талодерма, днес ще я пробвам и ще споделя впечатления.  Peace
Пепси,и все пак каква е твоята кожа,суха ли е.На една по-мазна кожа този крем дали няма да дойде доста тежък и мазен.Пиши,моля те

# 117
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Доста ми е мазна кожата, особено в Т - зоната. Кремчето не е толкова мазно, а и се слага по малко. Опитай, нищо не губиш. Аз си го направих от 3 пълни супени лъжици мас и невен на око и мисля, че доста време ще го ползвам, независимо че като количество излезе малко.  Peace

# 118
  • Мнения: 630
Доста ми е мазна кожата, особено в Т - зоната. Кремчето не е толкова мазно, а и се слага по малко. Опитай, нищо не губиш. Аз си го направих от 3 пълни супени лъжици мас и невен на око и мисля, че доста време ще го ползвам, независимо че като количество излезе малко.  Peace
Ами със сигурност е икономично.Ще си направя.Дори да не го ползвам за себе си като крем за лице,ще влезе в употреба.Предполагам че ще е много подходящ да се използва и като кремче против подсичане за дупето на детенцето.
Иначе аз като цяло съм доста предубедена и ме е страх да експериментирам с лицето си,защото кожата ми е много чуствителна и съм получавала доста алергични реакции към различни продукти.
Например някой в темата за тази маска с мая и мляко беше писал,че не е много подходяща за чуствителна кожа и се е изринало момичето от нея.

# 119
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Например някой в темата за тази маска с мая и мляко беше писал,че не е много подходяща за чуствителна кожа и се е изринало момичето от нея.
Едва ли е  от маята, в темата за талодерма се препоръчваше към маската с мая и хума да се слагат етерични масла (за мазна кожа лавандула и гроздови семки, за избелващ ефект - портокалово масло), виж вече към тях спокойно можеш да направиш алергична реакция.

Общи условия

Активация на акаунт