петна от пъпки?

  • 265 150
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 551
И аз мисля да я направя ще кажа после за ефекта  Peace

# 271
  • Мнения: 224
Хахах, и аз ще си я правя след малко  Laughing

# 272
  • Мнения: 31
тая маска с чушките нещо ми е съмнителна newsm78.освен да се изприщиш друго не виждам.DIDDETO ти доволна ли си от пилинга понеже имаше колебания къде да го направиш,и все пак във Варна ли си го прави?


да, направих го във Варна. не зная още дали съм доволна, защото чак утре ми е пост терапията. засега кожата ми се е позалющила само малко покрай устата и носа, но .... крайни резултати евентуално утре. моля се всичко да е наред, че ... лицето ми е това все пак  newsm78

# 273
  • Мнения: 551
Хахах, и аз ще си я правя след малко  Laughing
hahaha Joy

# 274
  • Мнения: 1 322
На мен много дълго време ми стоят петната от пъпките, така че ще пробвам рецептата.

# 275
  • Мнения: 983
Като гледам темичката, съм си я правила последно на 01.04. Отдеве си взех пак мая. Нямам търпение пак да я направя. Все пак някой знае ли какво може да стане, ако се прави през 2 дни например.

# 276
  • София
  • Мнения: 203
Като гледам темичката, съм си я правила последно на 01.04. Отдеве си взех пак мая. Нямам търпение пак да я направя. Все пак някой знае ли какво може да стане, ако се прави през 2 дни например.

Има вероятност да си изсушиш много кожата. Имай търпение маската си действа и следващите дни след като е правена,най-видим резултат ще има след около месец вече ще ти е чисто лицето  newsm10

# 277
  • Мнения: 983
Камиб, златна си  bouquet

Аз й викам- маска чудо. Моята кожа по принцип е мазна, но наистина си изсушава. Аз спрях да ползвам всякакви други ексфолиращи маски и пяни за мазна кожа. Ще изчакам още 2 дни за всеки случай, ама 2те маички надничат от хладилника Laughing

# 278
  • София
  • Мнения: 203
Камиб, златна си  bouquet

Аз й викам- маска чудо. Моята кожа по принцип е мазна, но наистина си изсушава. Аз спрях да ползвам всякакви други ексфолиращи маски и пяни за мазна кожа. Ще изчакам още 2 дни за всеки случай, ама 2те маички надничат от хладилника Laughing

Жалко ,че нямам снимка да видите преди маската какво ми беше лицето...и с маята се изчисти и вече сигурно повече от 10 години се радвам на чиста кожа,сега си я правя профилактично на две седмици веднъж  Wink
Много ще се радвам и при Вас да има този хубав ефект както при мен  smile3525

# 279
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Като гледам темичката, съм си я правила последно на 01.04. Отдеве си взех пак мая. Нямам търпение пак да я направя. Все пак някой знае ли какво може да стане, ако се прави през 2 дни например.

Има вероятност да си изсушиш много кожата. Имай търпение маската си действа и следващите дни след като е правена,най-видим резултат ще има след около месец вече ще ти е чисто лицето  newsm10
Хм, зависи ако е с мазничка кожа няма проблем. Аз съм с нормална към смесена и си правя курс по 1 седмица, всеки ден се мажа(като забъркам една доза и в хладилника, няма всеки ден да се занимавам я  Mr. Green ), трябва да седи докато започне да стяга маската и да изсъхва. После се отмива и се слага хидратантен(лятото) или подхраващ крем(зимата).

# 280
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356

Като гледам темичката, съм си я правила последно на 01.04. Отдеве си взех пак мая. Нямам търпение пак да я направя. Все пак някой знае ли какво може да стане, ако се прави през 2 дни например.

Има вероятност да си изсушиш много кожата. Имай търпение маската си действа и следващите дни след като е правена,най-видим резултат ще има след около месец вече ще ти е чисто лицето  newsm10
Хм, зависи ако е с мазничка кожа няма проблем. Аз съм с нормална към смесена и си правя курс по 1 седмица, всеки ден се мажа(като забъркам една доза и в хладилника, няма всеки ден да се занимавам я  Mr. Green ), трябва да седи докато започне да стяга маската и да изсъхва. После се отмива и се слага хидратантен(лятото) или подхраващ крем(зимата).











аз също я правя през вечер и ефекта е на лице  bouquet

# 281
  • Мнения: 2 481
Предлагам да направим нова тема МАСКА С МАЯ и там да си пишем и отчитаме кой кога я е правил,аз днес пак ще се клепам,с овче мляко и като виждам ефекта не спирам! Mr. Green

# 282
  • Мнения: 123
Момичета, страхотна тема  Hug kamib, благодаря!   bouquet
Сега я изчитам от самото начало и после ще питам, ако имам неясноти  Laughing

# 283
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз днес пробвах маската с маята, но седях само 10 минутки, защото бях забравила да погледна колко време трябва и се притесних да не прекаля.  Peace

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 364
Има много хубава серия на една пловдивска козметична фирма - Боди ди. Серията включва избелващ лосион, избелващ дневен и избелващ нощен крем, както и защитен крем. ДЕЙСТВА - петна от пъпки, пигментни петна... Смея да твърдя, че кремът е по-добър от този на Ла рош за избелване, а е в пъти по-евтин! Много трудно се намира обаче  Sad

Общи условия

Активация на акаунт