Съвети за суха кожа

  • 3 105
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
А, не,  Stop сакън дет се вика - не съм бременна. Имам бебе на 8 месеца и половина. Раничко ми е още.  Wink
А като бях бременна имах перфетна кожа и коса! Освен да взема пак да забременея и временно да си реша проблема с кожата Crazy

# 16
  • Мнения: 1 679
За същия проблем - ползвам body lotion - rich moisture на AVON

# 17
  • София
  • Мнения: 1 956
Тази сутрин се къпах с душ олио на себа мед - до момента кожата ми е супер - все едно съм се мазала с нещо подходящо след баня.

# 18
  • NY
  • Мнения: 209
Бих ти препоръчала да взимаш Омега 3-6-9, след около седмица ,две резултата се вижда. Аз също съм с леко суха кожа в момента,което се дължи на бременността и зимата, затова не пия омега.Ползвам един крем на Sisley, добре действа.
За тялото ,супер са лосионите с shea butter /незнам как е на бг/,напоследък L'Occitane имат голям избор http://www.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=597&goChar=L#4315

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Както го описваш доста трагично изглежда. Аз също имам суха кожа от край време. След измиване веднага се подсушавай и ползвай тоалетно мляко и гел за почистване, след това тоник и много омазняващ крем.Аз докато кърмех пиех витамини Витерал. Пиех ги и по време на бременността. Много течности пий и то вода.Ако не ти помагат тези неща отиди на лекар. Може да е по сериозен проблемът ти. Надявам се да е нещо временно. Дерзай Hug

# 20
  • Мнения: 730
най-накрая се спрях на Еудермол-8(струва само 2,60 лв. за 200 мл.),и не можах да повярвам,че нещо толкова евтино може да помогне.За пръв път от толкова години насам кожата на тялото ми изглежда добре,а иначе особено по краката беше като напукна земя.Мажа се само вечерно време и това е достатъчно.
Опитай,ако не си го пробвала вече,може пък да помогне. Peace

Моята кожа по цялото тяло е ужасно суха,ако не се намажа след всеки душ се чувствам ужасно Sick,толкова опъната си чувствам кожата,абе гадна работа,ще пробвам с тоя крем,само да попитам в аптека ли мога да го намеря или..... Rolling Eyes

Да, аз от аптека си го вземам.То си е лосион(не е много гъсто)и в началото като го видях си викам,че и от него няма да има ефект,но за мой късмет помогна Party,но бъди постоянна в мазането,аз един месец не пропусках нито ден без да се намажа,и после след като го ползваш известно време пиши дали е помогнало Peace

Ей сега ще поръчам на мъжа ми да го купи и после ще кажа дали има ефект адашке и съгражданке Wink,надявам се да има,въпреки,че е много евтин,но понякога цената не е гаранция за качеството Peace

# 21
  • Мнения: 2 726
Ще се радвам,ако и на теб ти подейства,а щом си градска и адашка Wink веднага казвам къде го има- в аптека "Диор"(май така се казваше) на ул."Петко Д. Петков" Peace

Бейби 1,гледам че и на една дата сме раждали дъщеричките си ,само че аз една година по-рано(много съвпадения имаме с теб). Flutter

# 22
  • Мнения: 730
Веднага го пращам в тази аптека,мерсаж  bouquet
Сигурно и по физиономии се знаем,особенно ако си хаймана като мен,прибирам се в нас само да спя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт