"Тюдорите" по НВО

  • 1 988
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 213
 kiora, моля те, кажи ми кой е Хенри Кавъл, в коя роля е? Така ме хвърли в размисли... Не мога да се сетя.
А наистина никой не си е и помислил да се сърди, че тоя Хенри хич не прилича на онзи дебел, рижав и подпухнал, не, никак не се сърдим  Laughing.

# 16
  • Мнения: 776
kiora, моля те, кажи ми кой е Хенри Кавъл, в коя роля е? Така ме хвърли в размисли... Не мога да се сетя.
А наистина никой не си е и помислил да се сърди, че тоя Хенри хич не прилича на онзи дебел, рижав и подпухнал, не, никак не се сърдим  Laughing.

В ролята на Чарлс Брандън  bouquet, който се ожени тайно за сестрата на краля и сега двамата живеят в немилост, ето линк:
http://www.imdb.com/name/nm0147147/
Но тук хич не си прилича и не може да си проличи сексапилът му Blush

И аз чакам с нетърпение филмът за сестрите Болейн Hug, но ти направо ме  Shocked Crazy с това, че ще я обезглавят Ан ooooh!, аз си мислех, че ще е голяма любов, пък то много съпруги идват на хоризонта Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте и от мен Simple Smile
Специални благодарности на rolela за темата и на СмиНсЧо /дано правилно го написах/ за линка към филма!  Hug Изгледах го с невероятно удоволствие, а след това два дни търсих и книгата, та препрочетох и нея Simple Smile
Виждам, че вече сте коментирали присъствието на сестрите Болейн в живота на Хенри, а аз сега ще включа и майка им. В книгата се споменава, че именно тя първа е била любовница на краля  Wink Четвъртата или петата му съпруга пък е Катрин Хауърд, която от своя страна е била братовчедка на Ан и Мери Болейн. Този мъж определено е имал страст към дамите в тази фамилия Simple Smile
Очаквам с нетърпение новият сезон!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 213
kiora, видях го, видях го! Голям хубавец и той! Вече започвам да си мисля, че този актьор и красивия Хенри са избрани, за да може не само крайно заинтересовани по историческите филми хора да гледат сериала  Grinning.

# 19
  • Мнения: 2 622
Изтеглих филма и го гледах.Въпреки многото секс,играта на актьорите е невероятна!Филмът е изпипан откъм декори,масовки и пр.Дж.Р.Майерс е на светлинни години от действителния образ на Хенри осми,но пък играе добре и сексапилът му компенсира приликата с краля LaughingС нетърпение чакам втори сезон.

# 20
  • Мнения: 3 042
Не стана ли време за нова серия?

# 21
# 22
  • Мнения: 1 233
Ще чакам суб, дано да станат по-бързо Peace

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Супер е това, че пуснаха нов сезон. Жалко, че онзи ден бях с аватар на Хенри - много сладък. Досега си го гледах в рекламите на Хюго Бос, а ето тръгва и сериалчето Laughing

# 24
  • Мнения: 1 233
Жалко, че субтитри няма да има скоро.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт