Канарските острови

  • 21 893
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
До Барселона на Уиз Еър до преди седмица се ядваха (към 200 Е двупосочни). Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 9 997
До Барселона на Уиз Еър до преди седмица се ядваха (към 200 Е двупосочни). Peace

На човек?
Аз мисля друга стратегия Simple Smile, до Рим и после с други лоу кост..ама се чудя дали ще стигнем Simple Smile

# 32
  • Мнения: 236
Провери AirBerlin от Австрия или Германия

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 10:21 от nadine

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, на човек. Mr. Green

nadine, проверих ги - от Виена (докъдето има евтини полети със Скай) ми излиза към 400 Е двупосочния билет. Хич не ми се вижда евтино. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 236

Неорганизираните почивки по правило са много по-скъпи. Успя ли да намериш нещо до Мадрид?
Испанците наистина предлагат добри цени, зашото си смятат Канарите за техен вилает  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 9 997
Ами те са си техни Simple Smile, това е вътрешен полет за Испания, нищо че е по-близо до Африка Simple Smile

А това за неорганизираните почивки не е съвсем така, много зависи къде отиваш. Все пак не е Турция.

# 36
  • Мнения: 236
Ами те са си техни Simple Smile, това е вътрешен полет за Испания, нищо че е по-близо до Африка Simple Smile


Именно, точно това имах предвид.


А това за неорганизираните почивки не е съвсем така, много зависи къде отиваш. Все пак не е Турция.

Това за Турция не ми стана ясно, но при всичките ми изчисления ол инклузив и другите пакети излизат по-изгодно от отделното букване на хотели и полети.
Ние имахме жилище на Гран Канария на разположение през март, но като изчислихме цените на билетите решихме, че хотел със закуска и вечеря + билетите ни излизат на същата цена. Затова взехме 2та опция.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 997
Това имах предвид, ако искаш ол инклузив почивка на дестинация като Турция, организирано ще ти излезе много по-евтино отколкото сам да си букваш. Но ако искаш нещо по-различно, т.е почивка на по-необичайно място, може организирайки го сам да ти излезе по-изгодно отколкото през агенция.
Както и да е Simple Smile не ни е това темата Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Съгласна съм, че пълен пакет щеше да ни излезе по-евтино, но едноседмичния престой във вилата ни е подарък от брат ми, така че това е единствения вариант за нас тази година. Wink

Още търся до Мадрид, все си мисля, че като си обявят чартърните програми в края на април, може и нещо по-изгодно от Варна да изкочи. Party

# 39
  • София
  • Мнения: 9 997
Чартърите не са ли до по-почивни дестинации - Барса, Майорка, Малага?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не, има и до големите градове. Peace

# 41
  • Мнения: 907
Ланзароте през лятото е много горещо. Това е гол остров, вулканичен, пейзажът е лунен. Камилите и вулканът са интересно преживяване, но ако имате възможност в по-хладен ден, рано сутрин. В другия край на острова има пещера и някакви градини, където прекарахме най-голямата обедна жега. Много е голо. Аз бях наистина само 1 ден, това беше круиз от Италия за Мадейра. От същия круиз имахме 1 ден екскурзия на Тенерифа - съвсем друга картина, зелено, райско място. Нещо по средата е Гран Канария - там има от всичко - голям град, курорти, дюни, вулкани и планина (зелени). Бяхме февруари и беше доста ветровито за плаж, но много приятно за разходка из острова.
Не знам за кораби (освен като част от круиз) - доста е далече от Испания, мисля че летенето ще ви излезе най-евтино и удобно като придвижване.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 997
Chockolina, като четох темата на majceto за Перу и понеже си от Варна, ми хрумна че може да летите от Букурещ до Барселона с clickair.

Ама пък си взела билети до Мадрид. Ако все пак са на прилични цени виж и сайта на испанските жп линии за цените на влакове, за да стигнете до Мадрид. 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Lana, купих билети от София до Мадрид чрез edreams.com - заедно с тяхната комисионна ми излязоха по 225 Е на човек (с Луфтханза). Смятам, че е доста добра цена. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 9 997
Супер! Много добра цена!
И аз си взех, но до Барселона, обаче с БГ Еър за 195. Отказах се от изцяло лоу кост пътуване, за да можем поне до Испания да стигнем, там ако нещо се обърка има и други средства за придвижване. А и варианта само с лоу кост компании, като крайна цена ми се връзваше същото.

Ако имате време да поостанете в Мадрид мисля, че много ще ви хареса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт