Питанка за депресиите?

  • 2 614
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Плача Сиси ,много плача Cry

# 16
  • Мнения: 451
рев-душ-питие(или хапче-но не пробвай самоволно,аз поне съм с ривотрил и ми помага,засега) Mr. Green
на мен ни банани ,ни шоколади ми действат антидепресарско,въпреки,че ги ям в промишлени количества Thinking

Аа, и фризьор,в резултат на което от вчера съм без половината си коса,от изтъняване и опити за смяна на прическата.Сега поне се вайкам за косата си

# 17
  • Мнения: 2 336
Мен пък щастливите любови не ме депресират. Напротив - радвам им се на хората.
Това ми показва, че не всички мъже са прасета като нашето БНД.

# 18
  • Мнения: 1 559
Пак съм аз - днес май ми върви на пускане на теми.
Че съм си в перманетна депресия, така е.
Но на моменти съм просто изключително зле. Та въпросът ми е как излизате от тези моменти. Аз ям шоколад, огромни количества. Тези дни не само един дядо Коледа изядох ( Годзила едва ли може да ме стигне). Може да се каже, че малко ми помага, ама малко. После като се сетя обаче как се отразява на размера на д-то този шоколад още по - зле ставам. И така в омагьосан кръг. Вие какво правите? Дайте някоя свежа хрумка, че с този шоколад сто кила ще стана.

Може да опиташ това: Wink
Оставяш децата през деня на някой за 2 часа примерно...,отиваш на фитнес( страшно добре действа на психиката)
Вечерта пак децата при някой Joy и излизаш с приятелки по женски..може би кърмиш и не пиеш алкохол,но 1-2 чаши  червено вино ,ще ти влязат добре...ако не кърмиш-мартини бянко с водка(50 на 50),с портокалче...ейй супер готино е(тва ми е лубимото питие) Peace Sunglasses Mr. Green

# 19
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И като нашето Сиси ,но той е боклучец Laughing

# 20
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Интересно звучи само ,чеаз  няма на кого да оставя Мария,така ,че за мен отпада този вариянт. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 559
Тогава имаш вариант : Wink
Хващаш някоя дружка,отивате в парка,оставяш детето при нея,а ти правиш няколко кръкчета..и пак става свежарче. Wink
Също така,шопинк терапията е много успешна...,може да е един парцал,но се чувстваш нов човек Whistling

# 22
  • Мнения: 2 863
Интересно звучи само ,чеаз  няма на кого да оставя Мария,така ,че за мен отпада този вариянт. Mr. Green

Славе, дано не ти звуча менторски, ама то човек като иска- начин се намира, знаеш го това...
В другата тема ти писах кога научих фотошопа,  всички майки в градинката млади, на по 22-23 г скапани, уморени, отегчени... защо бе -нямали време за нищо.. е аз как намерих време...  Има начин, учиш детето да е самостоятелно,  ама последователно, не ох днес не мога да издържам и даваш каквото вчера си забранявал.... И така аз даже най-нагло си пиех кафе на лаптопа  и двете деца и сега знаят, че пия кафе на компа....... искам време за себе си и хич не ги питам съгласни ли са.... Имах време за всичко и с двете деца, и причината не е,  че са ми били  "такива " децата, а че от първият момент, в който съм преценила , че е  възможно, съм почнала да им образувам възпитателни  коловозчета Mr. Green
Аз не знам какво е детето да не ме оставя на мира за половин час.... две имам, значи не е от децата и са съвсем различни... просто ги научих....
Мога много да пиша по този въпрос , напълниха ми се очите в градинката от майчински глупости ( Хах в ДиС ще ме хапнат на закуска:)) и после да чета във форума ама то не ще тва, не ще онова...   ми няма да ще....

# 23
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали,тя не беше такава,от както стана на 9 месеца не ме изпуска от поглед.Играе си сама аз съм на компа или си върша нещо ,тя си ходи с проходилката или лази но ме проверява от време на време дали не съм се изгубила.Но нейска да остава при никой,дори и при майка ми.В истерия изпада когато ме няма,незнам защо так се получи. Thinking
Вижда ли ме мога да имам време и кафе си пия и си пуша и книга чета или филм гледам,но не ме ли вижда в истерия е. ooooh!
С брат и не беше такова чудо,може би защото учих и го гледаха много хора и до днес той е много самостоятелен.От първи клас ходи сам на зелени училища,а това ......някъде сгреших. newsm78

# 24
  • Мнения: 2 863
Не, не чакай сега ,това  са различни неща... при положение, че само ти и сама я гледаш няма как детето да не е  привързано към тебе, ще й мине към 3 -та година Mr. Green Въпросът е да имаш възможност да си вършиш неща..а  че ще бъдте като скачени съдове, това е  ясно, поне докато тръгне на ясла и свикне  сдруги хора.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 283
На мен нищо не ми помага - евентуално някой филм смешен, ама не винаги става. Питие.
От шопинга - купувах си сутиени като бясна, не знам защо така ме успокояват, а не ми е голям и хубав бюста например.
А това спорт, излизане ... да бе, да, последното, което ми се прави, когато съм депресирана - дай ми да лежа на леглото, завита с одеало, да ям и пия и да гледам филми/чета книжки. А, сега се сетих, че в най-тежкия си период давах малко състояние за чиклети, сега като си погледна библиотеката, се хващам за главата.
Деанксит пиех също, но не знам дали ми помагаше.
Ходих и на терапия и аз като траяна първо попаднах на една, която още повече ме потискаше, почти се бях отказала, когато намерих моите.


# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз с това се успокоявам Джали ,че с яслата ще се оправи.Брат и буквално на 4 ден ми каза -;Тао;.
 Laughing
Тя и в градинките играе с децата (лази там ,дърпат се Mr. Green) ,обръща се вижда ме и продължава.С батко си седи  без да плаче но....не за повече от 10мин и се почва ;мама;.
Но както казваш това е защото засега аз съм нейният свят. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 732
Ох, и никакви романтични филми да не се гледат...Щото си изплаках очите сега.
Голяма съм патка. Не ми стигат моите проблеми, ами пък и измислени да съпреживявам.
Мисля в понеделник да отида до кабинета на един терапевт. Нищо не знам за него, но ми е близо до офиса, че то нощем никой не приема пациенти. Сдавам багажа нещо. Цял ден не съм спряла да рева, освен когато ходих на фризьор. Няма да се справя без помощ май.
Мъчно ми е за Вяра, та ще ми се спука сърцето. Sad

# 28
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина,бързо във курса за фотошоп.Да не мислиш и вършиш щурорий Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 559
Джали,тя не беше такава,от както стана на 9 месеца не ме изпуска от поглед

Това е период,ще отмине .. Peace

Общи условия

Активация на акаунт