правилно ли направих?

  • 1 861
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 764
Защо не? Щом не живеят далече. Мисля, че всичко е наред и няма защо да се притесняваш от избора си.

# 16
  • Мнения: 371
Мисля , че щом имате възможност правилно си постъпила Peace
Peace Peace Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 276
Мисля, че си постъпила правилно. Предполагам, че те ще се зарадват.

# 18
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
...... Би ме спряло само ако има прекалено много сняг и пътищата са не разринати. Не мисля, че ще има проблем детето да спи у баба и дядо за обед, хората щом са ви поканили, знаят, че сте с малко дете и сигурно ще направят всичко възможно да е удобно и топло за детето, за да може да спи за обед там.
Аз също бих отишла.Правилно си постъпила newsm10

# 19
  • Мнения: 205
И според мен си постъпила правилно

# 20
  • Мнения: 2 674
И според мен си постъпила правилно
                                                                      и аз така мисля

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да ! Peace

# 22
  • Мнения: 953
Ако живеят в апартамент или къща които не са добре отоплявани може би ще отложа гостуването.
При условие че всички са здрави и ще му е топло и комфортно на детето няма проблем.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
Редно си е да отидете.

# 24
  • Мнения: 1 691
Правилно! Ще зарадвате хората. За детето ще е малко разнообразие, пък един ден малко разместен режим не е чак толкова страшно нещо.

# 25
  • Мнения: 1 031
Разбира се, че си постъпила правилно. За детето - разнообразие, а и ще уважите и зарадвате бабата и дядото Simple Smile

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Аз,нямаше да се замисля изобщо за първия вариант.Естествено,че бих уважила родителите на съпруга ми Peace

# 27
  • Мнения: 645
Да. И в двата случая - първо, че си помислила за детенцето и второ, че си размислила и ще зарадваш хората. Пътищата дано вече са разчистени, така че весело изкарване!

# 28
  • Мнения: 674
Точно така!Зарадвайте хората  Peace

# 29
  • Мнения: 742
И аз бих отишла така ще се разнообразите не само ти ами и бебо Wink

Общи условия

Активация на акаунт