Kak да си накъдря косата така ?!

  • 5 324
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
отиваш при фризьора със снимката и ти я прави  Peace
А колко горе долу струва? Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 500
Да да с маша глупости с машата като се къдря стават средновековни кадрици тея като на аристократките през 16 век  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 354
Тези ролки в парфюмериите в нашия град са евтини.
Наскоро се мислех дали да си купувам-бяха 4 ролки за 2лв.
Не стигнах до извод дали ще се оправя сама и колко ролки ще ми трябват и затова се отказах.
Та...ролките не са скъпи. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Докато бях с дълга коса съм се навивала по този начин с маша. Ако не сложиш лак ще държи малко.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
снимката е малка, но би трябвало да ти стане ясно

На влажна коса ли се слагат или на суха? Blush

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
снимката е малка, но би трябвало да ти стане ясно

На влажна коса ли се слагат или на суха? Blush

На влажна коса, после сушиш със сешоар. А може и да си оставиш косата да изсъхне сама.

# 21
  • Мнения: 117
       Ако  го  правиш  с  тези  ролки   косата  ти  трябва  да  е  с  голяма  дължина,  и  да  нанесеш    пяна    по  дължината 
докато  е  още  влажна.   И  ролките  трябва  да  са  с  най - големият  диаметър.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
 Като бях ученичка, се къдрехме с парцалчета и ефектът беше точно като на снимката.  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 46
при  мен само фризьорът помага. и пак ефектът е за ден-два максимум! косата ми е ужасно права. отврат просто. нито ролки помагат, нито сешоари, парцалчета.... нищо.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
снимката е малка, но би трябвало да ти стане ясно

На влажна коса ли се слагат или на суха? Blush

На влажна коса, после сушиш със сешоар. А може и да си оставиш косата да изсъхне сама.
Благодаря!

# 25
  • Mонтана
  • Мнения: 413
отиваш при фризьора със снимката и ти я прави  Peace
А колко горе долу струва? Whistling
2 ,3 лева зависи от броиката,в моя магазин зависят от големината колко по големи толко по скапи:))))вътре има по 6 или 8 броя,при наи малките са 10

# 26
  • Мнения: 423
       Ако  го  правиш  с  тези  ролки   косата  ти  трябва  да  е  с  голяма  дължина
Щото иначе нищо няма да се получи Simple Smile

# 27
  • Мнения: 39
Този ефект се постига и с маша. Гледах как правят прическа на Джесика Симпсън за неин клип и я правеха с маша, която е с приставка за големи къдрици-гладка и дебела. Как го обясних само. Дано да си ме разбрала. И понеже и аз съм се навила да пробвам, търсих такава маша и видях, че я продават във големите магазини за техника. Мога да пратя линк на лични, за да не звучи като реклама. Иначе знам, че се слага пяна или лак на кичура преди да се навие с машата, за да държи.

# 28
  • София
  • Мнения: 980
Като бях ученичка, се къдрехме с парцалчета и ефектът беше точно като на снимката.  Joy

Преди няколко години пробвах да се правя с парцалчета и станах като пудел

# 29
  • Мнения: 1 800
Да да с маша глупости с машата като се къдря стават средновековни кадрици тея като на аристократките през 16 век  Laughing

Машата трябва да е от широките. Кичура не се спага между двете приставки, а отгоре се навива с ръка, задържа се края с пръсти. Хубаво е на косата да се сложи пяна, преди да се изсуши. След машата, се разресва с пръсти леко и се слага лак.

Общи условия

Активация на акаунт