Идва ми да им я завра във....

  • 3 865
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мирише на сапун или на незнам к'во ама не и на бебешка храна. Twisted Evil

Консервантите миришат на сапун.
Но разбира се, това не ги оправдава.В бебешка храна не би трябвало да има консерванти.Още повече, че я приготвят всеки ден и сега дори не е лято. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 17 546
Ако авторката каже, мога на МОМЕНТА да информирам когото трябва. Не работя в Хер Бебе и не съм им роднина. Само че тя трябва да каже ИСКА ли.
Правилно!  Peace Попитай я.

# 17
  • Мнения: 5 370
Ето, питам я. Мога веднагически да се свържа с представител.

# 18
  • Мнения: 2 018
Иска иска  Crazy

# 19
  • Мнения: 750
накрая да не духме супата  Whistling

ще следя темата с интерес за крайния резултат
smile3505 smile3521
Януари стават 2 години, откакто храня там сина си, и аз ще следя темата с интерес.
Колкото до това-кого да контактнеш-телефонът го има в сайта. Улица Васил Друмев е пряка на Мадрид. Отиваш там и се обясняваш на място.
Аз съм връщала парчета торта в Пикадили, ама не ме разбра цял форум. Mr. Green

02/9434508.
Теб може да не те е разбрал цял форум....но мен ще ме разбере!
И не защото така ми се иска....а защото трябва тези неща да се знаят!
Не съм от хората които се навеждат и се хващат за палците!
Няма да си замълча и сега.
Особенно когато става дума за децата ми.(и не само моите)
И така....всъщност пуснах темата не за да ми давате съвет.По скоро за да разберат и други майчета които си хранят децата от там.
Изпуших по цигара помислих трезво и намерих решението.
ХЕИ утре не работи.Неделя е.
В понеделник,ще ми кажат да духам супата.
Намерих сайта на РИОКОЗ.
Разрових се.Намерих,номер на гсм.Обадих се.Разговарях с д-р Братанова.
Обясних и всичко.И тя ме посъветва какво да правя.Каза,че ще ми съдейства лично.
Сега отивам да и пиша имейл.Ще пусна жалба до РИОКОЗ.Супата няма смисъл да я нося никъде из ХЕИТА разни.Жалба му е майката.Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!
И така мили дами!
Благодаря ви за съдействието!
Аз се оттеглям да пиша жалба.
Обещавам,че когато имам резултат от случката......да пиша!
Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!
Това е!

Жосефина!
Направи каквото можеш!
Аз ще направя каквото ми е по силите!
Ще съм ти благодарна да се свържеш с представител!
Благодаря!

# 20
  • Мнения: 5 370
"Жозефина'свържи се'-не значи нищо. Ако желаеш-остави име и фамилия на ЛС.
Щото, иначе става "ЕЖК в ЕФ казала".
Не мога да цитирам на хората никове, все пак.
И, да, добре, разбрахме 'другите майчета", дето си храним там децата.
Ще внимаваме да не поникнат рога и копита. Peace

# 21
  • Мнения: 2 018
Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!

Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!

След написването на жалбата и съответно взетите мерки след това, може би точно там ще е най-добре да си храниш детето!  Peace

# 22
  • Мнения: 750
Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!

Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!

След написването на жалбата и съответно взетите мерки след това, може би точно там ще е най-добре да си храниш детето!  Peace
Не мила,ще и готвя аз!
Макар,че бях против това.... Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 5 074
 Никога не съм уважавала детските кухни. Нито по комунистическо, нито сега . Особено като заразиха средната ми внучка със салмонелоза. А и както казвате, дали в храната, която предлагат няма нокти, копита и пр. newsm78
 По добре домашно приготвена храна Peace Поне знаем, какво слагаме в нея.
 

# 24
  • София
  • Мнения: 2 104
охо
хич им нямам доверие аз на детските кухни
аз затова си готвех вкъщи като беше малката бебе
поне знаех какво яде

# 25
  • Мнения: 2 013
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....

# 26
  • Мнения: 5 370
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....
Има Джуниър Меню, има и ОЗЗИ. Peace
Не са единствените, но първите-мисля, да.

# 27
  • Мнения: 871
Разбира се, че не са единствени!

# 28
  • Мнения: 750
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....
В Гугъл ми излиза,че е единственната часна детска кухня.
Не споря,че има и други частни.
Не съм ходила да ги търся,а и не съм чула!
Не за това пуснах темата!
Ама както винаги,темата тръгна на м......
Благодарение на умни и мили съфорумци.
Или се включвате по темата или не....
Лесно и просто е като част от хората тук!
Що ли пиша в форума въобще за това.....Виж да бях пуснала тема за оргазмите,друго щеше да стане!
Кой го вълнува какво ядат децата ни....

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Djane, свържи се с всички възможни инстанции и не оставяй нещата така.
Аз съм взимала храна от Хер бебе 1-2 месеца, когато бяха наистина единствената частна кухня в София. Готвеха отвратителни буламачи и моето всеядно дете отказваше да ги яде категорично. След това  отново минахме само на пюрета докато се появиха Оззи. Вече повече от година сме при тях и сме много доволни от храната -  и аз и детето.

Общи условия

Активация на акаунт