За русите мацки във форума

  • 75 665
  • 536
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 411
И аз не мога да си намеря русия цвят за мен. Все още косата ми сивее ужасно след последното ходене на фризьор преди два месеца. Направо незнам какво да правя. И аз искам цвят който не сивее, но и не жълтее.
Беа, тази боя намира ли се по магазините или е някаква професионална?
Alfaparf-професионална.Но аз си я купувам от фризьорката и се боядисвам сама.Не е скъпа-10-12лв.След дълго търсене се спрях на тази.Вече 6 месеца я ползвам изключително съм доволна.

# 16
  • Мнения: 516
Палете 10а. пепелно русо. Боята е трайна на моята коса. Но косата ми по принцип е податлива на интервенции.

# 17
  • Мнения: 456
Аз по принцип ходя на фризьор да ме боядисват,и много съм доволна.Правят ме само с Лореал,или Мажорел на Лореал.Моята фризьорка също ги смесва и става невероятен цвят.Но за номера на боята не ме питай,защото не знам.Но по принцип това каква ще ти стане косата,зависи от самия ти основен цвят Peace

# 18
  • Мнения: 752
Иля , а ти с какво се боядисваш. Аз искам подобен цвят. Но моята коса много трудно хваща боя.   Sad. А след последното ходене на фризьор да ме боядисва  Crazy , предпочитам сама вкъщи.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 801
Иля , а ти с какво се боядисваш. Аз искам подобен цвят. Но моята коса много трудно хваща боя.   Sad. А след последното ходене на фризьор да ме боядисва  Crazy , предпочитам сама вкъщи.

karrita, аз по- горе съм споменала, ползвам два цвята от боя Selective.

# 20
  • Мнения: 752
 Crazy
Сори, ама още спя сигурно. Сега го видях. (Иначе съм ти фен, много си красива и имаш вкус за дрешките - от съседната тема  Wink)

# 21
  • София
  • Мнения: 7 801
Crazy
Сори, ама още спя сигурно. Сега го видях. (Иначе съм ти фен, много си красива и имаш вкус за дрешките - от съседната тема  Wink)

 Embarassed

# 22
  • Мнения: 4 292
http://i206.photobucket.com/albums/bb135/Diadora_/f.jpg

Toзи цвят е постигнат със смесване на два цвята от професионалните бои на Wella. Иначе, много съм доволна от L'oreal Excellence.

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 1 930
http://i206.photobucket.com/albums/bb135/Diadora_/f.jpg

Toзи цвят е постигнат със смесване на два цвята от професионалните бои на Wella. Иначе, много съм доволна от L'oreal Excellence.

Найели ,кои два цвята от Wella? А от L'oreal Excellence кой номер ползваш,че аз последно се боядисах с 9.1 пепелно русо,но стана мнооого тъмно,ама много-чак маслено зелено  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 72
Аз се боядисвам с професионалната на Лонда 12/8 и много ми харесва цвета, но боята е доста силна. Бих я сменила с някоя по-щадяща, но досега не съм открила друга, с която да постигна желания цвят. Пробвах Лореал Ексенленс 9/1, но и при мен стана много тъмен цвета, така че с интерес ще следя темата.

# 27
  • Мнения: 812
може ли да ми кажеш,с каква боя или в кой салон си постигала този цвят? Praynig

# 28
  • Мнения: 4 435
може ли да ми кажеш,с каква боя или в кой салон си постигала този цвят? Praynig

За съжаление съм в провинцията и моя салон няма да ти свърши работа.Иначе боите са професионалните на Вела и  се смесват 3 цвята,обаче не им знам номерата.Общо взето за да го постигнеш,зависи и от твойта коса,но мойта се обезцветяваше,след това боята.Последната година ми обезцветяваха корените и от там ми правиха тониране със същите бои.

# 29
  • Мнения: 812
може ли да ми кажеш,с каква боя или в кой салон си постигала този цвят? Praynig

За съжаление съм в провинцията и моя салон няма да ти свърши работа.Иначе боите са професионалните на Вела и  се смесват 3 цвята,обаче не им знам номерата.Общо взето за да го постигнеш,зависи и от твойта коса,но мойта се обезцветяваше,след това боята.Последната година ми обезцветяваха корените и от там ми правиха тониране със същите бои.
ясно ,благодари ти много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт