40 is the new 18 или как на US дамите не им личи, че го докараха до 40

  • 13 749
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 593
Честит Имен Ден на нашето астрално Близначе!!!

Вики, я кажи какво каза Дан за Коледния си подарък. А ти какво ще кажеш за твоя  Mr. Green
Какво имаш предвид под фото-студио  newsm78 - такова, истинско ли???

SG1, хубаво ти е пожеланието, но грешен адреса.   bouquet
Който прави приятелства лесно, ги прави лесно и офлайн и онлайн, на кафе разстояние, или цял океан. Личен опит. Peace

# 61
  • Мнения: 2 254
Вики,апойнтмънти за снимки правиш ли:) да идваме ли?
Бистре,на 24-ти незнам,ама на 25-ти си ме пропуснала,горко ти  Mr. Green
Вчера и днес тук е жега,1ак до 60Ф се качи Т,юхууу....

# 62
  • Мнения: 7 091
Вики, тя Джена ти е отговорила, ама като бях в Индия и ми викаха тандури чик Simple Smile Та от там ми тръгна ника, който първо беше цялото, после остана само Тандури Simple Smile А ти не се крий, ами дай малко линкове със снимки да гледаме!

Джена, какъв ти е хонорара? Wink

Ели е такава целуванка като Елла Simple Smile Само раздава целувки наляво и надясно, баща и взе да се притеснява като порасне как ще се оправя, решил е да си купи пушка и да гледа страшно  Joy

Пумпал, честит ти Иван със славно име!

Тина, аз тези хич не можах да ги понеса вчера. Не знам, много ме издразниха и след 15 мин смених. Мнооого изтъркано, че и пак 4 отгоре на това.  Rolling Eyes

Анет, аз вече трябва да ти плащам и на теб за говорител! Просто след теб за приятелствата какво да каже човек! И аз мисля така..

# 63
  • Мнения: 2 254
Тандури,и аз така 10 мин дали гледах...поне са по-красиви,само това е кредита.Няма да се гледа шоуто,де,това е ясно:)))
 И моят е целувач.Като ме награби,и за косата ме придърпва,хахахахаа,и като си заотваря устата....

# 64
  • Мнения: 1 783
Момичета супер поемка, но за новата година ви пожелавам да си намерите много приятели на кафе разстояние и по-малко да прекарвате във форума  bouquet За които не е разбрал смисъла на подчертаването по-директно не мога да го кажа.
То едното не изключва другото, както открих аз напоследък... Благодарение на форумските си приятели, се справям толкова добре с тегобите си в живота в момента... и ми много ми харесват. А и кафе не пия.
А пък това за подчертаването, беше една шега според мен, не го вземай на сериозно Laughing

Тина е да де да, айде сега подробности... аз карах меден месец тогава и още ми държи, това ми е извинението ppp

Ау, да аз забравих да питам за подаръка, Вики? Блажка? Как приеха lab series любимите ви?

# 65
  • Мнения: 3 491
Ау, да аз забравих да питам за подаръка, Вики? Блажка? Как приеха lab series любимите ви?
Харесва му, Бистре, ползва го с кеф.  Simple Smile
Честит рожден ден на патерица на всички рожденици и именници!

# 66
  • Мнения: 558
Хм, моята сестра, която от 15 години не беше влизала в БГ бензиностанция, веднъж на път за Банско влязла в една такава и охкала и ахкала колко е хубаво там и поздравявала всички служители за прекрасната бензиностанция  Joy hahaha .
Тя живее отатък Ламанша още от Тошово време и бензиностанцията и докарала културен шок изглежда... а брат ми който си живее отсам Ламанша се червил заради нея  Joy Mr. Green...

Пък да, като е толкоз скъп в Европа бензина, да вземат да дават и кафе за без пари по бензиностанциите, казвам аз- малко ще е... те не случайно дават и печени пилета при определени обстоятелства, ама за тях хората които отдавна са в САЩ няма как да знаят...

Обаче с тоя мой постинг ще ме изритате в клюкарника, където не ходя затова приемете моите предварителни извинения ако случайно засягам някой...

А тия дето им се чупят ноктите на бензиностанциите... хм... абе не са прави...  Laughing Laughing Laughing

Цалуфки от нас и да няма болни деца желая от сърце!!!  Hug

# 67
  • Мнения: 1 147
Благодаря на всички за милите пожелания  Simple Smile
Пожелайте ми догодина да празнувам само с близки на сърцето ми хора.

Честит имен ден на всички именяци, както и на близките ви с това име. И най-специални поздрави на Пумпал, която има двама именници вкъщи - весело изкарване и най-прекрасни пожелания.  bouquet
Иве, честит имен ден и на теб, нищо че не празнуваш. Дай нови снимки на Шушулчо, махащ или не Laughing

Джена, на хубаво място сте били. Непременно пусни снимки като ти остане време да ги качиш.

Вики, малката е страшна сладурана, такова хубаво детенце, пупу, да ти е здрава и усмихната. Новото Коледно студио прави чудни снимки.  Simple SmileТова, което казваш за справянето на двата езика е много хубаво. Ясно има начин, с постоянство и желание. Поздравления за теб, защото като гледам вие сте изключение, връщаш ми вярата, че това е възможно и при нас.

# 68
  • Мнения: 419
Ето и обещаните снимки:




А ето и една торта от мен,че я правих вчера,та да се похваля:

# 69
  • Мнения: 1 147
Девойки, един принципен въпрос имам към знаещите. Ако нещо се случи с мен и съпруга ми ( приемаме, че и двамата сме американски граждани), как стои въпроса с изнасянето на детето (пак американски гражданин) извън страната и съответно как е регулирано попечителството от не-американски гражданин. Имате ли представа как са уредени нещата и някой сблъсквал ли се е с подобна ситуация?

# 70
  • Мнения: 1 147
Mucunka, хубави снимки на щастливи хора. Да ти е жива и здрава малката, и да ти носи много радост.

# 71
  • Мнения: 2 254
Муцунка,ама много сладка Алекс беее....Зора,тя Вики ще да знае.Скоро писа за такива неща из темите....

# 72
  • Мнения: 1 800
Sofko, то и тук пилета раздават в Сам'с клъб, на затваряне, ако им е останало от грилованите Mr. Green
Сега сме на Кастко и има да се облизвам за печена кокошка Laughing
(мога да си купя, но мъжа не яде пернати и сама трябва да глозгам до кокал)

Зоре, много благодаря! Hug
Снимки скоро няма да мога да кача на Шушулката, издиша ми лаптопа и не искам да рискувам да ги загубя.

Муцунка, страшно сладки сте, а очите на Алекс са невероятни.

Аз като една от подчертаните да кажа Mr. Green, че си имам личен живот и приятели, но защо да си нямам и виртуални такива Hug

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 22:35 от benson10

# 73
  • Мнения: 2 563


Аз като една от подчертаните да кажа Mr. Green, че си имам личен живот и приятели, но защо да си нямам и виртуални такива Hug

Какво подчертаване нищите, бе? Мен животът отдавна ме е научил, че е важно кой ти е приятел, а не дали живее наблизо. В този смисъл определено предпочитам да общувам виртуално с определени хора вместо с кой да е, но наяве.

# 74
  • Мнения: 1 593
Какво подчертаване нищите, бе?

ей на - виж тук - първата ни страничка, подчертаните ник-ове
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233159.0

Общи условия

Активация на акаунт