Какво мляко за едногодишни?

  • 1 186
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 37
Здравейте на всички и честита Нова Година!Другия месец ставаме на годинка и се чудя какво АМ трябва да давам.Досега сме на нан ХА по препоръка на педиатъра.Посъветвайте ме кое е според вас най-хубавото АМ за едногодишни.

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 19:09 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 3 712
Лично аз продължих с Фризо 3,понеже давах от тази марка
Почти всички марки млека имат за след годинка- въпрос на избор
Според мен няма най-хубаво мляко,а най-добро за определено дете Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
До годинката бяхме на Аптамил...после като смениха консистенцията и той изведнъж отказа да го пие...сега сме на Нестле Джуниър.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз до гоинката давах Милумил, а след това Нестле Джуниър. Детето го пиеше до 2 годинки харесваше го.

# 4
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Според мен няма най-хубаво мляко,а най-добро за определено дете Hug
newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Малката пие все още Нестле Джуниър и го харесва  Peace

# 6
  • Мнения: 37
Благодаря на всички,които ми отговориха!

# 7
  • Мнения: 451
Аз давам Милумил 3.

# 8
  • Мнения: 1 217
И аз това се чудя.
Ще мисля още,но съм се спряла на Фризо-3 или Нестле Джуниър.
Сега пие Фризо-2,но пък разбрах,че Фризо-3 е много ароматно на ванилия и незнам дали ще го пие.
Май съм по-склонна към Нестлето. Thinking Thinking Thinking

# 9
  • Мнения: 27 524
Може да минете на прясно, да си останете на която и да е тройка от млеката или на Нестле Джуниър, на тази възраст не е от толкова важно значение - зависи от финансите ви и непознатото за мен качество на прясното мляко у нас.

# 10
  • Мнения: 24 467
И аз това се чудя.
Ще мисля още,но съм се спряла на Фризо-3 или Нестле Джуниър.
Сега пие Фризо-2,но пък разбрах,че Фризо-3 е много ароматно на ванилия и незнам дали ще го пие.
Май съм по-склонна към Нестлето. Thinking Thinking Thinking

Пием и двете вече 8 месеца от навършване на 1 година на бебето ни, то е вече голямо и е без значение кое от тях. Прясно мляко широко използвам при кремове и др. млечни десерти, щкакто и кисело такова. Най- хубави храни ей- така, по принцип, съм убедена, че не съществуват.

# 11
  • Мнения: 812
Малката пие все още Нестле Джуниър и го харесва  Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 287
А хрумвало ли ти е да предложиш кисело мляко?
Моят хубостник като опита киселото мляко категорично отказа да пие АМ.
Иначе, ако продължавате на АМ просто вземи АМ за над 1 година, има различни марки. Малкия беше на Фризо и смятах след 1 годинка да премина на Фризо 3, обаче дребньо се пристрасти към киселото мляко Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 586
И ние пием Нестле Джуниър - харесва го и не сме имали проблеми!

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вече сме на Фризо 3 (продължаваме с Фризо-то)

# 15
  • Мнения: 3 376
И аз имах опасения дали Георги ще хареса Фризо 3 заради аромата,но нямаше проблеми.

Засега продължаваме с него,той все още иска да яде мляко по минимум 4 пъти на ден.
Не мисля да го замествам с прясно или кисело,според мен това е най-доброто мляко за децата,така и така всичко е химия,поне да пие от тази с която е свикнал вече  Rolling Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 773
йоана до годинката близо, беше на Нутрилон Комфорт. Следо това минахме на Аптамил, но като го промениха отказа да го пие. Купих Милумил, не го хареса, Нестле Джуниър също. Вече си мисля, че просто е решила да откаже АМ.Искаше мие се поне още година да и го давам, но не става. Слагам и във всички манджи по няколко лъжички.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме на Нестле Джуниър.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 045
Давам розовия Хип- тройката той е за над годинка,преди това бяхме на 2-ка,1-ца.Най в началото му давах Аптамил антирефлукс защото връщаше.Сега съм взела Нестле Джуниър ,но имам още няколко кутии Хип и като ги изпие ако го хареса ще остане на него   

# 19
  • Мнения: 375
На нестле !

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Малко преди да стане на 2г. започнах да давам прясно мляко.Преди това беше на Аптамил 3.В повечето държави лекарите препоръчват след  първата година директно да се премине на прясно мляко Confused

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Моята дъщеря премина директно на прясно мляко от 11- месечна, когато тотално отсвири АМ. Сменях всякакви марки, докато накрая предложих прясното и мирясахме и двете.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
А колко дълго може да се дава 2-ката АМ?Проблем ли е,ако 2-3 месеца след навършването на 1 год. продължа с 2-ри номер?Проблемът е,че дъщеря ми е доста склонна към запек и най-накрая открих АМ,което й влияе изключително добре и проблемите с акането отпаднаха.Досега не беше помогнало трайно нищо,нито захранването,нито факта,че все още я и кърмя.След пробата на няколко АМ,нещата се оправиха от "простия"Нестожен.Възхитена съм!Скоро ставаме на годинка и логичното продължение е Нестле Джуниър,защото Нестожен-а няма 3-ка.Обаче ме е страх да не се запече отново...Дали е проблем да продължа с 2-ката поне още известно време?

Общи условия

Активация на акаунт