Какво мляко за едногодишни?

  • 1 180
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
И аз имах опасения дали Георги ще хареса Фризо 3 заради аромата,но нямаше проблеми.

Засега продължаваме с него,той все още иска да яде мляко по минимум 4 пъти на ден.
Не мисля да го замествам с прясно или кисело,според мен това е най-доброто мляко за децата,така и така всичко е химия,поне да пие от тази с която е свикнал вече  Rolling Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 773
йоана до годинката близо, беше на Нутрилон Комфорт. Следо това минахме на Аптамил, но като го промениха отказа да го пие. Купих Милумил, не го хареса, Нестле Джуниър също. Вече си мисля, че просто е решила да откаже АМ.Искаше мие се поне още година да и го давам, но не става. Слагам и във всички манджи по няколко лъжички.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме на Нестле Джуниър.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
Давам розовия Хип- тройката той е за над годинка,преди това бяхме на 2-ка,1-ца.Най в началото му давах Аптамил антирефлукс защото връщаше.Сега съм взела Нестле Джуниър ,но имам още няколко кутии Хип и като ги изпие ако го хареса ще остане на него   

# 19
  • Мнения: 375
На нестле !

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Малко преди да стане на 2г. започнах да давам прясно мляко.Преди това беше на Аптамил 3.В повечето държави лекарите препоръчват след  първата година директно да се премине на прясно мляко Confused

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Моята дъщеря премина директно на прясно мляко от 11- месечна, когато тотално отсвири АМ. Сменях всякакви марки, докато накрая предложих прясното и мирясахме и двете.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
А колко дълго може да се дава 2-ката АМ?Проблем ли е,ако 2-3 месеца след навършването на 1 год. продължа с 2-ри номер?Проблемът е,че дъщеря ми е доста склонна към запек и най-накрая открих АМ,което й влияе изключително добре и проблемите с акането отпаднаха.Досега не беше помогнало трайно нищо,нито захранването,нито факта,че все още я и кърмя.След пробата на няколко АМ,нещата се оправиха от "простия"Нестожен.Възхитена съм!Скоро ставаме на годинка и логичното продължение е Нестле Джуниър,защото Нестожен-а няма 3-ка.Обаче ме е страх да не се запече отново...Дали е проблем да продължа с 2-ката поне още известно време?

Общи условия

Активация на акаунт