Магазин Jumbo-2

  • 134 934
  • 845
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 5 743
ООооо... това с пликчетата е много тъпо  #2gunfire  ми да си ги държат под касата щом ги грабят или да сложат някъде на видно място на всяка каса,че се заплащат!

# 811
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Че от кога се заплащат пликчетата да му се невиди?  newsm78 Вчера най-безцеремонн си прибрах цели три големи и никой нищо не ми каза, нито ми се отрази на сметката.

# 812
  • София
  • Мнения: 5 743
Не са те видяли за това  Mr. Green
На мен още до като маркираше ме предупреди с един гаден тон: Над 2 плика се заплаща но не чух колко Grinning
В началото дори те сами пребираха покупките в пликове а сегааа.....

# 813
  • Мнения: 366
"Торбичките във всички магазини на холдинга ни - Гърция, Кипър и България
>принципно са безплатни. Торбички се заплащат само случаи, когато клиенти
>взимат на излизане цяла купчина, само защота са безплатни. Това е и
>причината да въведем тази допълнителна мярка. Същото важи и в Гърция.
>Просто клиентите са различни. Баркод на торбичките няма, но ги има в
>системата ни. Касова бележка издаваме за абсолютно всяка покупка,
>включително и за торбичките."
Това е част от отговора на управителката.Пиша го за ваша информация,за да не изпаднете и вие в моята "овча"ситуация.После ти гаднее ....
Хайде ,холан,били сме и в Гърция,та поназнайваме как стоят нещата там.
Всички торбички ,независимо от големината,били по 40 стотинки.Хвърлих и 50,та да миряса.Касова бележка не ми даде....А и като видях моята касова бележка, апаратите им са още на зимно часово време.Тези реват за данъчна проверка...
 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 00:01 от ASSAMARIS

# 814
  • София
  • Мнения: 44 248
Е, хем безплатни, хем после ти излизат на касовата бележка и си ги плащаш....

Не че не са прави, че няма защо да взимаш по 15 торби отгоре,  но все пак трябва да си прибереш покупките нали така....

Да вземат да го направят тогава в билла, да са зад касите и  да се знае, че се плащат.....

# 815
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Oooo, дааа - и аз попаднах в такава ситуация в неделя. Бях доста напазарувала, и то обемни неща - възглавници и пр. Напъхах част от нещата в една средна торбичка и когато посегнах за втора торбичка за останалите покупки, касиерката ме стрелна с поглед и заяви, че САМО ПЪРВАТА торбичка била безплатна, следващите се заплащали. Много се ядосах, защото първо никъде го няма обявено и второ - разбирам да тръгна да слагам всяка дрънкулка в отделна торбичка, ок, ама аз съм натоварила едната торбичка догоре и взимам втора... Както и да е, това си е тяхна работа, ще си плащаме торбичките както е и в Метро, Била и другите супермаркети... Ама как да не го е яд човек - ти им оставяш на касата трицифрена сума, а те се циганят за торбичка за жълти стотинки. Ми като имат проблем с несъвестните купувачи, да си приберат торбичките под тезгяха и да дават на всеки клиент колкото му е нужно, бе!

# 816
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бе то май тия на касите си интерпретират нещата както си искат!  ooooh! Щото мен добре ме видя, че вземам три торбички (не ми бяха толкова необходими, колкото щеше да ми е по-удобно да си нося така нещата) и нищо не ми каза.

# 817
  • Мнения: 49
Досега не съм ходила в българския Джъмбо но ме интересува дали мога да намеря там от малките куклички pollypocket или пък малки куклички Уинкс ,тъй като ще мина оттам в събота и трябва набързо да пазарувам.Ако имате наблюдения моля,споделете.

# 818
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Че от кога се заплащат пликчетата да му се невиди?  newsm78 Вчера най-безцеремонн си прибрах цели три големи и никой нищо не ми каза, нито ми се отрази на сметката.

  Ами заради такива като теб другите плащат. Mr. Green
  Взимам колкото ми трябват,не си ги прибирам просто така.

# 819
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Че от кога се заплащат пликчетата да му се невиди?  newsm78 Вчера най-безцеремонн си прибрах цели три големи и никой нищо не ми каза, нито ми се отрази на сметката.

  Ами заради такива като теб другите плащат. Mr. Green
  Взимам колкото ми трябват,не си ги прибирам просто така.

Ми на такива като мен може да са му трябвали толкова!  Grinning

vikki_76, мисля че имаше куклички Уинкс, но не се загледах много!

# 820
  • Мнения: 48 053
Ако са въвели тази мярка, редно е да е ОБЯВЕНО някъде, че първата торбичка е безплатна, всяка следваща се заплаща
В противен случай наистина е много гадно да ти се скарат без да имаш вина
Полипокет има, уинкс няма

# 821
  • София
  • Мнения: 4 031
Никак не обичам да плащам , за да правя реклама........

# 822
  • Мнения: 686
Никак не обичам да плащам , за да правя реклама........
Аз пък никак не обичам безплатните торбички, които хората възприемайки като безплатни ги хвърлят на второто ползване (съответно допринасяйки за сериозния проблем със замърсяването) понеже видиш ли "в магазина ще ми дадат безплатно нова като ида и що да си правя труда да си нося плик или торба".  А който не желае да прави реклама на даден магазин да си носи торбичка без лого, рекламни надписи и т.н. В самия джъмбо също продават големи найлонови пликове (с Мечо пух видях) без реклами... Е, освен ако не смятаме, че това е реклама на компанията Дисни и продукцията им Мечо пух Laughing
Джъмбо е един от малкото големи магазини, в които получаваш безплатно плик (един или повече - явно според преценката на касиерката), така че упреците в това отношение са безпочвени. 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 16:26 от jas.min

# 823
  • София
  • Мнения: 44 248
Никак не обичам да плащам , за да правя реклама........
Аз пък никак не обичам безплатните торбички, които хората възприемайки като безплатни ги хвърлят на второто ползване (съответно допринасяйки за сериозния проблем със замърсяването) понеже видиш ли "в магазина ще ми дадат безплатно нова като ида и що да си правя труда да си нося плик или торба".
Джъмбо е един от малкото големи магазини, в които получаваш безплатно плик (един или повече - явно според преценката на касиерката), така че упреците в това отношение са безпочвени. 


Имат си почва упреците, защото в такъв случай да бяха направили тази практика още с откриването на магазина, или касиеррките да информираха за тази новост, както във фантастико правеха, или да бяха сложили табели, или пък да бяха преместили торбите зад касите и да им бяха сложили бар код...а не хем безплатни, хем си ги плащайте....
И кво те бърка кой кво си прави със торбечката....аз и където са по 10 ст не си нося от къщи, а си купувам всеки път и си ги ползвам за боклук после - нещо против????

# 824
  • Мнения: 93
Ей, много неприятна история. Наистина е редно да бъде обявено, че торбичките се плащат. А и ако си пазаруваш така, че да ти трябват 2-3 торби, не знам защо да си плащаш? А бе, първо зарибяват хората... Сега гледам, че и цените са вдигнали, ама пак си ходя. Харесва си ми магазина.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт