Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

  • 20 197
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Ако Шехи е галено от Шехерезада,
Сати от какво е галено? Както и да
е, важното е да пеем и да се смеем.
Веси, не се мъчи, дай си поне година,
за да не ти увиснат месата. Успех на
всички отслабващи телесно. Наздраве!

# 16
  • Germany
  • Мнения: 1 262
и аз съм 36 номер  Flutter Flutter но за сега  Naughtyза после не се знае  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 178
уф грух,
Веси zа втори път споменаваш венци, първия път zа раждането сега zа отслабването, айде дано скоро се похвалиш.
Мистик, готова съм  Grinning само се чудя какво да наготвя на моите мъже, беz да драzня вкусовите си рецептори. Зелето сурово ли го ядеш или на супа?
Нат, айде бе душа почвай с нас, не я слушай мата тя се гъбарка с меzетата, всъщност има таен план zа отслабване  Mr. Green
Татяна да ти е честит новия раzмер,
и моля не zавиждайте на Майра, след няколко месеца ще носи най_малко 42_ти Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 610
Грух, грух..време нямам , но цялата съм в слух..
Вив прости недосетливостта ми

# 19
  • Мнения: 9 052
Бахи, явно наистина не съм доразбрала добре нещата и съм пълен профан по темата, пък и невъзпитана съм ... ок. Права си , разбира се, немците са ужасни, мразят ни до смърт и си го казват направо.  А и друго занимание нямат, освен с това да се занимават. Сори за лекцията, блгодаря за просветлението. Интересно, от няколо дни гледам, гледам кой как ме гледа и като ме видят хората да се блещя в тях съвсем се стъписват  newsm78 какво ли искам от тях. Май не е добра приумица непрестанно да гледам дали някой няма да ме погледне и дали не е на криво  newsm78  Ако е се опиташ да го набиеш добре в главата на детето грешка няма да имаш.
Татянка, инспектор Дю Дю (ако не съм го написала правилно ме поправете молим Simple Smile )
Хоп троп  Wink

# 20
  • Мнения: 2 907
Жабо ма, точно Вивитката не очаквах!
По мой опит ми се струва, че в Германия имат повече уважение и толерантност към източноевропейците, вие не знаете какъв расизъм има във Франция към тези от Изтока. Във Франция е по-добре да си арабин, черен, някакъв островитянин, но източноевропеец е най-низшата класа човек. Разбира се говоря за общата маса и за средностатистическите бюргери.
Ако почна да ви казвам за 15 години във Франция какви абсурдни неща са ми се случвали само като съм споменавала името ми ( което е българско ) , няма да ми повярвате.
В Германия може да има отделни расистки индивиди, но такава омраза към източноевропейци никога не съм почувствала. Чисто мое мнение.

Какво сте се захвалили с номерата бе, мадами. То и аз нося 38 за панталон, ама не ми пречи да имам 12 кила наднормено тегло. Нищо не означават номерата.
Аз вече се хванах на хорото, на зелевото хоро, няма как да се пусна, хайде да видим какво ще постигна. Ако не стане нищо, поне извънземни да дойдат ( нали сте гледали "Зелева Супа" с Луи дьо Фюнес  Laughing )

Моето детенце е болничко и ми се къса сърцето. Кашля жестоко милото и аз не мога да и помогна. Утре ще се лекуваме, дано бързо отмине  Praynig

# 21
  • Мнения: 517
На тема интеграция друг път сте се изкажа, неподходяста ми се вижда За неделя вечер, осте повече, че и професионално ме Засяга...

Исках само и аз да грухна веднъж и да ви осведомя, че тежа 82 кг, и че скоро сте премина във по горна категория...  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 521
Грух! Mr. Green

Забелязвам нови пипъли, а старите пак се опитват да се уморят с диети...вземете се в ръце ooooh!

Весела Коледа и ЧНГ!

Мистик, не се тормози - ти си пич с или без 12те кила  Hug

# 23
  • Мнения: 69
Ей,надъхахте ме и мен да се кача на кантара и каква иzненада 55кг.Лятото последно се теглих и бях 65кг.Явно праzниците ми действат отслабващо, естествено обратно на всички хора,няма да си иzневерявам на zодията я.
Жабче Виви  Hug обожавам чувството ти zа хумор,недей да спираш с лекциите моля те. Наистина нямах предвид расиzъм. Просто като да кажеш на някого,че е педал само zащото носи роzова тениска и ако си облече синя,пак да стане мъж,ето това ми е проблемът. Иначе има Германия и Германия,не навсякъде е еднакво.Ей ама не спрях бе,аман.
И Сашо май се раzболява,2 дни се утрепа да дриска милият и почти нищо не е ял.Май ще се ходи на лекар утре Sad.
Отивам сега да гледам маин траумхаус ам меер и да се самоубеждавам,че никоя от къщите не ми харесва Wink.

Лека и мека на всички

# 24
  • Мнения: 9 052
Бахи, ти наистина ли мислиш, че ако zаговориш на немски ще станеш немкиня? И ти наистина ли мислиш, че да си немкиня е нещо повече от това да си българка? ООООО нераzумний ...
Хората не се делят на немци и българи и француzи а културни и прости и не виждам нищо толкова престижно да си проста немкиня, която прикаzва така на диалект, че да не и се раzбира нищо ...
Прякорите жаба са zа малкия всички жаби, гущери , крокодили ... всичко , което има zелена кожа и брадавици . Според него те викат кукуак. Подариха му един гумен крокодил, който веднага бееш определен като Кукуак Жабата Дил (от крокодил) .  Laughing
Една раzлика между българи и немци е , че българите се срамуваме от това , че сме българи и от еzика си и от имената си, докато немците не се срамуват от това , чЕ са немци и от еzика си и от имената си. Значи в смесен (немско  български да речЕм) работен екип немците винаги се подкрерпят, докато българите си гледат един на друг в паницата и се маzнят ужасно на немците. Също е и ако чужденец се явне в България ... веднага zапочва едно маzнене и дупедаване ...
снощи гледах Коzият рог ипри тоzи раzговор тук вzех да се чудя, дали българите рпеди 500 г. турско робство са били пак с толкова малко самочувствие , като днешните?

# 25
  • Мнения: 2 907
Охо, Сърфе, добре си се завърнала. Чакам да ми звъннеш като си на кеф.

Егати смотаният ден днес! Отврат, отврат, отврат. В такива дни не ми се живее.
Кой ще разкаже един виц за отмора?

# 26
  • Мнения: 9 052
Охо, Сърфе, добре си се завърнала. Чакам да ми звъннеш като си на кеф.

Егати смотаният ден днес! Отврат, отврат, отврат. В такива дни не ми се живее.
Кой ще разкаже един виц за отмора?



в такива случаи най ми помага шопинг терапията или горещата вана с много съставки  Hug
а един виц ... един чернокож насред путинята , умиращ от жажва намира бутилката с духа и има право на 3 желания ... каzва искам да съм бял, да имам мног овода и много жени ... и се превърнал в тоалетна чиния  Wink

# 27
  • Мнения: 3 521
Moin moin,
виц-
Рекламните агенти на Coca Cola отиват при Папата и му предлагат 5 000 000 $ ако промени в "Отче наш" фразата "хлябът наш които ни го даваш всеки ден" с "нашата Coca Cola която ни я даваш всеки ден"
Папата отговаря "Не може така чеда мои"
След няколко месеца пак му предлагат същата оферта но за 15 000 000 $. Папата съответно пак отхвърля офертата.
Трети път идват рекламните агенти и му предлагат същите условия но за 1 500 000 000$.
Чувайки сумата Папата се свързва по телефона със секретаря си и му казва:
- Кардинале, провери на коя дата изтича договора ни със хлебарите.


и малко снимки, на който му се гледа  Sunglasses - http://good-times.webshots.com/album/562041169LVjqns?vhost=good-times

# 28
  • Мнения: 9 052
хубави снимки, ето още един в тоzи дух
Студената война, надпреварата между американци и руснаци кой ще е пръв на луната. Раzговорите по радиостанциите ... руснаците корабът  "Стигнахме. Май сме първи какво да правим сега???? "   zемята "Браво , браво, сега боядисайте луната червена ." След малко американците "стигнахме, стигнахме , май са ни иzпреварили, боядисали са луната червена.  Ами сега???????" ... zемята след кратко съвещание "Нищо, Нищо, сега вzемете бяла боя и напишете на нея "Always Coca-Cola.""

# 29
  • Мнения: 69
 Joy това zа хлебарите ми хареса

Има ли именници? Ако има,да им е честито името.

Жабче може и Борат или пък Топло да гледаш,недей такива тъжни филми. И да ти отговоря на въпроса,не не мисля,че като облечеш роzова тениска ставаш педал,нито,че като облечеш синя,ставаш мъж. За съжаление има нации,които мислят точно така и понеже живея сред нации(а не в гората) малко или много трябва да се съобраzявам с това.Радвам се на  лекциите,само се опитай да ме прочетеш беz предрасъдъци: zабрави историята с хебамето,т.е. беамтето  Grinning

Снимките са много поzитивни,още не ви раzпоzнавам много,но ми се струва,че на тях са Сърфи и Сердика?
Мъжо чисти проzорци сега Mr. Green и ни се раzмина ходенето на лекар.
Дано ви се оправи денят.

Общи условия

Активация на акаунт