Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

  • 20 261
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 907
Ха, добър ви ден.

Тази "Баклава" не я бях чувала. Нито филма, нито чалгата.
Изгледах трейлъра. За да имам адекватно мнение трябва да гледам целия филм. Но на първи поглед трейлърът не ме ужаси, отврати, шокира етц. както повечето от вас. Защо? Защото показва някаква действителност. Показва някакво ежедневие, което според мен не е преувеличено, нито толкова невъзможно ( като говорим за фиктивна действителност, все пак всеки филм е фикция...). Освен това в трейлъра има някакъв замисъл. И тъга. Не показва просто ей тъй да се намира на работа бруталност и падение. Поставянето на контрасти е един от най-ефикасните методи да събудиш някой. От дълбок сън, летаргия или от слепота.

Незнам защо "актьорите" са от дом. Може би за да е още по-автентичен пърформансът. Този избор на участници във филми се практикува от десетки години на запад, често акьорите са аматьори.
Дали това е безвкусна акция на някой идиот или наистина има смисъл в този филм, все още не мога да кажа.

А гневът, който всеки изпитва е целта на филма. Точно това е искал режисьорът. Да предизвика екстремна реакция, да ядоса, да разбунтува заспалия български народ.
И пак казвам, че може да е пълна глупост без грам съдържание. Бих гледала филма и с удоволствие коментирала с вас.

# 241
  • Мнения: 977
_ШоШи_, 10х, имам линковете и на двете фирми, предлагащи фериботи!

Аз по-скоро исках обща информация от някоя от вас която е пътувала с фери в погока Норвегия.

Благодаря ти, все пак!

# 242
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Серди и Малката Госпожица Мърморана, благодаря за инфото. Аз още не го ползвам това седналото, само съм го пробвала да видя как става. Нашата е възможно най-новия модел, дори и цветовете й са от най-новата колекция /Папийон/. Сега се качихме вече не ми се отива до долу да проверявам от кой модел е точно, но утре сутринта ще я разгледам пак. Иначе всичко друго й е супер, само този колан ме притеснява.

# 243
  • Мнения: 911
Деzи, Папийона сто процента има и клипсовете, т.к. нашето Куини също е от средата на 2007ма, а трикът при колана е да zатягаш от всяка страна поотделно. Няма да имаш проблеми.

# 244
  • Мнения: 1 584
Привет,

напоследък не ми остава време Tired В петък летим извънредно за София, а нищо не съм приготвяла още. Стискайте палци да няма проблеми по летищата Rolling Eyes, че само това ми липсва сега.

# 245
  • Мнения: 1 178
Маму, добре дошла на немска zемя  Hug и не опитвай да се иzмъкнеш по терлички  Wink За снимките е ясно ще почакаме, но няма ли да раzкажеш на дълго и на широко, може и на серии.
Татяна мисленно те поzдравих zа именния ден (нали си имам племенница с това име), надявам се си уловила вълните  Wink
Приятелче аz имам комбинирана количка (гешвестер киндерваген). Купихме я много на бърzо от Baby1 (количката е същата марка). Много добра работа ми върши, компактна, много лесна zа управление и нескъпа.
Отслабващи каzах ви, че правя таблици с реzултатите, досега само мата редовно се отчита и аz 77,2  Tired (ако някой ме светне, как да я пльосна тук (табличката е в word) може и да я видите в края на темата)

Скандала около "Баклава" е относно това, как може деца да участват в секс сцени и то след одобрението на Агенцията zа zащита на децата (или както се каzва там отговорния орган). По тоzи повод моето мнение е, че скандала пак е алабглъжливморал.
Кристиян, първите свободни 45 минути ще употребя zа филма, който препоръчваш данке Grinning

# 246
  • Мнения: 2 907
О, Котаранке, аз още не казвам точно колко съм свалила. Суеверна съм, страх ме е да не вземе да спре, че един месец остава.

Мунке, вие сте се върнали, а аз си мислех, че се бяхте преместили за една година. Идея нямам защо така бях запомнила.

Кога е бил Татянинден? Днес? Ми хайде наздраве с бутермилх  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 11 336
Налага ми се да избера полет между Луфтханза и България еър. Дайте препоръки. Фра-Соф е направлението.

# 248
  • Мнения: 7 605
Налага ми се да избера полет между Луфтханза и България еър. Дайте препоръки. Фра-Соф е направлението.

Кажи 4е се ШегуваШ  Praynig  ЛХ раzбира се, Що zа върпос  Crazy

Деси, Бебе Конфор са хубави коли4ки, като zа френски  Laughing , но трудно се намират в Германия  Confused  Ина4е, ако наистина Ще вzемеШ нова коли4ка, zаЩо не вzемеШ една хубава лятна?  newsm78 Таzи на Хартан е много сполу4лива, оЩе ме е яд 4е не я вzех  ooooh!

# 249
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Налага ми се да избера полет между Луфтханза и България еър. Дайте препоръки. Фра-Соф е направлението.

Луфтханза бих избрала аз Peace

# 250
  • Мнения: 7 605
Я да питам неЩо. Някой има ли впе4атления от горските детски градини?  newsm78

# 251
  • Мнения: 3 521
Вечке, въпросът е кога ще пътуваш - ако е преди пролетта ЛХ, ако е по топло време - България еър, щото тогава ЛХ изтеглят хубавите самолети за южните дестинации, а към София политат "маршрутките".

Татяна, стана ми интересно за тези горски детски градини - по саитовете им изглежда чудесно, но бих искала и аз да чуя нечие лично впечатление Peace.

# 252
  • Мнения: 7 605
Вечке, въпросът е кога ще пътуваш - ако е преди пролетта ЛХ, ако е по топло време - България еър, щото тогава ЛХ изтеглят хубавите самолети за южните дестинации, а към София политат "маршрутките".

Татяна, стана ми интересно за тези горски детски градини - по саитовете им изглежда чудесно, но бих искала и аз да чуя нечие лично впечатление Peace.

Ами аz zапо4нах да се zамислям zа такова понеже Милена обожава гората  Crazy  Но, де да zнам, не ли е малко ъъъъ...алтернативно?  newsm78  Как Ще нау4ат неЩата, които ги у4ат в нормалните ДГ?  newsm78

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 23:56 от Tatjana

# 253
  • Мнения: 434
Ку-ку!

Добре съм ви заварила, никога не е късно да ви пожелая красота, здрави деца и яки мъже през новата година. Който има излишни пари - да си ги харчи с кеф, който има излишни килограми - да ги свали (мога да се включа с опит от редовно лечебно гладуване), на когото каквото не стига - да му дойде, и прочие.

Вечке, ако можеш, спести си пътуването тези дни до София, летището там е от декември в извънредно положение, лети се като на шега ю не че служителите не си вършат работата, но организацията е извънредно лоша, а мъглата се спуска и вдига в чалга ритъм. Ако все пак се налага, вземи Луфтханза.
 
Сигурно ще ви разочаровам, като ви кажа, че сапунката с жилището ни няма особено продължение.  Решихме да минем на консервативния вариант и да се пренесем временно наблизо, най-вече заради Хана, но и заради необходимото спокойствие, с което да осъдим наемодателите си. Но! За любителите на сериали, очаквайте новата ни семейна сага "Ние строим къща". Аз съм в ролята на главен архитект, зорко око на офертите, както и основен преговарящ. На път е да се сбъдне мечтата ми  да имам библиотека, проектирала съм си я с поглед към звездите, на два етажа с вита стълба, камина и други глезотии. Очаквайте пресни ъпдейти, любопитни подробности из живота на строителите, единствено ще ми трябва удобно подложено рамо за някоя и друга сълза.

Ако някой знае как се лекува разтегнати мускули и сухожилия , да свирка. Един див джигит за малко не ме прегази на пистата онзи ден и при изящния пирует, който се наложи да направя, стана белята. Сега гледам на кръв при всяко движение, лечебен ефект от това обаче няма.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 23:55 от Mi6ka

# 254
  • Мнения: 7 605
За любителите на сериали, очаквайте новата ни семейна сага "Ние строим къща". Аз съм в ролята на главен архитект, зорко око на офертите, както и основен преговарящ. На път е да се сбъдне мечтата ми  да имам библиотека, проектирала съм си я с поглед към звездите, на два етажа с вита стълба, камина и други глезотии. Очаквайте пресни ъпдейти, любопитни подробности из живота на строителите, единствено ще ми трябва удобно подложено рамо за някоя и друга сълза.

Нали zнаеШ поговорката..."Wer keine Sorgen hat, fängt an zu bauen!"  Mr. Green  Успех ви желая, и Ще 4ета с интерес, тъкмо преди да те 4ета гледах и аz в Иммоскаута  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт